Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Addax Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nedir?

Addax bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgiyi ve Addax başvuru şartları, kazancı gibi merak edilenleri yazdık.

Ülkemizde tekstil sektörü günden güne büyüyor. Üreticisinden satıcısına büyük küçük birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’de tekstil sektörü aynı zamanda önemli bir ihracat kapısı olarak görülmektedir. Tekstil sektöründe yer alan hazır giyim de günümüzde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Son dönemde adını duyuran Addax, çok hızlı yayılmış bir kadın giyim markasıdır. Bilecik merkezli kurulan mağaza çok kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti politikası doğrultusunda çalışan firma marka değerini yükseltmiştir. Firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bunları başlıca sıralayacak olursak; etek, tişört, pantolon, tayt, hırka, gömlek, mont, ceket, elbise, çanta, kolye, küpe ve daha sayamadığımız kadın giyim ve aksesuar üzerine aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Ürünlerinin çoğunluğu giyim üzerine olsa da aksesuar ürünleri ile de beğeni toplamaktadır. Giyim üzerine iş yapmak istiyorsanız hem kaliteli bir tedarikçi bulmanız hem de uygun fiyatlı olması sizin için karlı olacaktır.

Addax Bayilik Şartları

Ortalama bir Addax bayiliği için 250 bin TL civarında yatırıma ihtiyacınız olacaktır. Özellikle AVM içerisindeki mağazalar veya cadde üzeri tutulacak mağazalar bayilik almanızı kolaylaştıracaktır. 

Girişimci ve yatırımcılar da şuan tekstil sektörüne yönelmiş durumdalar. Addax da uygun koşulların sağlanması durumunda firmalara bayilik vermektedir. Addax’ın benimsediği iki farklı bayilik modeli bulunmaktadır. Bunlardan ilki; tekstil ürünleri sattığın mevcut bir mağazan varsa bunu Addax bayisi haline getirebilirsin. İkincisi ise; uygun lokasyonda kiraladığın bir dükkânı Addax bayisi haline getirebilirsin. Yer seçimi en önemli kriterlerden birisidir. Bu koşullar doğrultusunda yapacağın başvuru Addax firma yetkilileri tarafınca incelenecek ve başvuru durumunuz değerlendirilecektir. Kiralayacağınız yerin AVM içerisinde olması veya işlek bir caddede olması önemlidir. Ayrıca tutacağınız dükkanın yetkililer tarafından istenilen metrekareye uygun olması gerekmektedir. 

Bayilik açmayı düşünen kişinin ticari ve kişisel geçmişi temiz olmalıdır. Aynı zamanda sorumluluk sahibi, liderlik ve yöneticilik vasfına sahip olması gerekmektedir. Tabii ki bayilik alabilmek için yeterli miktarda sermayeye ve yatırım gücüne ihtiyacın bulunmaktadır. Ayrıca teminat göstermeniz gerekmektedir. 

Addax kurulduğu günden günümüze kadar müşteri memnuniyetini esas alan bir politika ile devam etmektedir. Bu nedenle bayilik alacak kişilerin de müşteri memnuniyeti bilincine sahip olması ve işe alacağı personelin de bu bilince sahip olması gerekmektedir. 

Aldığınız dükkân ve bayi büyüklüğüne bağlı olarak kuracağınız mağazada yeterli sayıda personel çalıştırmanız, onlarda da marka bilinci oluşturmanız gerekmektedir. 

Addax Bayilik Başvurusu

Tüm bu koşulları sağladığınızı düşünüyorsanız firmanın çağrı merkezi numarası 444 0 997 ‘yi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz veya https://www.addax.com.tr/tr/p/Contact/DealerApp web sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 

İlk adımda bayilik formu hakkında kısa bir bilgi edinecek, ikinci adımda sizinle ilgili kişisel bilgileri iletiyor olacaksınız. Burada eksik veya hatalı veri girmeniz durumunda ilerleyen aşamalara geçmeniz mümkün olmayacaktır. Üçüncü adımda ticari bilgiler, dördüncü adımda açmak istediğiniz mağaza bilgileri, beşinci adımda yapmak istediğiniz yatırım bilgileri, son adımda ise sözleşme onayı bulunmaktadır. Firma yetkililerince başvurunuz incelenecek, olumlu olması durumunda tarafınıza dönüş yapılacaktır. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar