Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evde Boyama İşleri İle Kazanç Sağlamak

Evde boyama işleri para kazanmak ve 2021 ek iş olarak kutu boyama, cam boyama işlerinden gelir elde etmek nasıl oluyor? Tüm detaylar konumuzda

Evde boyama işleri denilince aklınıza neler geliyor? Muhtemelen basit ve pratik olan bazı boyama işleri geliyordur. Zaten anlatacağımız işlerde basit ve pratik olan işler. Özellikle bir mesleği olmayan ya da bir mesleki sıfatı olmayanlar için son derece uygun olan bu tarz basit boyama işleri son derece iyi bir kazanç kapısı olabilir. Özellikle evinden çıkmayan ve tüm gününü evde geçirenler için biçilmiş kaftan olan evde boyama işleri güzel para da kazandırmaktadır. Boyayacağınız ürüne göre değişiklik gösteren fiyat listesi tane başına iyi paralar ödemektedir. Ortalama tane başına 1 – 2 TL veren firmalar evde boyama işi yapmak isteyen kadınları daha çok tercih ediyorlar.

Erkeklerde bu tarz boyama işlerinde her ne kadar başarılı olsalar da hanımların daha eli yatkın olduğunu ve daha rahat bir şekilde çalıştıkları için daha çok tercih edilmektedir. Bugün birçok kadın evden çıkmadan para kazandığı ve evin birçok faturasını rahatlıkla ödeyebildiği için bu tarz basit ve pratik işleri tercih ediyorlar.

Kutu Boyama İşi

Kutu boyama işi sayesinde para kazanmak aslında birçok kişinin tercih ettiği bir meslek haline gelmiştir. Özellikle ev hanımlarının kendi harçlığını çıkartıyor olması birçok kadının ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Sizlerde kısa yoldan para kazanmak isterseniz kutu boyama işine başvuruda bulunabilirsiniz.

Kutu boyama işi en çok turistik illerde tercih edilmektedir. Küçük turistik il ve ilçelerde tercih edilen ve verilen bir iş olan kutu boyama işi kutunun büyüklüğüne göre de fiyatta değişiklik gösterebilir. Firma ile yapacağınız anlaşmaya göre fiyat çıkartacak olan firmalar yaptığınız işe göre sizlere ödeme yapacaktır. Ödemelerini genellikle iş sonunda yapan firmalar eğer işi çok beğenirlerse sizlere değerinden fazla da ödeme yapabilirler.

Cam Boyama İşi

Evde boyama işleri arasında çok tercih edilen ve firmaların sıklıkla verdiği bir iş olan evde cam boyama işi en çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır. Boyasından boyanacak camına, fırçasından suyuna kadar birçok malzemeyi sizlere temin eden firmalar sizlere bazı örnek işler gösterirler. Bu örnek işlere bakarak ürünleri boyamaya devam edebilirsiniz.

Cam boyama işi içerisinde hiç şüphesiz zor olanları bulunmaktadır. Bazı camların boyaması zor olduğu gibi elinizin bu tarz işlere yatkın olması da son derece önemlidir. Özellikle cam boyaması yapacak olan kişilerin dikkatli bir şekilde boyamayı yapması gerekmektedir. Kısa zaman içerisinde para kazanmak isteyenlerin çok sıklıkla tercih etmemesi gereken bir iş olan cam boyama işinde alacağınız paralar haftalık ya da aylık olabilir. Evde boyama işleri için tercih edilen daha birçok iş bulunmaktadır. Sizlere bugün iki tanesi olan ve en çok verilen kutu boyama ve cam boyama işlerini anlatmış olduk. Özellikle tercih edilen bu işlerde firmalar genellikle kadınları ya da kadın öğrencileri kullanıyorlar. Hem onların bu tarz işlere daha yatkın olması hem de bir kadın gözü ile bu işleri daha güzel görmeleri bu işin ne kadar etkili olduğunu gözler önüne sermektedir.

Firmalara Ulaşmak İçin

Bu tür işler veren firmaları ikamet ettiğiniz yerde araştırıp bulmanız gerekir,bulduğunuz firmalara başvurarak bu işleri alabilirsiniz.Araştırma imkanı olmayan okurlarımız işin aşşağıda yorumum kısmına AD SOYAD İL VE İLETİŞİM EPOSTA ADRESİNİZİ yazarak firmaların sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.Yorum içeriği olarak telefon numaranızı yazmayınız,kötü niyetli kişilerin eline geçme riski mevcuttur.Aksi durumlarda gelirortagim.com sorumlu değildir.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız daha önce sitede yer verdiğimiz Örgü Örerek Para Kazanmak konusunu da inceleyebilirsiniz.


5 Yorumlar
 1. Sevgül cesur diyor

  Boyama işi yapmak istiyorum. Teşekkürler

 2. Hacer ongunoglu diyor

  Merabalar ben daha once boyama isi yaptim
  İstanbul kağıthane de oturuyorum boyama isi yapabilirim duzenli ve titiz calisirim geri donus yaparsanz memnun olurum

 3. Nurseven ERENSOY diyor

  İZMİR

 4. Arzu keskin diyor

  Boyama işi yapabilirim

 5. ayşegül diyor

  Etimesgut/ANKARA da oturuyorum grafik tasarım mezunuyum elim boya işlerine yatkın iletişime geçerseniz sevinirim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar