Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Adı Pilav Tadı Kral Bayilik Şartları ve Bayilik Bedeli

Adı Pilav Tadı Kral bayilik şartları nedir? Adı Pilav Tadı Kral franchise başvurusu nasıl yapılır? Aylık kazancı ve kar marjı ne kadar?

Adı Pilav Tadı Kral firması, pilav ve tavuk pilav ürünlerinde hizmet veren bir firmadır. Pilavcılık sektöründe iş kurmak isteyen ve bu sektörün dinamiklerinden etkilenmek isteyen kişiler için uygun bir iştir. Adı Pilav Tadı Kral bayiliği alabilmek için aşağıdaki şartları sağlamanız yeterlidir.

Adı Pilav Tadı Kral Bayilik Şartları

  • 3,000 TL değerindeki isim hakkı bedelini ödemiş olmak
  • 20 bin TL sermayeye sahip olmak

Adı Pilav Tadı Kral Bayilik Kar Marjı Nedir?

Firmanın yatırımcılarına sunmuş olduğu kâr marjı yüzde 75’tir. Yani 10 TL’ye satılan bir ürünün maliyeti 2,5 TL’dir. Son derece düşük masraflar ve maliyetlerle satış yapabilmenizi sağlayan Adı Pilav Tadı Kral Bayiliği ile sizde çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Adı Pilav Tadı Kral Bayiliği ile Ne Kadar Satış Yaparım?

Adı Pilav Tadı Kral bayiliği alarak günde ortalama 500 TL ile 1000 TL arası satış yapabilirsiniz. Tabi yapacağınız satışlar tamamen size ve dükkânı açtığınız konuma bağlı. Eğer dükkanınız tutarsa çok ciddi satışların olması da muhtemeldir. Adı Pilav Tadı Kral firması yakın zamanda çeşitli reklam çalışmaları ile de firmasını tanıtmaya başlayacaktır.

Adı Pilav Tadı Kral Bayilik Başvuru Bilgileri

Firmanın bayiliğini alabilmek için aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir ve bayilik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Adı Pilav Tadı Kral Telefon Numarası: 0530 422 01 01

Adı Pilav Tadı Kral Bayiliği ile Ne Kadar Kar Ederim?

  • Ne kadar kar edeceğiniz aslında tamamen satışlarınıza bağlı, kâr marjı çok yüksek olduğu için bazı sektörleri ayakta bile tutamayacak cirolar sizi zengin edebilir.
  • Ayda 30 bin lira ciro yapan bayilerin brüt gelirleri 25 bin TL civarında oluyor, yani 30 bin liralık ürün elde etmek için 5 bin lira sermaye yeterli oluyor.
  • 25 bin liralık brüt kar yapıyorsanız işletmeniz son derece iyi demektir. Bu kardan kira, vergi, personel ve benzeri diğer giderleri çıkarırsanız vergiden önce 17-18 bin liralık bir kazanç kalıyor.

17-18 bin liralık bir kazancın vergisini ödedikten sonra elinize net 13-14 bin lira gibi bir rakam kalıyor.

Yeme içme sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler için daha önce sitede yer verdiğimiz  Heran Kahvaltı Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu konusu da ilginizi çekebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar