Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evde Yapılabilecek İş Fikirleri  

Evde Yapılabilecek İş Fikirleri  

Evde yapılabilecek iş fikirleri Gittiğiniz her yerde internet kullanımı son derece yaygın hale geldi. Ve zamanınızı normal işinizden ayrı olarak verimli bir yan iş için kullanmayı teklif eder.

Günümüzde internetin sağladığı imkanlar sayesinde evden iş kurmak ve başarıya ulaşmak geçmişe göre çok daha yaygın.

Hepsinden iyisi, yeni bir ev işi için başlangıç ​​maliyetleri oldukça düşük olabilir. Genellikle tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, bir web sitesi ve başarılı olma isteğidir.

"<yoastmark

El İşçiliği Ve Satışı

Aklımıza ilk gelen fikir bu olsa gerek. Evde el işi yapıp satmak çok az sermaye ile yapabileceğiniz bir iştir. Yakın çevrenizde bir ihtiyaç varsa veya ulaşıp el sanatlarınızı satın alabileceğiniz bir çevreniz varsa her ay belli bir miktar ayırabilirsiniz. Her sezon için farklı ürünler yapabilirsiniz. Bileklik, yazlık kolye; kış için hırka, yelek vb. ürünler mümkündür. Tabii ki, hepsi zanaat becerilerinize bağlıdır.

Tatlılar, Kekler Yapmak Ve Satmak

Kâr marjınızın biraz daha yüksek olabileceği bir iş diyebiliriz. Lezzetli bir eliniz varsa ve etrafınızda insanlar (yani sizi tavsiye edebilecek ve ürünlerinizi satın alabilecek kişi ve grupları tanıyanlar) varsa, evde tatlı ve kek yapıp satmak çok karlı olabilir.

İpucu: Malzemeniz hazır değilse, yeni başlıyorsanız belirli bir miktarı peşin ödeyerek başlayabilirsiniz. Bu sayede hem malzemeleri elde etmiş olursunuz hem de maddi anlamda sıkıntı çekmezsiniz. Büyük şehirlerde bu şekilde çalışan çok sayıda ev hanımı var.

Ev Yemekleri Yapmak Ve Satmak

Bu fikir büyük şehirler veya il merkezleri için daha geçerli olabilir. Türkiye’de gelişen hizmet sektörü ile artık birçok insan büyük şehirlerde ve il merkezlerinde yaşıyor. Gelişen dünya ile birlikte biraz tembelleşiyoruz ve birçok konuda tembeliz. Yemek yapmak bunlardan biridir. Eliniz lezzetliyse 4-5 müşteri bulabilir ve günlük yemekten 4-5 kat fazla yaparak ve sayıyı abartmadan ev yemekleri satabilirsiniz. Aylık ücreti düzenli gelire dönüştürmek için alırsanız çok rahat edersiniz.

Bebek Bakıcılığı

Kendi evinizde bebek bakıcılığı yapmak çok kazançlı bir iş olabilir. Özellikle büyük şehirlerde bu şekilde çalışan çok insan var. Özellikle özel sektörde çalışan çiftler için bebek bakıcıları çok faydalıdır. Elbette bunu yapabilmek için çocukları sevmek, onlarla iyi geçinmek ve diyalog kurmak gerekiyor.

Organik Gıda Satmak

Gitsek de gitmesek de o köy bizim köyümüz! Tarıma, özellikle organik gıdaya yoğun ilgi, organik ürünlerin fiyatlarını da artırdı. Fiyatı normal piyasa ürünlerine göre 7 kata kadar çıkan organik tarım ürünleri özellikle şehir merkezlerinde yoğun talep görmektedir. Köyünüzden kargo veya yakınınızla getirebileceğiniz (bozulma riski olmadan) ürünleriniz varsa çevrenize satabilirsiniz. Tereyağı, bal, meyve posası, meyve ve sebze ürünlerini dahil edebilirsiniz.

Düğün Ve Nikah Şekeri Yapmak

Düğün ve nişan sezonu çoğunlukla yaz olsa da düğün ve nikah şekeri mevsimi hiç bitmez. Sadece düğün ve düğün olarak düşünmeyin, çeşitli etkinlikler için kına, söz, dilek ve hatta şekerleme yapıp satabilirsiniz.

Davetiye Yapımı Ve Satışı

Nikah şekeri yapılır ama davetiye yapılmaz mı? Grafik tasarım veya görsel zevk konusunda bir yeteneğiniz varsa ve bunu el sanatları ile birleştirebiliyorsanız birbirinden güzel davetiyeler hazırlayarak butik satışlar yapabilirsiniz.

Çevrimiçi Anketlere Katılın

Burada çeşitli firmaların ihtiyaçlarına göre 15-20 dakika süren online anketlere katılarak para kazanabilirsiniz.

Size e-posta yoluyla gönderilen çeşitli anketlere katılmanız istenmektedir. Seçenek olarak sorulan sorulardan seçim yapmanız yeterlidir, böylece bir şey yazmanıza gerek kalmaz.

Anketin uzunluğuna, profilinize ve kaydolduğunuz anket sitesine bağlı olarak anket başına 1-2$ kazanabilirsiniz.

Blog Aç

Birçok blogcu ayda binlerce kazanıyor, ancak kazanmak için çok sayıda ziyaretçi çekmeniz gerektiğinden bu noktaya ulaşmak genellikle yıllar alır.

Youtube

YouTube, dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci web sitesidir. Herkes metinden videoya geçiyor. İnsanlar video içeriğini metin içeriğine tercih ediyor. YouTube, bir sonraki en başarılı ev iş modelidir.

İnsanları etkileyecek videolar çekme yeteneğiniz varsa artık evde ne yapacağımı düşünmenize gerek yok.

Ne yaparsan yap, elinden gelenin en iyisini yap. Harika içerikler oluşturun ve YouTube’a yükleyin. İnsanların sorunlarını çözmelerine ve kazançlı bir ev işi edinmelerine yardımcı olun.

YouTube’da başarı, blog yazmaktan çok daha kolaydır. Çünkü şu anda YouTube’da içerik eksikliği var. Ancak pazar çok hızlı rekabet ediyor. İnsanlar her dakika binlerce yeni video oluşturuyor.


4 Yorumlar
 1. Merve diyor

  Paketleme islerini yapa bilirim ek is istiyorum bana donus yapa misiniz

 2. Gülcan diyor

  Kek poaça kurabiye tatlı yapılır günlere

 3. Tuba Ekinci diyor

  Bende iki cocugimdan kaynaklı çalışamıyorum disarda. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 4. Ebru Nur Gence diyor

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar