Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri – Detaylı Anlatım

Anket doldurarak para kazanma için 2021 yılının en güvenilir ve en çok kazandıran anket doldurma sitelerini detaylı olarak araştırdık.

Son zamanlarda internet üzerinden para kazanmak oldukça popüler olan bir iş olmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de online anket doldurarak para kazanma olmaktadır. 

Anketleri Almaya Hak Kazanma

Öncelikle araştırmalacıların her anket için farklı insan tipleri aradığını aklınızda tutmanız gerekmektedir. Örneğin bebek ürünleri araştırması yapan bir araştırmacı bekar ve öğrenci olan birine anket göndermeyecektir. 

Çoğu anket siteleri kayıt esnasında eleyici anketler göndermektedir. Bu anketleri sabırlı olup doldurmalısınız. Bu şekilde araştırma şirketleri sizi daha yakından tanıyabilir. İlk doldurulan anketler oldukça önemli olmaktadır. Bu sebeple bu anketleri cevaplarken özellikle fazladan zaman ayırmanız gerekmektedir. Böylece anket siteleri sizinle ilgili daha fazla özelliği bilebilecek ve daha fazla anket alabileceksiniz. Bu önemlidir çünkü anket firmaları sadece size uygun olan anketleri göndereceklerdir. Bu sebeplerden dolayı tanıma anketlerini doldururken boş soru bırakmamanız gerekmektedir. 

Anket doldurarak para kazanma

Anket doldurarak para kazanma istiyorsanız o zaman mail adresinizi ve internet sitesini sıklıkla kontrol etmelisiniz. Çünkü bazı anketlerin belirli süreler içerisinde cevaplanması gerekmektedir. Sık sık kontrol ederek fırsatları da kaçırmamış olursunuz. 

Bireysel anket siteleri bir ay içinde sadece iki adet anket göndermektedir. Bu sebeple ne kadar fazla anket sitesine üye olursanız o kadar fazla ankete ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sitelerden gelen mailleri daha kolay görebilmeniz için e-postanızı düzenlemelisiniz. Bu sitelerden gelen mailleri daha rahat görebilmeniz için onlar için ayrı bir klasör açabilirsiniz.

Anket işinde ilerledikçe daha seçici olabileceksiniz. Bu sayede de daha iyi anketleri seçebileceksiniz. Diğer bir taraftan eğer yeterince zamanınız varsa size gelen bütün anketleri doldurabilirsiniz. 

Yazımızı tamamladığınızda anketlere katılarak para kazanmaya başlayacaksınız.

Anket sitelerine kayıt ve araştırma yaparken çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Size zarar verebilecek anket sitelerinden uzak durabilmek için dikkat etmeniz gereke noktalar ise şu şekilde özetlenebilir. 

 • Anket siteleri eğer sizlerden ön ödeme istiyorsa o siteden uzak durmanız gerekmektedir.
 • Diğer dikkat etmeniz gereken özellik ise ödemelerinizi nakit olarak alacağınızdan emin olmanız gerekmektedir.
 • Anket sitelerinde her şeyi en ince ayrıntısına kadar okumanız gerekmektedir.
 • Anket sitelerinde bulunan gizlilik politikalarını mutlaka okumanız gerekmektedir.
 • Anket sitelerinde yer alan yaş sınırlarına dikkat edin.
 • Ayrıca öğrenmeniz gereken bir diğer şey ise anket sitelerinin size yapacağı en düşük ödeme miktarları olmaktadır.
 • Gerçek olmayacak kadar iyi vaatlere inanmayın.
 • Diğer bir yandan anket siteleriyle telefon numaralarınızı paylaşmamalısınız.

En İyi 10 Anket Sitesi

 1. Life Points Tr anket yaparak para kazanma imkanı sunan Türkçe sitelerinin arasında yer almaktadır. Kısa bir kayıt formunu doldurduktan sonra anketleri almaya başlayabilirsiniz. Bu anket sitesinde kazanılan puanlar ise hediye çeki olarak verilmektedir. Dünyada 70 ülkede hizmet veren sitenin aynı zamanda dünyanın en büyük özel araştırma ve analiz sağlayacısı olmaktadır. Bu siteden aldığınız ücretleri iTunes, Starbucks ve Amazon da harcayabiliyorsunuz.
 2. Valued Option Tr anket sitesi de Türkçe anket siteleri arasında yer almaktadır. Toplanılan puanların Hepsiburada adresinde ve CY.SEND’te paraya çevrilebildiği bir anket sitesi olmaktadır. Research Now sitesinin sahibi olduğu bu sitenin güvenilirliği dünya çapında bilinmektedir. Türkiye pazarına ise 2015 yılında giriş yapmıştır.
 3. Fikir Pazarı üzerinden doldurulan anketler karşılığında kazanılan puanlar Carrefour hediye çeki olarak kullanılmaktadır. 1977 yılında kurulmuş olan Survey Sampling International bu sitenin sahibi olmaktadır. 2013 yılında ise Türkiye pazarına girmiş bulunmaktadırlar.
 4. Survey Pago anket sitesi büyük markaların anketlerini mail adresinize gönderiyor ve karşılığında da sizlere ücret ödemesi yapıyorlar. Ancak blog anketlerinden ödül puanları toplayabilirsiniz.
 5. Market Agent anket sitesinde kazanılan puanlar hem nakit olarak hem de hediye çeki olarak kullanılmaktadır. 1995 yılında kurulan sitenin geçmişi ise oldukça parlaktır. Çok başarılı bir aryüze sahip olan sitenin, internette her hangi bir olumsuz yorumu bulunmamaktadır. Ayrıca bu site üzerinden para kazanmak diğer sitelere oranla daha kolay olmaktadır. Bu anket sitesinden kazandığınız ücretleri skrill üzerinden çekebilirsiniz.
 6. Türkçe hizmet veren en iyi sitelerden bir tanesi de Mobrog olmaktadır. Anket doldurularak kazanılan ücretler skrill üzerinden gönderilmektedir.
 7. Yukarıda belirttiğimiz diğer anket siteleri gibi myiyo sitesine de üye olmak tamamen ücretsiz olmaktadır. Mail adresinize gönderilen anketlere katılım gösterdiğiniz sürece anketlerden puan kazanabileceksiniz. Topladığınız puanlar 20 Avro ve üzerinde olduğunda ise paranızı sistemden çekebilirsiniz. Ödemelerin yapılması için hiç bir aracı kuruluş kullanmayan sitenin aynı zamanda kullanımı kolay bir ara yüzü bulunmaktadır. Anket doldurarak para kazanma istiyorsanız bu siteyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çekmeyi talep ettiğiniz ücretler ise 1 ay içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Günde bir kaç kez sitenin kontrol edilmesi gerekmektedir.
 8. Nopolyon anket sitesi ise en iyi 10 anket sitesi içerisinde yer alan bir site olmaktadır. Buradan kazanılan nap puanlar anlaşmalı oldukları internet sitelerinden alışveriş yapmak için kullanılmaktadır.
 9. Anket doldurarak para kazanma imkanı sunan bir diğer site ise Panel Station olmaktadır. Sizinle paylaştığımız diğer sitelerde olduğu gibi bu sitenin dili de Türkçe olmaktadır. Akıllı cihazlardan ve bilgisayarlardan anketlere katılabilme olanağı sunmaktadır. Ancak bu site ile ilgili olarak internette olumsuz yorumlara rastlayabilirsiniz.Bu platformdan elde edilen gelirler markofoni de kullanılmaktadır.
 10. Ben Derim Ki adlı site ise kazanılan akçeleri nakit para olarak alabileceğiniz gibi aynı zaman da faturasız hatlarınıza da yükleyebilirsiniz. Diğer bir taraftan bu siteden kazanılan akçeler Migros ve Play Store’da kullanılmaktadır. Her 100 akçenin karşılığı ise 1 akçe olarak belirlenmiştir.

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak Nasıl Olur?


4 Yorumlar
 1. […] web sitelerinin sayılarının artmasıyla da çeşitlenebilir. Örnek olarak internet üzerinden anket doldurmanızı ya da link kısaltarak para kazanmanızı sağlayan sitelere de bir göz atabilirsiniz. Her […]

 2. […] web sitelerinin sayılarının artmasıyla da çeşitlenebilir. Örnek olarak internet üzerinden anket doldurmanızı ya da link kısaltarak para kazanmanızı sağlayan sitelere de bir göz atabilirsiniz. Her […]

 3. […] web sitelerinin sayılarının artmasıyla da çeşitlenebilir. Örnek olarak internet üzerinden anket doldurmanızı ya da link kısaltarak para kazanmanızı sağlayan sitelere de bir göz atabilirsiniz. Her […]

 4. […] Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri – Detaylı Anlatım […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar