Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde mandal paketleme işi son derece kazançlı ve herkesin para kazanabileceği iş fikirlerinden biridir.  Bildiğiniz gibi, mandal üreten fabrikalar bu mandalların paketlenmesinde evden çalışan bireyleri kullanıyor. Evden çalışan bireyler, bu işleri alıyor ve mandalları paketleyerek bir gelir sağlıyorlar. Mandal paketleme işi son derece kazançlı bir iş olmasının yanı sıra, aynı zamanda keyifli bir iştir. Peki bu iş nasıl yapılır? Evden mandal paketleyerek ne kadar para kazanabilirsiniz?

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Mandal paketleme işini yapmak için, evden ek iş veren firmalara başvuruda bulunuyorsunuz. Başvurunuz kabul edildiğinde bu firmalar size mandalları getiriyor, bu mandalları beşerli veya onarlı olarak paketliyorsunuz. Mandallar, renklerine göre veya çeşitlerine göre değişik bir şekilde paketliyorsunuz. Daha sonra her 50 paketlenmiş mandalı koliye yerleştiriyor ve bir miktar gelir elde ediyorsunuz. Elde edeceğiniz gelir genelde paket başına değişkenlik gösteriyor. Bu şekilde teslim ettiğiniz her bir koli için ücret alırsınız.

Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde mandal paketleme işi çok basit bir şekilde yapılabiliyor. Size toplu halde 2 bin-5 bin-10 bin adet olarak teslim edilen mandalları tek tek 5’erli veya 10’arlı olarak paketlemeniz isteniyor. Her bir paketleme başına 25 kuruş gelir elde ediyorsunuz. Toplam 200 adet mandal paketi yaptığınızda 50 lira kazanırken, 400 adet paketleme yaparsanız yaklaşık olarak 100 lira gelir elde edebilirsiniz. Mandal paketleme işi oldukça kazançlı ve karlı bir iş olduğundan herkesin bu işi yapmasını tavsiye ediyoruz. 

Evde Çay Poşeti Paketleme İşi

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Alınır?

Mandal paketleme işini alabilmek çok kolay, bu işi alabilmek için, evden ek iş veren firmalara başvuru yapmanız gerekiyor. Bu firmalar, size sırasıyla iş getiriyor ve bu işleri en kısa sürede teslim etmeniz gerekiyor. Mandal paketleme işlerini aldıktan sonra, işleri bitirip teslim ettiğiniz gün, işin ücreti size ödeniyor ve bu şekilde bir gelir elde edebiliyorsunuz. Elde edilen gelir gayet iyi oluyor.

Mandal Paketleme İşi Yaparak Bir Ayda Ne Kadar Kazanırım?

Mandal paketleme işi aylık bazda çok iyi gelir elde etmenizi sağlayabilir. Genel açıdan baktığımızda, evde mandal paketleme işi, 1 bin lira ile 3 bin lira arasında para kazanmanızı sağlayabiliyor, tabi ne kadar para kazanacağınız ne kadar üreteceğinize de doğrudan bağlı. Gün içerisinde ne kadar çok paket üretirseniz, o kadar çok para kazanırsınız. 


10 Yorumlar
 1. Gülten diyor

  Mandal paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul

 2. tugba diyor

  mandal paketleme işi yapmak istiyorum ankara çankaya

 3. Merve Öztürk diyor

  Mandal paketleme işi yapmak istiyorum Ankara

 4. Merve Öztürk diyor

  Mandal paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Zeynep diyor

  Lütfen yardımcı olun benim çok ihtiyaç var paketleme işne cvp verin

 6. Gonca diyor

  Kayseri mandal paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Rahime diyor

  Ben de evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim afyonkarahisar

 8. Fatoş diyor

  Bende paketleme isi yapmal istiyorum yardimci olur musunuz lutfen

 9. Müzdelife çolak diyor

  Mandal paketleme işi yapmak istiyorum Gümüşhane

 10. Derya Mehdiyev diyor

  Mandal paketleme işine bakmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar