Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ayakkabı XML Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı XML bayiliği veren firmalar listemizde, 2021 yılında birçoğu ücretsiz XML bayilik veren kadın ve erkek ayakkabı firmalarını bulabilirsiniz.

Stoksuz olarak e-ticaret yaparak ayakkabı satışı yapmak isteyen kişilere bayilik veren birçok ayakkabı markası bulunuyor. Bu firmaların aralarından en popüler olaran ayakkabı xml bayiliği veren firmaları aşağıda listeledik. E-ticaret sitenizin kurulumu sonrasında size verilen bir web servisiyle anlaşma yaptığınız tüm ayakkabı firmalarının yayında olan ayakkabıları artık sizin sitenizde yayına girer. İstediğiniz gibi değişiklikleri yapabilir ve satışa başlayabilirsiniz.

Listemiz sürekli olarak güncellenecek olup, sürekli takip etmenizde yarar var.

Bayi Ayakkabı XML Bayilik

Bayi Ayakkabı, pek çok türde ayakkabı satışı yapan bir firmadır. Söz konusu firma şu sıralar bayilik vererek şube sayısını artırmaya çalışmaktadır. Sizlerde Bayi ayakkabı firmasından bayilik alarak e ticaret yapabilir ve kısa sürede ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Bayi Ayakkabı XML Bayiliği Kar Marjı

Bayi Ayakkabı firmasının, bayilerine sunduğu kâr marjı oranı yüzde 40 ile yüzde 60 arası değişmektedir, her ürün için uygulanan kâr marjı farklıdır, rekabeti yüksek olan ürünlerde düşük, rekabeti az olan ürünlerde daha yüksek kâr marjı uygulanmaktadır.

Bayi Ayakkabı XML Bayiliği ile Ne Kadar Kar Ederim?

Bayi ayakkabı firmasından alacağınız bayilik ile günde 300-400 TL satış yapabilir ve ayda 5 bin TL’yi geçebilen miktarlarda kar elde edebilirsiniz.  Yapacağınız kar, tamamen sizin sitenizle ilgili bir durum olup, çabalamanız ve reklam vermeniz durumunda artacaktır.

Bayi Ayakkabı XML Bayilik Gereksinimleri

 • Açılacak olan bayinin bir e ticaret sitesine sahip olması ve bayilik işlemlerini yürütebilmek için en az 5-10.000 TL aralığında bir sermayeye sahip olması gerekir.
 • Bayinin yasal bir şirket sahibi olması ve vergi mükellefi olması gerekir.

Bayi Ayakkabı Kargo Süreci ve Masrafları

Bayi Ayakkabı firmasında kargo ücreti siz tarafından karşılanmaktadır. Söz konusu kargo ücreti bedeli,

sipariş verildikten sonra sizin hesabınıza yansıtılır. Kargo ücreti, anlaşmalı firmalar aracılığıyla yaklaşık

10 TL’ye denk gelmektedir, tüm fiyatlarınıza kargo ücretini de eklemeyi unutmayınız.

Bayi Ayakkabı Bayilik Başvuru Bilgileri

Bayi Ayakkabı firmasından bayilik almak için başvuru yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey,

aşağıdaki iletişim kanallarından birini kullanmak olacaktır.

Telefon Numarası: 0539 230 53 86

Ayakland XML Bayilik

Ayakland, ayakkabı, erkek giyim, kız giyim, aksesuar ve unisex giyim alanlarında çeşitli ürünler üretmekte ve bunları kendi sitesi üzerinden satışa çıkarmaktadır. Ayakland şu sıralar bayilik vermekte ve sahip olduğu e şube sayısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayakland Bayiliği alarak sizlerde çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Peki Ayakland bayiliğini nasıl alırsınız?

Ayakland Bayilik Gereksinimleri

 • Ayakland bayiliğini alabilmek için, hali hazırda bir e-ticaret sitesine sahip olmanız ve satış yapıyor olmanız gerekmektedir.
 • Mutlaka vergi mükellefi olmanız ve bir şahıs şirketine sahip olmanız gerekmektedir.
 • Ayakland bayiliği alarak en az yüzde 40 en çok yüzde 80 kâr marjıyla ürün satışı gerçekleştirmek için bir bayilik bedeli de ödemeniz gerekiyor.

Ayakland Bayilik Kar Marjı Ne Kadar?

 • Satışa çıkarılan ürünlerde sahip olduğunuz kâr marjı %30-40 civarındadır, bazı ürünlerde daha düşük, bazı ürünlerde ise daha yüksektir.
 • Ayakland bayiliği ile elde ettiğiniz kâr marjını başka hiçbir bayilik sisteminde elde edemezsiniz.
 • Firma ile çalışmaya başladığınız andan itibaren son derece yüksek bir kar marjına sahip olacak ve düşük cirolar yapsanız bile güzel kazançlar elde edebileceksiniz.

Ayakland Bayilik Başvuru

Ayakland firmasından bayilik almak ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Linki: https://www.ayakland.com/xml-bayilik-basvuru-formu

Ayakland Bayiliği ile Ne Kadar Kar Ederim?

 • Ayakland bayiliği ile en az 4-5 bin TL kazanç sağlayacağınız aşikardır.
 • Ayakland bayileri en az 15-20 bin TL arası satış yapmakta ve bu satışlardan 4-5 bin TL gelir elde etmektedir.
 • Bazı bayiler çeşitli reklam çalışmalarıyla 30-40 bin TL satışlar yapmakta ve bu satışlarla çok yüksek kazançlar elde edebilmektedir.

AyakkabıXML Bayilik

Ayakkabı sektöründe bayilik almak istiyor ve bu sektörde bir iş yapmak istiyorsanız, ayakkabıxml bayilik firmasından bayilik alabilirsiniz. Firmadan aldığınız söz konusu bu bayilik sayesinde ciddi satışlar yapabilir ve çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Ayakkabı XML Bayilik Kar Marjı

Firmanın sunduğu kâr marjı oranı en az yüzde 40’dır. Bazı ürünlerde kâr marjı yüzde 50’ye kadar çıkabilmektedir. Bayilik başvurusu yaparak hemen en az yüzde 40 kâr marjı ile ürünlerinizi satabilir ve çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Ayakkabı XML Bayilik ile Ne Kadar Kazanırım?

 • Bayilerin çoğu, aldıkları reklamlar sayesinde ayda en az 30 bin TL satış yapıyor ve bu satışlardan ayda 10 bin TL’yi geçebilen kazançlar elde edebiliyorlar.
 • Bazı bayilerin ise aylık satışları sadece 5-6 bin TL civarında. Reklam çalışmaları yaparak sizlerde çok yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı XML Bayilik Başvuru Bilgileri

Firmaya bayilik başvuru yapmak için aşağıda yer alan iletişim numaraları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Numarası: 0 532 168 81 92

Estarubon XML Bayiliği

Estarubon, ayakkabı, valiz, çanta gibi ürünler satan bir e-ticaret firmasıdır. Hali hazırda sahip olduğu müşteri kitlesi ve adı sayesinde ciddi satışlar yapmakta ve bayilerine de para kazandırmaktadır. İnternet sitesi üzerinden veya telefon numarası üzerinden yapacağınız bir başvuru ile hemen bayilik hakkında bilgi alabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Estarubon.com XML Bayiliği Kar Marjı Nedir?

Firma, bayilerine en az yüzde 32 kar marjı sunmaktadır. Bazı ürünlerde kar marjı çok daha yüksek, ancak genel olarak kar oranları bu civarda diyebiliriz. Bavul ve kadın çantası ürünlerinde ve benzeri rekabeti yüksek olan bazı ürünlerde kar marjı çok daha yüksek olabiliyor.

Estarubon.com XML Bayiliği ile Ne Kadar Ciro Yaparım?

Firmanın bayiliğini alarak aylık bazda, 20,000 TL’yi bulan hatta geçen satışlar mümkündür. Çeşitli reklam kampanyaları ve marka tanıtımları ile bu ciroyu çok rahat bulabilir ve hatta geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde satış yapmak ve kar elde etmek için tek yapmanız gereken şey, firmanın bayiliğine başvurmak olacaktır.

Estarubon.com XML Bayilik Gereksinimleri

 • Firmanın bayilerde aradığı en önemli gereksinim, hali hazırda bir e-ticaret sitesi ve firmasına sahip olmaktır.
 • İlk siparişleri peşin ödeyecek miktarda sermayeye sahip olmaktır. Tercihen en az 10.000 TL
 • Yıllık bayilik bedelini ödemek gerekmektedir.
 • Vergi mükellefi ve şahıs şirketi sahibi olmak gerekir.

Estarubon.com XML Bayiliği ile Ayda Ne Kadar Kazanırım?

Estarubon.com bayiliği alarak tamamen sizin çabanıza bağlı bir şekilde 3 bin TL ile 10 bin TL arası kazanç elde etmek mümkündür. Kazançlar, yaptığınız ciroya ve satışa göre değişiklik gösterecektir. Yüksek miktarda satış yapmanız durumunda yine yüksek miktarda kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Bu konuda en önemli şeyler, sürekli reklam vererek satışlarınızı canlı tutmaktır. 

Estarubon.com XML Bayiliği İletişim Bilgileri

Firmanın bayiliğini almak ve bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıda yer alan telefon numaraları üzerinden firma ile bu konuda konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Telefon Numarası: 0850 840 1112

Firma Web Adresi: www.estarubon.com


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar