Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Coinpot Mikrocüzdanı Nedir?

Coinpot 7 faucet sitesine bağlı olan bir mikrocüzdandır,bağlı olduğu faucet sitelerinden topladığınız her koin Coinpot hesabınıza anında yansıyor.Coinpot;bitcoin,dogecoin,litecoin,bitcoin cash ve dash koinlerini hesabınızda barındırmanızı sağlıyor.Hesabınızda biriken koinlerinizi dilediğiniz zaman ödeme eşiğine ulaştığınızda Türk borsalarına çekebilirsiniz.

 

Nasıl Kazanılır

Coinpot’a bağlı olan faucet sitelerine Coinpot’a üye olduğunuz mail adresi ile üye olmanız gerekiyor.Üye olduğunuz faucet sitelerinde kripto para topladığınız an Coinpot hesabınıza kazancınız yansıyacak.

Ayrıyetten fotoğrafta görüldüğü üzere her faucet yaptğınızda hesabınıza Tokens yansıyacak,dilerseniz bu tokensleri diğer kripto paralara çevirebilirsiniz.

 

Coinpot Lottery Sistemi

Her kazancınızın yanında ekstra olarak verilen tokens ile çekilişlere katılabiliyorsunuz. Her saat yapılan bu çekilişlere katılarak ücretsiz olarak kazandığınız tokenler ile yüzlerce Türk Lirası kazanma şansına sahipsiniz.

 
 


 

Coinpot Cpu Madenciliği

Coinpot üzerinde bulunan kripto paraları bilgisayarınızın veya telefonunuzun işlemci gücünü kullanarak kazanabiliyorsunuz. Kazanılan kripto paralar 5 dakikada bir hesabınıza otamatik olarak yansıyor.

Üst kısımda bulunan Mine bitcoin core kısmına giriş yaparak madenciliğimizi başlatıyoruz. Dilediğiniz CPU kullanım oranıyla madencilik işleminizi başlatabilirsiniz.

Resimde görüldüğü üzere Bitcoin madenciliği yapılmaya başlandı. Ayrıca bu işlem cihazının ısınmasına,donmasına sebep olabilir. Cihazınız boştayken madencilik yapmakta fayda var. Ayrıca madencilik yapmak için VPN kullanmak zorundasınız.Türkiye konumunda madencilik özelliği aktif değildir.

Coinpot’a Üye Olmak İçin: Tıkla

Coinpot’a Bağlı Olan Faucet Siteleri

1-Moon Faucet

Moon Faucet Coinpot hesap mailinizle giriş yaptığınız an kripto para kazandırmaya başlayan bir faucet sitesidir. Moon Faucet sistem olarak otamatik kripto para kazandırır, 24 saat içinde kazançlar toplanmaz ise hesaba eklenen kripto paralar kesilir.

Moon Faucet sisteminde asıl kazanç bonus kısmından elde ediliyor. Siteye her girişinizde günlük bonus hesabınıza %1 olarak eklenir. 100 Günün sonunda bonus seviyeniz %100 seviyelerine ulaşır.

Unutmayın bonusunuzun ardışık olarak artması için her gün siteye girip,kazançlarınızı toplamalısınız. Örnek olarak 10 gün girip 11.gün giriş yapmazsanız 12.gün girişinizde %1 olarak baştan başlar.

Bir diğer bonus ise gizemli bonus, her kazancınızı topladığınızda sistem rastgele bir oranda bonus yüzdesi seçer.

2-Bonusbitcoin

Aynı şekilde Coinpot mikrocüzdanına bağlı olan bu facuet sitesinde 5 Dakikada bir claim butonuna tıklayarak rastgele bitcoin kazanıyorsunuz. Coinpot’a kayıt olduğunuz gmail adresi ile kayıt olmanız gerekiyor.

Üye Olmak İçin: Tıkla

 

3-Bitfun

Bonusbitcoin mantığıyla işleyen Bitfun aynı şekilde 5 Dakikada bir bitcoin kazandırıyor. Bitfun’A Coinpot’a kayıt olduğunuz gmail adresi ile kayıt olmanız gerekiyor.Bonusbitcoin’e göre daha kazançlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Üye Olmak İçin: Tıkla


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar