Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Denizbank Sanal POS Ücreti ve Komisyonu

Denizbank Sanal POS 2021 hizmetleri içerisinde kolay POS olarak kullanılmakta olan komisyonsuz kampanya içeriklerini listeledik.

Denizbank tarafından alınan sanal POS ücreti ile uygulanan komisyonlar, müşteri profillerine göre belirlenmektedir. Bazı kampanya içeriklerinde komisyonsuz uygulamalar da olabilmektedir. Denizbank Sanal POS hizmetleri içerisinde kolay POS olarak kullanılmakta olan komisyonsuz kampanya içerikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kolay 10.000: Aylık ödemesi 250 TL
 • Kolay 15.000: Aylık ödemesi 375 TL
 • Kolay 20.000: Aylık ödemesi 500 TL
 • Kolay 30.000: Aylık ödemesi 750 TL

Bu sabit ödeme oranları sözleşme içerisinde belirlenen kampanya limitinin üzerine çıkılmadıkça değişiklik göstermemektedir. Fakat daha fazla ciro elde edilmesi halinde ek ücret talep edilebilmektedir.

Bu ödemelerin dışında POS ücreti olarak alınmakta olan 25 TL-30 TL aralığında değişmekte olan ücretler bulunmaktadır. Bu ücretler, POS özelliklerine, kullanım olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir.

Denizbank Müşterilerine Sunulan POS Çeşitleri Nelerdir?

Denizbank POS cihazı türleri, kullanım alanlarına ve sunduğu olanaklara göre değişkenlik göstermektedir. Banka tarafından kullanılmakta olan on dört çeşit POS cihazı çeşidi şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Denizbank POS: Standart özellikler içeren, nakit ödemelerin yapılmasını sağlayan POS cihazı olarak bilinmektedir.
 • Standart POS: Taksit seçeneği içermez fakat tek çekim şeklinde işlemler yapılmaktadır.
 • Bonus POS: Bonus kart müşterilerine yönelik bonus kampanyaları, taksit olanakları sunmakta olan bir cihazdır.
 • Dial-Up POS: Sabit telefon hattı ile bağlanıp kullanılmakta olan bir POS cihazıdır.
 • ADSL POS: İnternet hattı ile işlem yapılmasını sağlamaktadır.
 • Mobil POS: Telefon operatörleri gibi sim kart üzerinden işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Bu POS türlerinin yanı sıra sektöre göre farklı avantajlar içeren: Üretici, Doktor, Multicurrency, Mail Order, Sanal, Komisyonsuz, KMH, Yazarkasa gibi POS seçenekleri de bulunmaktadır.

Denizbank Sanal POS Özellikleri Nelerdir?

Denizbank sanal POS cihazları özellikleri, öncelikle internet alışverişlerinde kullanılmak üzere başvurulduğu için güvenlik teminatını müşterine sunacak içerikler belirlemektedir. Bunun yanı sıra banka tarafından paylaşılmakta olan Denizbank sanal POS özelliklerişu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bonus kart ile anlaşmalı hizmetler içermekte olup bonus kart sahiplerine yönelik avantajlı hizmetler sunmaktadır.
 • Güvenlik endişesi oluşmaması açısından 3D güvenlik duvarı ile işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır.
 • Ödemeler komisyonlu ya da komisyonsuz olacak şekilde yapılabilmektedir.
 • Bankanın özel sektörlere bağlı farklı fırsatlar sunmakta olduğu pek çok farklı POS cihazı türü bulunmaktadır.

Denizbank POS Destek Hattı Nedir?

Denizbank tarafından POS cihazı müşterilerine yönelik hat, özellikle POS kullanımlarının başlangıçlarında hemen her soruna yönelik cevabın bulunabilmesi açısından hizmet vermektedir. Müşteri danışmanları tarafından kurulumdan kullanım süreçlerine kadar pek çok bilgilendirmenin yapıldığı bilinmektedir.

Denizbank POS destek hattı, 444 0 802 numara üzerinden hizmet vermektedir. 7/24 hizmet verdiği bilinen banka hizmetlerinin talep ve arıza durumlarına yönelik de çalışmalar sürdürdüğü bilinmektedir.

Denizbank POS destek hattı yalnızca kurulum süreçlerinde değil POS cihazlarının kullanım aşamalarının pek çok safhasında üye iş yerlerine yönelik destek hizmetler sunabilmektedir. Bu sebeple, farklı bir hat ile zaman kaybetmeden doğrudan POS kullanıcılarına yönelik sunulmakta olan destek hattının aranması önerilmektedir.

Denizbank POS Başvuruları Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden POS başvurusu yapmak için, bankanın şubelerinden birine gidilmesi gerekmektedir. Şube üzerinden yapılmakta olan ön başvurular değerlendirildikten sonra müşteri danışmanları tarafından üye iş yerleri aranmaktadır.

Denizbank sanal POS kullanmakta olan müşterilerin bu başvuru süreçlerinde kredi notlarının iyi olduğundan emin olmaları gerekmektedir. Banka tarafından bu konu, başvurunun onaylanıp onaylanmamasının belirleyicisi olarak görülmektedir.

POS başvurusunun onaylanmasının hemen ardından POS temini yapılarak kurulum işlemlerine başlanmaktadır. Kurulum sürecinde destek hattı üzerinden yardım alınabilmektedir.

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar