Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evde Paketleme İşi – Ürün Paketleyerek Para Kazanmak

Evde paketleme işi ile ürün paketleyerek 2021 yılında güncel olarak aylık 3.000 TL civarında ek gelir ile para kazanmak mümkün.

Plastik kutuya ürün paketleme işi de diğer birçok iş gibi evde yapılabilecek basit işler arasında yer almaktadır. Özellikle para kazanmak isteyenlerin yapacağı pratik işler arasında yer alan bu iş sayesinde güzel paralarda kazanılabilir. Bugün birçok kişinin evine aldığı bu basit iş sayesinde insanlar evlerini bile geçindirebiliyorlar. Öncelikli olarak isterseniz bu işin ne tarz bir iş olduğunu ve nasıl çalışıldığını anlatalım.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?


Özellikle ev hanımlarının evlerinde rahatlıkla yapabileceği bu iş sizlere verilen ürünleri plastik kutuya paketleme ile başlar. Firmalar genellikle basit tarzda olan angarya işleri evlerinde çalışmak isteyen hanımlara ya da beylere verirler. Evlerinden pek çıkmayan ve günün büyük bir zamanını evlerinde geçiren kişilerin tercih ettiği ve etmekte de doğru bir karar verdiği plastik kutuya ürün paketleme işi iyi de para kazandırmaktadır.

Evde Paketleme İşinden Nasıl Para Kazanılır?


Plastik kutuya paketleme yapmanın haricinde başka paketleme şişleri de yapabilirsiniz ancak; firmalar tarafından en çok verilen plastik kutuya paketleme işi olduğu için genellikle bu işler tercih edilmektedir. Kazancını düşündüğümüz zaman ise kimi firmalar 5 kuruş kimileri ise 10 kuruşa kadar para ödemesi yapabiliyorlar. Eğer evinizde değil de gidip bir firmada çalışmak isterseniz işte o zaman daha fazla para kazanabilirsiniz.

Özellikle evlerinde değil de dışarıda firmaların depolarında bu işi yapanlar daha güzel ve daha çok para kazanıyorlar. Seri üretim yaptıkları için bazıları aylık sabit maaş bile alıyorlar. Alınan sabit maaşların haricinde de bazıları çok fazla çalıştıkları için primlere de layık görülebiliyor ancak; dediğimiz gibi yine eğer isterseniz evinizde de çalışabilirsiniz. Evde çalışanların da iyi paralar kazandığı plastik kutuya ürün paketleme işinde eğer işin ehli olursanız ve ürünleri güzel paketlerseniz yüksek oranlarda maaş alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Kazancı Nasıl?

Evde paketleme işi yaparak oldukça ciddi miktarda ek gelir kazanabilirsiniz. Hatta ek iş olarak değil tam zamanlı iş olarak bile yapılabilir. Ancak doğru firmalarla bağlantı kurup sabit gelir imkanı sağlamak gereklidir. Bunun için bulunduğunuz ilde iş ilanlarını araştırıp fiyat için de yarısı peşin gibi çalışabilirsiniz.

2020 Yılının son ayları için aylık ortalama 1.500 TL ile 4.000 TL arası paketleme işinden para kazanılabiliyor. Ürün olarak kına paketi, gıda ürünleri, marketler için veya tekstil ürünleri için paketleme yapabilirsiniz.

Yine evden ek gelir için Örgü Örerek Para Kazanmak konumuzu inceleyebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin İş İlanları Nasıl Bulunur?

Firmaların sizlere ulaşması için aşşağıda yorumunuz kısmına hakkınızda bilgileri yazın:

 • Adınız
 • Soyadınız
 • İkamet ettiğiniz il
 • İletişim mailiniz

Dikkat:Yorum kısmına telefon numaranızı kesinlikle yazmayınız,aksi durumlarda sorumluluk kabul etmemekteyiz.


23 Yorumlar
 1. Adem avcil diyor

  Çalışmam lazım çok ihtiyacım var.evliyim ev geçindiremiyorum işsizim lisans mezunuyum.bingöl Genç ilçesinde ikamet etmekteyim.

 2. Sanem diyor

  Düzce

 3. yusuf turgutalp diyor

  paketleme iş yapmak istiyorum.il şanlıurfa

 4. Gülten diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul / Çekmeköy

  1. Ayfer diyor

   İstanbul esenyurtta oturuyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. ŞENNAZ AYVAZ diyor

  Merhaba
  Ev hanımıyım paketleme işine elim yatkındır sizinle çalışmak istiyorum ,bu iş için geri dönüş yapmanızı rica ediyorum…

 6. Cengiz diyor

  Evde paket işi yapılır 3 kişiyiz kına olur şeker olur çorap olur püskül olur farketmez arnavutköy taşoluk istanbul tel 0535 647****

 7. Deniz Çağlar diyor

  Adım Deniz. Üniversite öğrencisiyim daha önceden paketleme tecrübem var ve 3 kız arkadaşımla beraber daha önceden bu alanda deneyimliyiz. Verilen işi hakkıyla yapıyoruz. Ailemle birlikte yaşıyorum evimiz kira olduğu için ek iş arıyorum. Memnun kalacağınıza eminiz çok yüksek sayılarda yüksek tempoda çalıştığımız oldu. 5-6 aydır çalışmıyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz. Memnun kalacağınıza eminim.

 8. Funda diyor

  Paketleme işi arıyorum.. İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Elim oldukça hızlı ve dikkatliyimdir. Hijyen hususunda da titizim.. Bilginize..

 9. Büşra diyor

  İstanbul-Ümraniye’de ikamet ediyorum. Evde paketleme ilanları ile ilgileniyorum.

 10. Filiz diyor

  Merhabalar İstanbul Üsküdar Anadolu yakasında ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var eşim çalışmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

 11. Aleyna Türkoğlu diyor

  Bayrampaşa

 12. Sibel diyor

  Evde ek paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş bekliyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.

  1. Fatmanur diyor

   Paketleme işi yapmak istiyorum.

 13. Meryem diyor

  @meryemxzr1@gmail.com 3 bayan la hijyenik bir sekilde kolayca yapabiliriz

 14. Fatmanur Osmancık diyor

  İzmir/Çiğli

 15. Aybuke diyor

  Ihtiyacim var

 16. Bahar dost Bursa diyor

  Ek iş olarak bende gelir elde etmek istiyorum

 17. neslihan tek [ İSTANBUL ] diyor

  çok ihtiyacım var

 18. snnena diyor

  ihtiyacım var

 19. Burçin diyor

  Adana

 20. HİLAL BEYZA ÇİL diyor

  Hilal Beyza Çil
  istanbul
  beyzqcil@gmail.com

 21. Zeynep Çakıroğulları diyor

  Öğrenciyim. Ek gelir için başvuruyorum. Çok ihtiyacım var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar