Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Aidatsız Kredi Kartı Veren 5 Banka

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasından 2021’in en iyi bankalarından 5 tanesini seçip sizin için konuda avantajlarını paylaşıyoruz.

Nakit kullanımını tamamıyla ortadan kaldıran farklı türlerde kredi kartları mevcut. Bu yazıda aidatsız kredi kartları hakkında bilgi verdik.

Akbank Axess Free

Türkiye’de en yaygın kullanılan kredi kartları arasında Akbank Axess Free kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartında Akbank müşterilerinden herhangi bir aidat talebinde bulunamadığı gibi bu kartın müşteriler için belirli başlı avantajları da bulunmaktadır. Bu kart ile ödemelerini kendisi yapmak istemeyen kişiler bu karta otomatik ödeme talimatı verdikleri zaman ödeme tarihlerinde kredi kartı kişiden bağımsız şekilde ödeme yapacaktır. Ayrıca kişilerin peşin bir şekilde yaptıkları alışverişlerde bu alışverişin ücretini erteleme ve aynı zamanda taksitlendirme seçenekleri de bulunmaktadır. Kişi isteğe bağlı olarak kendisine aylık bir kota koyar ve bu kotaya geldiği zaman sms ile bilgilendirilerek harcamalarını da minimum düzeyde tutmuş olur.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartları arasında yer alan İş Bankası’nın sunmuş olduğu maximum adlı bu kredi kartında da aidat dışında kendisine has birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında Maximum üye iş yerlerinde alışveriş yapılması durumunda kişilere Maxipuan verildiği gibi yalnızca Maximum karta sahip kişilere özel taksit avantajları da bulunmaktadır. Yine bu kartta da kişinin ödeme erteleme ve peşin yapılan alışverişlerde taksitlendirme gibi bazı avantajları da bulunmaktadır. Ayrıca kişinin nakde sıkışması durumunda da nakit avans çekip bu avansı taksitlendirme seçenekleri bulunmaktadır. Bu kart sahipleri ailesi için ek kart talep edebilirler aynı zamanda çıkan bu ek kart için de herhangi bir aidat ücreti alınmamaktadır.Garanti Bankası Bonus Flexi Kartı

Garanti Bankası da aidatsız bonus flexi kartıyla birçok kişinin tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Bu kartın da müşteriler için sunduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Kişi Bonus üye iş yerlerinde alışveriş yapması durumunda ekstra bonuslar kazanmış olacaktır ve bu bonusları ilerleyen alışverişlerinde kullanabilir. Yine diğer kartlarda olduğu gibi bu kartta da taksit erteleme ve ek taksit özellikleri de bulunmaktadır. Kişinin istediği bonus kampanyalarına bir sms’le ulaşması mümkündür. Kişiler bu avantajlı kredi kartına sahip olmak için dilerlerse şubelerden başvuru yapabilirler. Aynı zamanda BFLEXI yazıp 3340’a göndermeleri durumunda da Garanti Bankası kişilerin kredi kartına uygun olup olmadığı hakkında bir karara varıp olumlu olması durumunda da kişiye kredi kartını çıkaracaktır.

Yapı Kredi World Eko Kart

Yapı Kredi bankası da aidatsız kartını World Eko Kart ile vermektedir. Bunun yanı sıra bu kartın diğer kartlardan bir diğer farkı da bulunmaktadır. Bu fark bu kartın TEMA ile anlaşmalı olmasıdır. Böylece çevreye duyarlı kişilerin bu kart ile ihtiyaçlarını gidermesi durumunda paranın bir kısmı doğa için gitmektedir. Bu da bu kartın doğa dostları tarafından tercih edilmesini sağlamıştır. Gecikme faiz oranına bakıldığı vakit de diğer bankalara oranla daha düşük bir faiz almaktadır bu da bu kredi kartının bir diğer artısı olarak gözükmektedir. Güvenlik önlemleri olarak da pek çok kredi kartının ötesinde olan bu kredi kartında yine diğer kredi kartlarında olduğu gibi taksit erteleme, peşin alışverişlerde sonradan taksit oluşturma gibi seçenekler de bulunmaktadır. 

ING Bank Pegasus Plus Kart

ING Bank da Pegasus Plus Kartı ile müşterilere aidatsız kredi kartı hizmeti vermektedir. Bu hizmeti verirken Pegasus  firmasıyla anlaşmalı olan ING Bank kişilerin Pegasus ile uçuş yapması durumunda onlara %2 uçuş puanı vermektedir. Kişiler diğer firmalarla seyahat etmeyi tercih etmeleri durumunda da %1 uçuş puanı kazanacaklardır. Özellikle sürekli uçakla seyahat eden bir kişi için oldukça mantıklı bir kredi kartıdır. Bu puanların birikmesi durumunda kişi ücretsiz bir şekilde uçuş hakkı kazanacaktır. Yine diğer bankalarda olan taksit erteleme, taksit oluşturma gibi seçenekler bu kartta da bulunmaktadır.

Sıralama aidatsız kredi kartları hakkında bir puan belirtmemektedir,rastgele yerleşim yapılmıştır.

Kredi Kartı Şifresi Nasıl Değiştirilir?


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar