Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar?

Ekrem Coşkun Döner 2020’de en hızlı büyüyen markalardan olurken franchise almak isteyenlere bayilik koşulları, fiyatları ve kar marjı hakkında bilgiler verdik

Gıda sektöründe bayilik almak isteyenler için her zaman ülkemizde tüketimi yüksek ve talebin çok olduğu ürünlerden olan döner bayiliği almak oldukça mantıklı olacaktır. Özellikle bir dönem yoğun talep gören çiğ köfte bayilği, mısır bayiliği ve bir dönem popüler olan lokma dükkanları bayiliği gibi belirli dönemlerde trend olmayan ve sürekli talebi olan döner dükkanı bayiliği almak her zaman kazançlı bir yatırım olacaktır.

Döner bayiliği almak için neden Ekrem Coşkun Döner’i tercih etmeniz doğru olacaktır diye merak ediyorsanız, özellikle buradan bayilik alanların yorumları diğer markalar göre oldukça pozitif. Hem iş sürecinde hem de karlılık anlamında yatırımı kısa sürede çıkartıp, doğru iş modeli ile kısa sürede ciddi bir para kazanmanızı sağlayacaktır.
Ekrem Coşkun franchise almak için merak edilen tüm soruları ve döner bayiliği almak istiyor ama hangi markadan bayilik alsam diye merak ediyorsanız, bu yazımıda Ekrem Coşkun Döner bayilik hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Ekrem Coşkun Döner bayilik alma için en doğru tercihlerden olacaktır demiştik ve bunun asıl sebebi de markanın 2013’te kurulmasından geçen kısa sürede franchise modeli ile büyüyen yapının 250’nin üzerinden bayisi bulunmakta ve sadece geçtiğimiz yıl 600 milyon TL ciro yaptı. Firma yöneticisinin 2020 için ise hedefi 1 milyar TL.

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır?

Ekrem Coşkun Döner bayilik alma düşünceniz varsa direkt olarak firmaya ulaşıp gerekli yatırımızla birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.

Bayilik başvurusu sırasında sizlerden adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız ve en önemlisi bayiliğin açık olduğu bölgelerden birini seçmeniz istenecek.

Eğer bayilik almak istediğiniz il ve ilçe burada listede yoksa hemen altta vereceğimiz bayilik iletişim için telefon numarasından arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Bayilik telefon:  0332 355 77 77

Bayilik başvurusu sayfası için buraya tıklayın.

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli

Ekrem Coşkun franchise bedeli olarak yakın zamana kadar 250.000 TL + KDV istemekteydi ancak ülke ekonomisine katkı amacıyla bu tutarı 85.000 + KDV’ye düşürdü.

Ekrem Coşkun bayilik fiyatı ücreti 2020 için sadece 85.000 + KDV.

Üstelik bu yatırım sonrasında 1 yıl sonunda size yatırımın geri döneceğini de vaad ediyor.

Dükkanın inşaatı ve kurulumu için ise 350.000 TL – 400.000 TL arasında ek bir tutar daha cebinizden çıkacaktır.

Ekrem Coşkun Bayilik Şartları

Bayilik almak için bayilik bedeli dışında özellikle aranan bir şart yok. Ancak hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere bayilik başvurusu sırasında sizden dükkan açmak istediğiniz bölgeyi seçmeniz isteniyor. Eğer burada yer almayan bir konumda dükkan açmak istiyorsanız buna izin verilmiyor.

Bayilik bedeli dışında cirodan kar payı talep edilmiyor.

Ürünlerin nakliyesi için herhangi bir bedel alınmıyor.

Lokasyon seçiminde ve yerin dizaynında yardımcı olunuyor.

Ancak inşaat ve kurulum için eğer yardım istenirse üstte de belirttiğimiz gibi 350 bin TL – 400 bin TL arasında express konsept ile hızlı şekilde dükkanınız açabiliyorsunuz

Ekrem Coşkun Bayilik Kar Marjı

Bayilik sonrası kar marjı konusunda tabi ki dükkanınızda giden ürünlerin yüzdesi kar marjına doğrudan etki edecektir ama daha önce markanın bayiliği almış ve iş modelini kullananların yorumlarına göre ortalama cirodan %15 ile %20 arası net kar sağlamaktadır. Yani ortalama bir konumda ve ortalama bir günde bir döner dükkanının 10.000 TL ciro yaptığını varsayarsak 2.000 TL civarı günlük kar bırakmaktadır. Bu rakam haftasonu ve bayramlarda artacağı gibi ön görülemeyen harcamalarla da düşebilir.

Özsüt Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Ekrem Coşkun Fiyatları

Ekrem Coşkun fiyat listesi 2020 için güncel tablo alttaki gibidir. Halkın markası sloganıyla yola çıkan ve herkesin döner yiyebilmesi için gerçekten uygun fiyatlarla menü sunan Ekrem Coşkun Döner 100 gr döner ekmeği 14 TL’ye veriyor. Bugün için çok makul bir fiyat olan döner fiyatlarında diğer ürünlerde de uygun fiyatlar var.

Döner55-60 gr10 TL
Döner75-80 gr12 TL
Döner95-100 gr14 TL
Döner115-120 gr16 TL
Döner250 gr30 TL
Ayran200 ml2,5 TL
Ice Tea330 ml3,5 TL

Ekrem Coşkun Kimdir?

Ekrem Coşkun Döner kimin diye merak edenler için aslında markaya ismini veren Ekrem Coşkun, 35 yıllık sigortacılık kariyeri sonrasında 2013’te Konya’da markayı kurmuştur. En büyük özelliği en kaliteli eti en uygun fiyata halka sunması olmuş ve bu nedenle kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce bayisi olmuştur. Sadece et satan ve konsepti et üzerine olan markanın kurucus Ekrem Coşkun, aynı zamanda Konya doğumlu olup Konyaspor taraftarıdır.

Ekrem Coşkun Şubeleri

Türkiye’nin neredeyse her ilinde en az 1 şubesi olan markanın bugün Adana, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Bursa, İstanbul gibi şehirlerde halen şube açılma sürecinde olan bayileri de mevcuttur.

Tüm şubelere ulaşmak için buradaki linki kullanabilirsiniz.

İletişim

Şikayet Hattı

0533 282 42 42

MERKEZ OFİS
Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA

444 4 922
Tel : 0332 355 77 77
Faks: 0332 50315 15
Mail: info@ekremcoskundoner.com.tr


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar