Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

En Çok Para Kazandıran Faucet Siteleri Hangileridir?

Kripto paralar, günümüzde en iyi yatırım araçlarından birisi haline geldi. Özellikle de Bitcoin aldı başını yürüdü ve zamanında bedavaya verilen bu para birimi artık dünyanın en değerli para birimlerinden biri haline geldi. Bu nedenle insanlar da alışverişlerini kripto paralar üzerinden yapmaya başladılar. Özellikle de alım satım işlemlerinde ve borsada, kripto paraların değeri her geçen gün artmaya başladı ve bu durum, işlem hacminin trilyonlarca dolara çıkmasını sağladı. 

Bitcoin gibi birçok sanal para birimi, aslında temelde merkezi olmayan bir sistemle çalışmaktadır. Bu nedenle hem güvenilir hem de uzun vadede iş görür bir yatırım aracı olarak bilinmektedir. Ancak yatırım yapmadan bu paraları kazanmak isteyenler, bu işin mümkün olup olmadığını sormaktadır. Gerçekten de bedava Bitcoin kazanabilir miyiz? Cevabımız evet!

E-Fatura Avantajları Ve Dezavantajları Nedir?

Bedava Kripto Para Kazanma Yolları

Faucet siteleri, bu yollar arasında en bilinen yollardan birisidir. Bir faucet sitesi, havuz sistemiyle çalışır ve bu site üzerinde izlediğiniz reklamlar ya da oynadığınız oyunlar, size Satohsi kazandırır. Bir Bitcoin kadar değerli olmasa da işlem başına 3000-5000 Satoshi gibi değerler kazanabilir ve bu sayede bedava kripto para elde edebilirsiniz.

Aslında burada bedava kelimesi, herhangi bir yatırım yapmadan ya da sermaye olmadan elde edildiği için kullanılır. Yoksa Faucet sitelerinde uzun uzadıya vakitler geçirmek de bir emek ister. Faucet sitelerine, cüzdan hesabınızı girerek ya da kayıt olarak ulaşabilirsiniz. Faucet Box hesabı açarak bu sitelerde sanal para elde edebilirsiniz.

Faucet

Ancak dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, musluk siteleri olarka da bilinen Faucet sitelerinin güvenilir olup olmadığına dikkat etmektir. Eğer site lisanslı değilse, ciddi güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sonrasında sitelerin kullanıcı sözleşmesi gibi sayfalarını Türkçeye çevirerek okumalı ve herhangi bir sorun olup olmadığını anlamalısınız. Ek olarak elde ettiğiniz Satoshilerin hesaba geçirilirken ne kadar komisyon alındığını da kontrol etmeli ve uygun fiyatları sunan Faucet sitelerini kontrol etmelisiniz.

Para Kazandıran Faucet Siteleri

Gelelim bu sitelerin sizlere kazandıracağı paralara ve sitelerin isimlerine. Genel olarak bir Faucet sitesinde yaptığınız görevler, size 500 ila 10 bin Satoshi arasında kazandırabilir. Ancak bu kadar sevinmeyin. Zira Satoshi, en küçük sanal para birimidir ve 1 milyon adet elde edebilirseniz 1 Bitcoin sahibi olmuş olursunuz. 1 Türk Lirası, yaklaşık olarak 3500 Satoshidir. Yani siteler üzerinde yapacağınız işlemler de size 30 kuruş ya da 2 lira gibi fiyatlar sunabilir. Bu tamamen sizin şansınıza ve yapılacak olan işlemlere bağlıdır.

Hesapta para biriktirmek ise zor ve uzun süren bir işlemdir. Haliyle bedava olarak para kazanmak tabii ki de kolay olamaz. Bu nedenle sabırlı olmalı ve sitelerin içerisinde yer alan görevleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Sonrasında hesabınızda biriken paraları alabilir ve gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. 

En çok kazandıran ve en güvenilir Faucet siteleri arasında ise; freebitco.in, getyourbitco.in, topbtc.club, xbit.co.in ve Moon Bitcoin, Bitcoin Zebra, Free Bitcoin ve Daily Free Bits gibi siteler yer almaktadır. Bu sitelere girerek hesap bilgilerinizi girebilir ve yaptığınız işlemleri bu hesaba aktarabilirsiniz. Kazanacağınız bu paralar sayesinde kısa bir süre içerisinde olmasa da uzun vadede iyi bir getiri elde edebileceğinize inancımız tam. Ek olarak bu işi büyük bir ekip halinde yaparak elde edilecek olan geliri artırabilir ve daha kısa sürede daha fazla para sahibi olabilirsiniz. Bu da iyi bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır. 


1 yorum
  1. […] En Çok Para Kazandıran Faucet Siteleri Hangileridir? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar