Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

En Çok Para Kazandıran İşler – 10 Popüler İş Fikirleri 

En çok para kazandıran işler listemizde yer verdiğimiz yeni iş fikirleri arasından 10 tanesinin kazançları ve nasıl para kazanılacağı yazımızda.

En çok para kazandıran işler, iş kurmak isteyenlerin düzenli olarak takip ettiği ve kazancı bol olan iş fikirleridir. Bugün bir iş kurmaya karar verdiğimiz zaman dikkat ettiğimiz ilk şey, o işin ne kadar para kazandırıyor olduğudur, genelde başka bir şeye fazla dikkat etmeyiz. Bu nedenle bir iş kurmak istediğimizde hangi işin ne kadar para kazandırıyor olduğunu bilmek hakkımız. Peki en çok para kazandıran iş fikirleri nedir? Hangi işleri yaparak çok para kazanabiliriz?

Tavuk Yetiştiriciliği Yapmak

Tavuk yetiştiriciliği yapmak özellikle son zamanlarda oldukça karlı iş fikirleri arasına girmiştir. Ülkemizde küçükbaş hayvancılık üretiminin zorlaşması, giderek artan ithalat, bu sektörde yepyeni bir umut olduğu anlamına geliyor. Tavuk yetiştiriciliği hem yüksek karlı hem de oldukça iyi getirili işlerden. Söylenilene göre bu işe girip de ayda 10-20 bin lira arası para kazanan oldukça fazla insan var.

Ortalama Aylık Kazanç: 10-20 bin lira arası

Spor Salonu Açmak

Yaklaşık 100 bin lira sermayeyi en iyi nerede değerlendirebilirsiniz? Spor salonları, mevcut sermayenizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz iş fikirlerinden biridir. Spor salonları oldukça yüksek kar elde edebilme potansiyeline sahip bir iş koludur, bu nedenle oldukça yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.

Ortalama Aylık Kazanç: 8-20 bin lira arası

Kafe Açmak

Çay ve kahveye kim hayır diyebilir ki? Kafe açmak son derece kazançlı bir iştir, çünkü kafede satılan ürünlerin çoğu ucuzdur, bu da hemen herkese hitap edebilen bir müşteri kitlesi anlamına gelmektedir. Siz de hemen bir kafe açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ortalama Aylık Kazanç: 5.000 TL – 15.000 TL arası

Bebek Ürünleri Mağazası Açmak

Bebek ürünleri, her zaman anneler için biçilmiş bir kaftandır. Bebeklerin her zaman giyecek bir şeylere ihtiyacı olduğu için, büyüme çağındaki bebeklere sürekli alışveriş yapılması gerekir. Bu nedenle bebek ürünleri mağazası son derece karlı bir iş koludur.

Ortalama Aylık Kazanç: 10.000 TL ile 30.000 TL arası

E-Ticaret Yapmak

En çok para kazandıran işler arasında olan E-ticaret, geleneksel ticaretin önemli olarak önüne geçiyor. İnsanlar harcamalarının yüzde 50’sini internette yapıyor ve bu da e-ticaretin inanılmaz bir ivmeyle büyüyor olması anlamına geliyor. E-ticaret yaparak ciddi anlamda bir gelir elde edebilirsiniz.

Ortalama Aylık Kazanç: Net bir rakam yok.

Damacana Su Bayiliği

Damacana su bayiliği alarak çok yüksek gelirler elde etmeniz olası. Büyüyen damacana su firmaları, bayilikler aracılığı ile firmasını daha da büyütüyor. Türkiye’de pek çok kişi suyu damacana olarak satın aldığından, damacana su satışları da her geçen gün inanılmaz büyüyor. 

Ortalama Aylık Kazanç: 5.000 TL ile 10.000 TL arası

Avm’de Stand Açmak

En çok para kazandıran işler arasında olan avm’de stand açma işi, yüksek maliyetler ve yüksek kira gibi dezavantaja sahip olsa da büyük bir pazaryerinde açıldığı için her zaman ciddi gelirler elde etmenizi sağlayabilir. 

Ortalama Aylık Kazanç: 10.000 TL ile 40.000 TL arası

Avm’de Stand Açmak – 2020 Detaylı Rehber

Kendi Aracımızla Kargoculuk Yapmak

Kendi aracınızla kargoculuk yaparak para kazanmak ister misiniz? Her bir paket başına ortalama 3,00 TL ile 6.00 TL arasında para kazanabileceğiniz kargoculuk mesleği son derece karlı iş fikirleri arasındadır. Kendi aracınız ile kargoculuk yaparak ciddi anlamda bir gelir sağlayabilirsiniz.

Aylık Ortalama Kazanç: 4.000 TL ile 7.000 TL arası

Özel Ders Vermek

Eğer bir ders konusunda iyiyseniz, özel ders verebilirsiniz. İngilizce bilenler İngilizce özel ders, Matematik bilenler, Matematik özel ders vererek güzel kazançlar elde edebiliyorlar.

Aylık Ortalama Kazanç: 1.000 TL-5.000 TL

En Çok Para Kazandıran Meslekler – 2020

 

Üzerinden Kaynak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar