Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ben Derim Ki Anket Sitesi Nedir?

Ben derim ki 2009 yılında araştırma amacıyla kurulan ve Next Generation şirketine bağlı olan bir anket sitesidir. Bu yazımızda yerli markaların araştırma anketlerine katılıp,düşüncelerinizi sunarak para kazanabileceğiniz bu site hakkında bilgi verdik.

Anket Siteleri Ne İster

Anket siteleri kullanıcılarından dürüst olmasını ister.Gerek kişisel bilgileriniz olsun gerek anket esnasında işaretlediğiniz bilgier olsun, kesinlikle dürüst olmalısınız.Unutmamak gerekir ki katıldığınız anketlerin cevapları tek tek incelenir,anket içi veya kişisel bilgi uyuşmazlığı tespit edilirse anketiniz iptal edilir.

Kazanç Oranları Nedir

Ben derim ki anketleri ortalama 10-25 dakika arasında olmakla beraber anketten ankete farklı değerler kazandırmaktadır.Genelde kazanç oranları anket başına 3 ila 6 Türk Lirası arasında değişiyor,katıldığınız anket onaylandıktan sonra hesabınıza kazancınız akçe olarak yansıyor.

100 Akçe : 1 Türk Lirası

Kazandıklarımla Ne Yapabilirim

  • Cep telefonuna TL yükleyebilirsin
  • Banka hesabına para gönderebilirsin
  • Apple ve Google Play uygulamaları satın alabilirsin
  • En popüler oyunlarda (League of Legends, Metin2, Steam, PUBG Mobile, WoW ve diğerleri) kredi olarak kullanabilirsin veya oyun satın alabilirsin
  • Migros alışveriş çeki olarak kullanabilirsin

Ben Derim Ki Belirtiyor

Daha çok kazanmak için:

  • Bilgilerini güncel tut: Anket gönderimleri sistem tarafından otomatik olarak yapılır. Gönderimler sırasında üyelik bilgilerin dikkate alınır. Bu nedenle bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması önemlidir. Bu sayede daha çok ankete katılabilirsin.
  • Bildirim ayarlarını açık bırak: Katılabileceğin anketleri ve kampanyaları kaçırmamak için bildirim seçeneklerini açık tutmalısın. Böylece anketlerden hemen haberdar olursun.
  • Mobil uygulamamızı indir: Otobüste, kampüste, sahilde, parkta… Kısacası internetinin olduğu her yerde anketlere rahatça katılmak için iOS veya Android uygulamamızı indirebilirsin. Anketleri anında görür, katılım sayıları dolmadan ilk sen anketlersin.
  • Facebook uygulamamızı kullan: Facebook’ta arkadaşlarınla sohbet ederken aynı zamanda anketlere katılabilir, üyelik hesabını yönetebilirsin. Böylece daha kolay ve hızlı bir şekilde kazanırsın. İznini almadan paylaşımda bulunmuyoruz. Bizimle paylaşacağın tüm bilgiler senin kontrolünde.
  • Sosyal medyada bizi takip et: Bizden haberleri ve gelişmeleri yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenebilir ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsin.

Ben derim ki uzun süreli yayın hayatı,ödeme yöntemlerinin çok olması ve anket sıklığının iyi seviyelerde olması dolayısı popülerliğini koruyan bir anket sitesi.

Üye Olmak İçin: Tıkla

 

Yandex Toloka Nedir Ve Nasıl Para Kazanılır?


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar