Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (Sürekli Güncel)

Anında kredi kartı veren ve 2021 için müşterilerine cazip limitler sunan bankaları sizler için araştırarak, liste halinde sizlere sunuyoruz.

Garanti Bankası 

Garanti Bankası kişilerin istedikleri durumda anında kredi kartı veren bankalar listesinde yer almaktadır. Kişi herhangi bir Garanti şubesine giderek hemen bir kredi kartı istediğini söylemesi durumunda uygun görülürse adına anında bir kredi kartı çıkacaktır. Garanti müşterilerine iki alternatif daha sunmaktadır. Kişi ya 444 0 333 numaralı telefonu arayarak kredi kartı almak istediğini söyleyebilir ya da internet şubesinden de bu tarz işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir. Aynıca Garanti Bankası’nın bünyesinde bulunan Garanti Bonus Kart alınması durumunda kişinin pek çok avantajı da bulunacaktır. Bonus anlaşmalı iş yerlerinde bonus puanları biriktirebileceği gibi aynı zamanda taksit erteleme peşin alışverişlerde taksit oluşturma gibi seçeneklerden de faydalanabilir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası da bu tarz işlemleri kısa süre içinde yapan bankalar arasında yer almaktadır. Kişinin Ziraat banka kartı bulunması durumunda en yakın atm’ye giderek kartını yerleştirmesi durumunda dakikalar içerisinde kredi kartı başvurusunu yapacaktır. Yine 444 00 00’ı arayarak da kişiler müşteri hizmetine bağlanıp kredi kartı taleplerini belirtebilirler. Aynı zamanda COMBO boşluk TC kimlik numarası yazıp 4757’ye sms göndermeleri durumunda çok kısa bir süre içerisinde olumlu ve ya olumsuz geri dönüş alacaklardır. En hızlı şekilde kredi kartını eline almak isteyen kişiler de istedikleri Ziraat Bankası şubesinden kredi kartı talebinde bulunabilir ve başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda aynı gün içerisinde kredi kartına kavuşabilir.

Kredi kartı, geçim zorluğu yaşayan insanların dertlerine derman oluyor.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

TEB’de de çoğu bankada olduğu gibi kişi en hızlı şekilde kredi kartı çıkarmak istiyorsa şubelere giderek yüz yüze görüşme yapabilir. Bunun için TEB kişilerden ikametgah belgesi ve maaşını gösteren bir belge talep edecektir. Bunlara bakarak karar verecek olan banka olumlu bir karar vermesi durumunda da ufak detayların da netleşmesiyle birlikte aynı gün içerisinde kredi kartını çıkarmış olacaktır. Yine sms ile başvuru yapmak isteyenler Teb’in sadece Yıldız Priority kartına sahip olabileceklerdir. Bunun için de YILDIZ yazıp 4663’e sms atmaları gerekir. Kişiler yine 0850 222 09 29 numaralı telefonu arayarak taleplerini bildirdikleri gibi aynı zamanda atm üzerinden de kredi kartı başvurularını kolay bir şekilde yapacaklardır.

Vakıfbank

Vakıfbank da müşterilere kısa bir süre içinde kredi kartlarını veren bankalar arasında yer almaktadır. Kişi cep telefonunda ister iOS ister android kullansın Vakıfbank uygulamasını cep telefonuna indirerek kısa bir süre içerisinde istemiş olduğu kredi kartına başvuru yapabilecektir. Yine diğer bankalarda olduğu gibi bu bankada da en hızlı çözüm şubeye gitmek olacaktır. Vakıfbank kişilerden bir nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir de maaş bordrosu talep edecektir. Kişinin kredi puanı beklenen seviyedeyse anında kredi kartı hazır olacaktır. 444 0 724 numaralı telefonla da kredi kartı başvurusu yapılabildiği gibi kişi isterse Vakıfbank müşterisi olsun ya da olmasın atm üzerinden de başvuruyu kolay bir şekilde yapabilir.

Halkbank 

Halkbank da bu konuda müşteri dostu bir bankadır. Kişiler Halkbank’ın internet sitesi üzerinden istenilen bilgileri girerek başvurularını gerçekleştirirler. Bu işlemden sonra Halkbank kişilere 1-2 iş günü içerisinde olumlu ya da olumsuz bir şekilde sms yoluyla yanıt verir. Sms yöntemi için de kişinin TC kimlik numarasını 3452’ye yollaması yeterli olacaktır. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi sonucunda kişinin talep etmiş olduğu kredi kartı belirlenen tarihte adresine teslim edilecektir. Müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler 0850 222 0 400 numaralı telefonla Halkbank’a ulaşarak taleplerini bildirebilirler. Diğer bankalarda olduğu gibi bu işlem en hızlı şekilde şubeler üzerinden gerçekleşmektedir. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar