Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Bülent Börekçilik Bayilik Nasıl Alınır? Fiyatları Nasıl?

Bülent Börekçilik hızla büyürken bayilik almak isteyenlere koşulları, fiyatları ve kazançları hakkında detaylı bilgiler verdik

Börek 7 den 70 e herkesin severek tükettiği, peynirli, patatesli, kaşarlı, kıymalı ve daha onlarca çeşidi olan bir yiyecektir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, kadınların iş hayatına atılması ve evde uğraşılmasının zahmetli olmasından dolayı börekleri dışarıdan almak hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan börek aynı zamanda yiyecek sektörleri arasında en fazla satış oranına sahiptir.

Hâl böyle olunca iş kurmak isteyen girişimcilerin dikkatini çeken bir sektör olmuştur. Aynı zamanda bu sektöre girmek isteyen kişilerin sayısı da her geçen yıl artmaktadır. Börekçilik sektörü şüphesiz ki yıllardır süregelen ve kârı gün geçtikçe artan bir sektördür.

Bu sektörün en çok bilinen, tercih edilen, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Konya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bayisi bulunan satış yapan bir sektördür. Yeni iş fikri arayan ve kârı fazla olan iş kolu olarak börekçiliği seçen çoğu girişimcinin tercih ettiği Bülent börekçilik, Türkiye’nin her yerine bayilik vermektedir.

Bülent Börekçilik Bayilik Nasıl Alınır?

Bülent Börekçilik, adını Türkiye ve dünyaya duyurmuş, lezzeti ile kendini kanıtlamış, hijyenik, şık bir tasarımı bulunan mekanlarda müşteriyi memnun ettiren bir marka olmayı başarmıştır. Vizyon olarak kendini kanıtlamış, adı sayesinde reklama ihtiyaç duymayan çünkü kendisi bir marka olan Bülent Börekçilik, haliyle her girişimcinin çalışmak istediği bir işyeri olmuştur. Girişimcinin bayiliği alabilmesi için, diğer sektörlerde çalışan kişilerde olduğu gibi bu sektörde de çalışabilmesi açısından birçok özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özellikler;

Liderlik vasfına sahip olmak: Sadece bu iş kolu için değil, başka sektörlerde de işyeri açmak isteyen kişinin çalışabilmek, çalışanlarına örnek olabilmek ve iş yerini büyüyebilmek için sahip olması gereken en önemli özelliktir.

İletişim yönünün güçlü olması: Bir işyeri sahibi olmak isteyen kişinin insanlarla olan konuşma şekli, güler yüzlülüğü, insanlara güven verebilmesi kısaca bunların hepsini barındıran iletişim yönünün güçlü olması gerekmektedir.

Tecrübe sahibi olmak: Kişinin mutlaka sahip olması gereken bir özellik değildir. Fakat tecrübe sahibi bir girişimci mutlaka öbür girişimcilerin bir adım önünde olacaktır.

Maddi yönünün yeterli olması: Bayilik almak, yeni bir işyeri açmanın en önemli kriteri maddi yönden yeterli olmak kişinin belirli bir sermayesinin bulunmasıdır.

Tüm bu özelliklere sahip ve bu işi yapmakta kararlı kişiler artık bayiliği almak için girişimde bulunabilirler. Adını tüm Türkiye’ye duyuran Bülent börekçilik, Türkiye’nin her yerine bayilik vermekte ve sayısını arttırmak için de çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Yeterli sermayenin var olmasını kesinleştirdikten sonra bülent börekçilik resmi sitesinden bayilik için başvuru formu doldurularak başvuru yapılabilir. Önemli olan kriterlerden biri de başvuru yapan kişinin bulunduğu bölgede Bülent börekçiliğe ait başka bir bayi bulunmamasıdır. Yoksa ilgili firma kişiye bayilik hakkı vermeyebilir.

Makale Yazarak Para Kazanmak Çok Kolay

Bülent Börekçilik Bayilik Sonrası Neler Yapılıyor?

Firmanın amacı işlerini büyütmek ve müşteri potansiyelini daha da arttırmaktır. Bunun için aynı bölgeye iki bayilik vermeyebilir. Zaten girişimci de bunu yapmak istemeyecektir. Çünkü müşteri alması zorlaşacak ve kâr oranı az olacaktır. Aynı zamanda Bülent Börekçilik bayilik verdiği girişimcilere her türlü desteği sağlamaktadır. Reklam, pazarlama, eğitim gibi önemli konularda girişimcilerin ihtiyaç duyduğu desteği vermekte onları bu konularda eğitmektedirler. Bu sayede girişimciler işlerini büyütebilir, kısa sürede tecrübe kazanabilir ve kâr oranını ciddi derece de arttırabilir.

Girişimcilerin bir diğer ve en önemli artışı da reklam ihtiyacı duymamasıdır. Çünkü Bülent Börekçilik adını her yere duyurmuş bir markadır. Sadece ismi bile reklam değerinde olan bu işyeri girişimcileri yüksek ödenekli reklam hazırlama ve pazarlama derdinden de kurtaracaktır. Bütün bu avantajları sağlayan Bülent Börekçilikten bayi alınması girişimcilerin yaptığı en kârlı yatırım olacaktır. Kâr oranı çok yüksek ve kazancının her zaman var olacağı bir iş olmasına da kesin gözüyle bakılır.

Bülent Börekçilik Bayilik Almanın Maliyeti Ne Kadar Olur?

Bülent Börekçilik Bayilik Alma maliyeti birçok faktöre bağlıdır. Konum, dekorasyon, mekan büyüklüğü, çalışacak personel sayısı, alınan malzeme miktarı, elektrik ve mutfak masrafları gibi bir çok etken bu maliyeti etkilemektedir. Fakat ortalama olarak bu işe girebilmek için minimum 200.000-250.000 TL bütcenizin olması gerekmektedir. Bu miktarda sermayesi bulunan ve bu işi yapmak isteyen, işyeri açıp büyütme, Bülent börekçilik firmasını en iyi şekilde temsil etmek isteyen girişimci bayilik alabilir ve işyerini açabilir.

Bülent Börekçilik Fiyatları

Hem lezzetli hem uygun fiyatlı olması nedeniyle hızla yaygınlaşan ve şubeleşen firmanın güncel börek fiyatları alttaki gibi.

BörekPorsiyon11 TL
BörekKilogram44 TL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar