Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Etiler Marmaris Açmak Ne Kadar Kazandırır?

Etiler Marmaris açmak için ne kadar bütçe gereklidir? Etiler Marmaris büfe aylık kazancı ne kadar? Nasıl bayilik alınır?

Etiler Marmaris açmak ne kadar kazandırır? Türk büfecilik sektörünün öncü firmalarından biri olan Etiler Marmaris, 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Tamamen bayilik sistemi ile çalışan ve büyüme başarısını da bu sayede elde ettiklerini söyleyen Etiler Marmaris, bayilik vererek ağını büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.  Peki Etiler Marmaris bayileri nasıl açılır? Etiler Marmaris açmak kaç para kazandırır? Bayilik giriş bedeli nedir?

Etiler Marmaris Büfe Bayilik Bedeli

Ortalama bir Etiler Marmaris açmak için 300 bin liralık bir yatırım bedeli gerekmektedir. Yatırım bedelini karşılayan bireyler, hızlı ve bir o kadar da kolay bir şekilde hemen dükkanını açıp para kazanmaya başlayabiliyor. Etiler Marmaris büfe giriş bedeli yaklaşık olarak 55 bin TL’dir. 

Etiler Marmaris Açmak Ne Kadar Kazanıyor?

Etiler Marmaris büfeleri, değişken oranlarda satışlar elde etmektedirler. Ortalama baz aldığımız zaman, klasik bir Etiler Marmaris büfesi ayda en az 100 bin TL satış yapmaktadır. Etiler Marmaris yetkililerin belirttiğine göre, 300 bin liralık yatırımın amorti edilme süresinin yaklaşık 36 ay olduğu belirtiliyor. Yani 36 ay içerisinde 300 bin lira gelir elde edilebiliyor.

Etiler Marmaris Kar Marjı Ne Kadar?

Etiler Marmaris, ciro üzerinden bir pay alarak bayilerden gelir elde etmektedir. Etiler Marmaris yetkililerin belirlediğine göre, bayilerin yaptıkları ciro üzerinden aylık yüzde 3 komisyon ödemeleri gerektiği belirtiliyor. Yani ayda 200 bin lira ciro yapan bir bayi, toplamda 6 bin TL komisyonu Etiler Marmaris’e ödemiş oluyor.

Etiler Marmaris, yine ciro üzerinden belli bir reklama katılım bedeli de alıyor. Yetkililerin belirttiğine göre bu oran yüzde 2 civarında. Yani 200 bin lira cirolu bir bayiden 4 bin lira reklam bedeli alınıyor ve bu bedeller, markanın internet, televizyon ve radyolarda tanıtılması için harcanıyor.

Etiler Marmaris’in Girişimcilerde Aradığı Özellikler ve Verdiği Destekler

  1. Etiler Marmaris’in en son isteyeceği şey bir bayinin kepenk indirmesi olur. Bu nedenle karlılık ile ilgili sorunlar yaşayan bayilere gerektiğinde çeşitli kampanyalar yapma, ücretsiz ürün tedariği gibi çeşitli destekler vererek bayilerin yeniden kar elde edip kalkınması sağlanıyor.
  2. Etiler Marmaris, Türkiye’nin dört bir yanına bayilik verdiği için, girişimcilere lokasyon desteği de veriyor.
  3. Etiler Marmaris, tüm bayilerinin en az yüzde 100 karlılık oranı ile çalışması için elinden geleni yapıyor.  Hatta ürün maliyetlerini düşürerek bayilerin daha fazla kar elde edebilmesi ve bayilerin kalıcı olarak işletmelerini yönetmeye devam etmeleri için yine ellerinden geleni yapıyorlar. 
  4. Etiler Marmaris’in girişimcilerde aradığı özellikler, kendine güven, başarı odaklı çalışma, daha önce bir iş deneyimi olması gibi özelliklerdir.
  5. Düşük lokasyona sahip işletmelerde ciro hedefi en az 100-150 bin lira civarındayken, çoğu bayide ciro hedefleri 300 bin liraya kadar çıkabiliyor.
  6. Etiler Marmaris açmak oldukça karlı bir iş modeli olacak, çünkü tüm tedarik depodan sağlanıyor, kesinlikle bu konuda herhangi bir problem çekmiyorlar, tüm ürün depodan taze bir şekilde geliyor.

Etiler Marmaris Bayilik İletişim Mail Adresi: etilermarmaris.com.tr

Etiler Marmaris Bayilik İletişim Telefon Numarası: 444 93 84


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar