Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evde Çay Poşeti Paketleme İşi

Evde çay poşeti paketleme işi, ev hanımlarının, öğrencilerin ve dahi pek çok kişinin yapabileceği mantıklı bir evde ek iş fikirlerinden biridir. Çay demlendiğinde, çay yapraklarının bardağımıza geçmesini engellemek isteriz ve bunun için demlik kullanırız, ancak demlik yeteri kadar çayı süzemediğinden, çayın tadını engeller ve iyi bir çay içimine engel olur. Çay poşetleri de aslında tam bu iş için kullanılıyor. Çay poşetleri, çayın iyi bir şekilde demlenmesini sağladığı gibi pek çok kişiye istihdam olanağı da yaratıyor. Peki nedir bu çay poşeti paketleme işi?

Evde Çay Poşeti Paketleme İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Çay poşeti paketleme işi son derece basit bir iştir. Çay poşetlerinin paketlenmesinde genelde ev hanımları veya evden çalışan işçiler kullanıldığından evde çay poşeti paketleme işi de pek çok evden çalışana verilmektedir. Çay poşeti, çayın süzülmesini ve demlenmesini sağlar. Bu poşetler, 40 adet ve 80 adet olmak üzere kutularda satılır. Her bir çay poşeti tek tek sayılır ve kutulara konulur, bu dizimi yapan kişilere kutu başı para ödenir. İşte yapacağınız iş bu kadar basittir.

Çay Poşeti Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Çay poşeti paketleme işi oldukça iyi paralar kazandırabilmektedir. 40 veya 80’li çay poşetleri 7-8 TL ile 15 TL arasında bir fiyatta satılıyor ve sizlerde bu çay poşetlerinin paketlenmesini yaptığınızda kutu başına 0,30 TL ile 0,60 TL arasında ödeme alıyorsunuz. Yani akşama kadar ne kadar kutu paketlerseniz, o kadar ücret alıyorsunuz diyebiliriz. Ortalama baz aldığımızda 100 çay poşeti paketleyen birisi yaklaşık 50 TL ücret alıyor ve ortalama 4000 adet ile 8000 adet poşeti kutulara yerleştirmiş oluyor.

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Çay Poşeti Paketleme İşi Nereden Alınır?

Evde Çay poşeti paketleme işi, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde alınabilmektedir. Firmalar sizlere tek seferde 250 TL ile 400 TL değerinde sipariş bırakırlar ve bu siparişi teslim etmenizi beklerler, sipariş ne kadar sürede teslim edilirse o kadar para kazanırsınız. Güven kazandıktan sonra, siparişleri daha fazla almaya ve buna bağlı olarak daha fazla para kazanmaya başlarsınız.

Çiğ Köfte Bayiliği Almak Ne Kadar Kazandırır? 

Çay Poşeti Paketleme İşi Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Çay poşeti paketleme işi ile ayda ortalama 1500- 3000 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Ne kadar para kazanacağınız tamamen size bağlıdır. Çok çalışırsanız, gelirinizi 3000 liraya kadar kolayca çıkarabilirsiniz.

Üzerinden Kaynak

6 Yorumlar
 1. […] size getirir ve sizden belirli bir süre ve ücret karşılığı bu işi yapmanızı ister. Poşet Çay paketleme işi burdan doğar. Bunun sonucunda ise aylık 800 ile 1000 TL arası bir para kazanma şansı […]

 2. Dogus diyor

  Evde çay paketleme isi yapmak istiyoruz eşimle birlikte donus yaparsanız sevinirim 5377481452

 3. Cahide diyor

  Cahide çıvgınoğlu afyonkarahisar cahide198@gmail.com

 4. Nurcan diyor

  Evde çay paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Nurcan diyor

  Evde çay paketleme işi yapmak istiyorum bende dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Fatma hamarat diyor

  Mart ayında beri çalışmıyorum kiradayım ihtiyacım.var istanbul ümraniye de ikamet ediyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar