Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Verme

Denizbank otomatik ödeme talimatı oluşturmak için kullanılacak banka kanalları 2021 yılı için güncel olarak aşağıda sıralanmıştır:

  • Denizbank Müşteri Hizmetleri
  • Denizbank Şubeleri
  • Denizbank İnternet Şubesi
  • Denizbank Mobil Uygulaması
  • Denizbank ATM’leri

Yukarıdaki uygulamalardan herhangi biri kullanılarak, mevcut ödemeler için otomatik ödeme talimatı oluşturulmaktadır. Denizbank ödeme talimatı verildikten sonra, kira, vergi fatura ve özel ödemelerin tamamı düzenli olarak gerçekleştirilecektir. Denizbank kredi kartı ya da banka kartı üzerinden otomatik ödeme talimatı oluşturulduktan sonra, son ödeme günü dolmadan ödemeler tamamlanacaktır.

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatının Genel Özellikleri ve Avantajları

Denizbank fatura ödeme işlemleri için anında ödeme ve otomatik ödeme olarak iki farklı seçenek sunulmaktadır. Otomatik ödeme talimatının genel özellikleri aşağıda açıklanmıştır:

  • Otomatik ödeme kapsamında internet faturası, telefon faturası, sabit TV faturası, elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve kira ödemeleri yapılmaktadır.
  • Özel bir kurum ya da kuruluşa düzenli şekilde fatura ödemesi yapılacağı zaman, işlem için otomatik ödeme talimatı oluşturulmaktadır.
  • Denizbank kartı ya da kredi kartları üzerinden düzenli fatura ödemesi yapılmaktadır.
  • Banka kartında ya da kredi kartında bakiye olmadığı zaman, Denizbank tarafından fatura ödemesi gerçekleştirilmektedir.
  • Fatura ödemeleri, faturaya ait son ödeme tarihinde gerçekleştirilmektedir. Fatura borçları gecikmeye kalmamakta ve düzenli olarak ödemesi yapılmaktadır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Otomatik Ödeme Talimatı Oluşturma

Denizbank telefon bankacılığı sisteminden otomatik ödeme talimatı oluşturmak için 0850 222 0800 iletişim numarası kullanılmalıdır. Denizbank müşteri hizmetleri arandıktan sonra, kimlik doğrulaması talep edilecektir. T.C. kimlik numarası veya banka tarafından belirlenen müşteri numarasıyla birlikte, kart numarası ve kart şifresi sisteme girilmelidir. Müşteri hizmetleri tarafından cep telefonuna gönderilen SMS şifresi doğrulandıktan sonra, telefon bankacılığı işlemlerine başlanacaktır. Müşteri temsilcisine bağlanılarak, mevcut faturalar adına otomatik ödeme talimatı oluşturulabilir. Özel firmalara ya da bireysel hesaplara düzenli ödeme yapılmak istendiği zaman, ödeme bilgileri müşteri temsilcisine bildirilmek zorundadır.

Denizbank İnternet Şubesi Otomatik Ödeme Talimatı İşlemleri

Denizbank online bankacılık hizmetleri kapsamında, internet şubesi ve mobil şube olarak iki farklı sistem oluşturulmuştur. İnternet şubesi üzerinden otomatik ödeme talimatı oluşturulmak istendiği zaman, www.denizbank.com.tr adresi kullanılmalıdır. İnternet sitesinin üst kısmında bulunan “İnternet Bankacılığı” bölümüne tıklanmasının ardından, kimlik numarası ya da müşteri numarasına ek olarak, online bankacılık şifresiyle sisteme giriş yapılacaktır. Girişin tamamlanmasının ardından, menü üzerinden “Ödemeler” seçeneğine tıklanmalı ve “Fatura Ödemeleri” bölümü tercih edilmelidir. Açılan sayfada fatura adına otomatik ödeme talimatı oluşturulabilir.

Denizbank ATM’leri Otomatik Ödeme Talimatı Başvurusu

Denizbank bankamatikleri kullanılarak otomatik ödeme talimatı oluşturmak için banka kartı ya da kredi kartı kullanılmalıdır. Kredi kartı ya da banka kartıyla ATM girişi yapıldıktan sonra, işleler menüsünden “Diğer” seçeneği tercih edilmelidir. “Ödemeler” bölümüne tıklandıktan sonra “Otomatik Ödeme Talimatı” seçimi yapılmalıdır. Denizbank ATM’leri üzerinden otomatik ödeme talimatı oluşturulduktan sonra, tüm ödemeler düzenli olarak yapılacaktır.

 

Denizbank POS Ücreti Ve Komisyonu


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar