Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Denizbank POS Ücreti ve Komisyonu

Denizbank POS ücreti ve Denizbank pos kullanımı için alınan komisyon oranlarının 2021 yılındaki listesini konumuzda paylaşıyoruz

Denizbank tarafından alınan POS ücreti ile uygulanan komisyonlar, banka tarafından planlanmakta olan kampanyalar ile belirlenmektedir. Bu kampanyaların dışında müşterilerin banka profili üzerinden de değişiklikler uygulanabilmektedir. Denizbank POS tercihlerine bağlı olarak sunulan POS ücretleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • 1.000 TL için kullanıldığında 10 TL ücret verilmektedir.
 • 2.000 TL için kullanıldığında 20 TL ücret verilmektedir.
 • 3.000 TL için kullanıldığında 20 TL ücret verilmektedir
 • 5.000 TL için kullanıldığında 20 TL ücret verilmektedir.

Bu tutarlar Kolay POS kampanyaları özelinde sunulmakta olup herhangi bir komisyon oranı barındırmamaktadır. Daha yüksek limitler ile kullanıldığında ise POS ücretlerinin, 50 TL ile 150 TL aralığında olduğu bilinmektedir.

Kolay POS kampanyası özelinde minimum limit 10.000 TL olmaktadır. Bunun yanı sıra maksimum olarak bilinmekte olan limit ise 30.000 TL olarak bilinmektedir. Daha fazla limitler için banka ile görüşme yapılması gerekmektedir.

Ayrıca Denizbank Komisyonsuz Pos alternatifi ile aşağıdaki gibi ödeme yaparsınız;

Aylık Ciro TutarıAylık Ücret
0 – 100015
0 – 150023
0 – 200030
0 – 250035
0 – 300042
0 – 400055
0 – 500068
0 – 10000130
0 – 15000187

Denizbank POS Çeşitleri Nelerdir?

Denizbank POS cihazı çeşitleri, teknolojik olanaklara göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra iş yerlerinin talep ve ihtiyaçları da cihaz tercihlerinde belirleyici olabilmektedir. Bankanın bilinen POS cihazları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Mobil POS: Telefon hattı üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu cihazlar, telefon operatörlerinin çekim gücüne bağlı bir şekilde çalışmaktadır.
 • Sabit POS: Kablolu POS cihazı olarak, üye iş yerlerinin pek çoğunun tercih ettikleri POS cihazının başında gelmektedir.
 • Doktor POS: Özel muayenesi olan doktorlar için özel olarak sunulmaktadır. Doktorlara yönelik kampanya seçenekleri ile hizmet vermektedir.
 • Temassız POS: Bankaların temassız olan kartlarına yönelik kampanyalar sunmaktadır. Bu işlemler iş yerlerinin hız kazanması için oldukça önemlidir.
 • Sanal POS: E-ticaret işlemlerinin yapılması için sanal POS cihazının kullanılması gerekmektedir.

Denizbank POS Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

Denizbank POS cihazları özellikleri, cihaz tercihlerine göre değişiklik göstermektedir. Her cihaz için özel olan kampanyalar bulunmasına rağmen genel olarak bilinen özellikler de sunulmaktadır. Denizbank POS cihazı özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnternet alışverişlerinde güvenli alışverişin sağlanmasına yönelik 3D güvenlik alt yapısı kullanılmaktadır.
 • Farklı banka kartlarının da kullanılmasına izin verilmektedir. Bu kullanımlarda duruma göre kampanyalar değişkenlik göstermektedir.
 • Temassız kullanımlarda, hızlı bir şekilde işlem yapılması sağlanmaktadır.
 • Cihaz seçimine bağlı olarak vade seçeneklerinin kullanılmasına olanaklar sunulmaktadır.
 • KOBİ’lere yönelik farklı kampanyalar ile hizmet verildiği bilinmektedir.
 • Komisyon oranları taahhütlere göre değişiklik gösterdiği için müşteri bütçesine göre cihaz seçme mümkün olmaktadır.

Denizbank POS Destek Hattı

Denizbank POS cihazı müşterilerine yönelik hat, öncelikli olarak POS cihazı kullanmakta olan müşterilere özel olması sebebiyle işlem yönünden hız kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra POS cihazlarına ilişkin her türlü yardım talebi bu hat üzerinden sürdürülmektedir.

7/24 destek sunduğu bilinen bu hattın numarasının 444 0 802 olduğu bilinmektedir. Bu hat üzerinden yardım talebinin yanı sıra malzeme talebinde bulunulabilmektedir. POS cihazı ile ilgili fiş gibi ürünlerin talebinin destek hattı üzerinden yapılması, işlemleri hızlandırmaktadır.

Denizbank POS Başvuruları Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden POS başvurusu yapmak için, internet sitesi üzerinden ön başvuru formunun doldurulması gibi isteğe bağlı olarak banka şubelerine de başvuru yapılabilmektedir.

Denizbank POS cihazını kullanmak isteyen banka müşterilerinin ön başvuru formunun doldurulmasının ardından banka yetkililerinin onay durumunu bildirmeleri beklenmelidir. Onaylanmayan başvuru durumlarına ilişkin müşterilerin banka yetkililerinden ayrıntıları öğrenmeleri mümkün olmaktadır.

Onaylanmayan başvuru durumları çoğunlukla kredi notuna bağlı olmaktadır. Kredi notu düşük olanlar için POS cihazı kullanımları da problem oluşturabilmektedir.

Denizbank Sanal POS Ücreti Ve Komisyonu


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar