Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ev Hanımları İçin Ek Gelir

Ev Hanımları İçin Ek Gelir

Değişen ülke şartlarında pek çok ev hanımları için ek gelir sağlayan iş olanakları bulunmakta ve bu doğrultuda araştırmalar yapılmaktadır.

Ev hanımları için ek gelir seçenekleri sayesinde evde oturan anneler aile bütçesine katkı sağlamaktadır. Zorlaşan günlük yaşam sonucunda pek çok kişi gelir sağlamak için farklı alanlarda olan ek iş olanaklarından faydalanmaktadır. Bu doğrultuda hem kendi paralarını kazanacak hem de aile giderlerine yardımcı olacaktırlar. Yapılan araştırmalar sonrasında çok sayıda seçenekler karşınıza çıkacak ve yapabileceğiniz iş doğrultusunda e uygun olanı seçerek para kazanmaya başlamak mümkün olacaktır. Çalışmayan anneler için para kazanma fikirleri ve önerileri şunlardır;

 • El Yapımı Eşyaların Satışı

Evde bulunan anneler genel olarak el işi yapımı konusunda son derece yetenekli olurken farklı tasarımlar için yapmış oldukları araştırmalar ile yeni ürünler elde etmektedir. bu yeteneklerini kazanca çevirmek için ellerinde yapmış oldukları ürünlerin satışlarını yapabilirler. El yapımı eşyaların satışı ile kazandıkları paralar ile aile bütçesine yardımcı olunmaktadır. Örgü, takı, bebek, oyuncak ya da ev süs eşyası gibi el yapımı ürünler her zaman büyük bir ilgi görmektedir. Böylece tüm ev hanımları çok daha kısa sürede gelir etmenin keyfine varacaktır.
Öğrenciler İçin Ek Gelir

 • Makale Yazarak Para Kazanmak

Son günlerin en popüler ek iş önerisi olan makale yazarak para kazanmak pek çok kişinin ilgi odağı haline gelmektedir. Bu ek iş önerisinde bilgisayarı iyi kullanmanız yeterli olacaktır. Akşamları birkaç saat ayırarak bilgisayar başında yazı yazarak para kazanmak mümkün olacaktır. Makale yazarak para kazanmak isteyenler sosyal medya aracılığı ile ya da farklı sitelerden yardım alarak iş bulabilirler. Ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan bu ek gelir iş için bilgisayarı iyi kullanmak yeterli olacaktır.

 • Ürün Yorumlama İşi

Farklı ürünlerin ya da markaların tanıtımı veya yorumunu yaparak para kazanmak isteyenler için çok uygun olan bir ek iş olarak evde olmak zorunda olan ev hanımlarına en güzel iş seçenekleri arasında olmaktadır. Ürünlerini geliştirmek için yapılan yorumlara para vermek isteyen çok sayıda web sitesi ve şirketler bulunmaktadır.

 • Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek yapmayı sevenler ve farklı lezzetlerin arayışlarını yapan kişiler için evde yemek yaparak para kazanmak çok daha kolay olacaktır. Günümüzde çok hızlı bir şekilde yaygınlaşan yemek yapmak özellikler çalışan ve zamanı olmayan kadın ya da erkeklerin en fazla tercih ettiği alanlardır. Yemek yapma konusunda yeteneği bulunan kişilerin boş vakitlerini değerlendirerek para kazanmaları mümkün olmaktadır. Eve gelen misafirleri en güzel şekilde ağırlamak ya da özel günlerde sevdiklerini ile bir arada geçirilecek akşam yemeklerinde hiçbir şeyin eksik olmaması için pek çok kişi tarafında yemek almak tercih edilmektedir. Anneler yemek yapmayı çok severler ve en iyi yaptıkları bu iş sayesinde zaman içinde çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 • Soğuk İçecek Satışı Yapmak

Aslında su satışı yaparak bile para kazanmanın mümkün olduğu günümüzde farklı soğuk içecekler yaparak daha fazla kazanç elde edilmektedir. Özellikle yaz aylarında bu ek iş ile para kazanan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Çok uygun fiyatlara toptan alınan su ya da farklı içecekler şehir merkezleri veya sahil kenarları gibi alanlarda çok aha fazla paraya sayılmaktadır. Bu sayede sermayenin üstüne çıkarak kar elde edilecektir. Ev hanımları mutfak ile çok fazla haşır neşir oldukları için hem yemek yapmak hem de farklı tatlarda içecek hazırlamaktan mutluluk duyarlar. Bu yaptıkları içecekleri başkalarına sunarak bu işi kazanca çevirebilirler.

 • Pasta ve Tatlı Yaparak Para Kazanmak

Pasta ve tatlı yapma işlerinde kendine güvenen kişiler için son derece ideal olan pasta yaparak para kazanmak mümkün olmaktadır. Çok sayıda kişinin özel günlerde, doğum günlerinde ya da arkadaşları ile yaptıkları günlerde pasta yaptırmak isterler. Bu gibi durumlarda yapılan pastalar ile kazanç elde ederken uygun rakamlara pastanelerle anlaşarak devamlı bir şekilde pasta yaparak para kazanabilirsiniz. Pazarlama işine kendi çevreniz ile başlayarak daha geniş kitlelere ulaşarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde pek çok ev hanımı bu iş ile çok daha yukarılar gelmiştir.
2021 Yapılabilecek Ek İşler


12 Yorumlar
 1. Merve diyor

  Lütfen para kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 2. filiz diyor

  bilgi alabilirmiyim ?

 3. ipek diyor

  bilgi almak istiyorum

 4. Burcu demir diyor

  Merhaba bilgi almak istiyorum

 5. Ayet diyor

  Bu işe bir çok insan gibi benimde çok ihtiyacım

 6. Meryem diyor

  Yardımcı olun korona yüzünden eşim işsiz namusumla para kazanmak istiyorum

 7. Tuğçe diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 8. AYLİN diyor

  BİLGİ ALABİLİR MİYİZ

 9. irem karaoglu diyor

  bilgi alabilir miyim

 10. Uğur diyor

  Bilgi almak isterim

 11. Uğur diyor

  Bilgi edinmek istiyorum

 12. LEYLA diyor

  dönüş yaparsanız çok sevinirim detaylarla ilgili

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar