Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evlere En Çok Verilen 10 Paketleme İşi

Paketleme işi yapmak istiyorum ve evde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorum diyenler için kargo ile ya da direkt elden iş yapan firmaların en çok verdiği işlerin listesini bu konuda bulacaksınız.

Evden çalışarak para kazanmak başta ev hanımların ve öğrenciler olmak üzere pek çok kişinin hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı olarak istediği bir konudur. Evden para kazanmak için de pek çok yöntem varken evde paketleme işi bu yöntemlerin başında gelir. Herhangi bir teknik bilgiye ya da maliyete ihtiyaç duymadan sadece firmalarla iletişime geçip, düzenli şekilde malzemeleri alıp ürünleri teslim ettikçe para kazandığınız bir çalışma sistemidir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapabilirim?

Evde paketleme işi hakkında tüm detayları aslında sitede daha önce yer verdiğimiz İstanbul Evde Paketleme İşi başlıklı konumuzda verdik. Burada hem firmalara nasıl ulaşabiliceğiniz hem de yapılabilecek işlere değindik. Bu yazımızda da en çok talep gören ve iş hacmi en yüksek, en çok yapılan 10 paketleme işinden bahsedeceğiz. Bu paketleme işlerini bulmak hem daha kolay hem de kazançları diğer paketleme işlerine göre en yüksek olan işlerdir. Yine bu paketleme işlerini nasıl alabileceğinizi, firmaların telefon numaralarına, iletişim bilgilerine nasıl ulaşabileceğinizi yani genel olarak paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi, 2021 güncel yöntemlerle ve güncel bilgilerle yine üstte linkini bıraktığımız yazıda anlattık. Bunların dışında evde paketleme işi veren firmalar için yine buradaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi

Paketleme işi arıyorum diyenler için ev işi veren firmaların en çok rağbet gösterdiği ve evde ek iş olarak yapılabilecek en çok getirili 10 paketleme işini altta bulabilirsiniz.

Sabun Paketleme

Sabun paketleme işinde asıl hedefinizi bilindik markaların dışında organik sabun üreticileridir. Aynı zamanda yöresel ve butik olarak sabun üreten firmaların sabit çalışanları çok fazla yoktur. Bu nedenle ürettikleri sabunları tek olarak ya da 3’erli, 4’erli olarak paketleme yaptırmak isterler. Bu firmalarla iletişime geçerek her bir paketleme için ortalama 1 TL kazanabilirsiniz. Oldukça kolay ve kısa süren bu paketleme işinde günlük 50 TL üzeri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Kürdan Paketleme

Kürdan paketleme işi evde paketleme konusunda en çok rağbet gören sektördür diyebiliriz. Koli olarak size teslim edilen kürdanları belirli adetlerde kürdan kutularına koyarak paketletmeyi tamamlayabilirsiniz. Kargo işe size gönderilen malzemeleri ambalajlama ya da dediğimiz gibi kürdan kutusuna koyup, markanın logosunu da ekstra olarak kutuya yapıştırıp yine kısa sürede paketlemeyi tamamlayabilirsiniz.

Düğme Paketleme

Düğme paketleme de özellikle giyim sektöründe faaliyet gösteren firmaların kıyafetlerin yanında ilettiği naylon ambalajlı düğmeler için gerekli bir iş koludur. Renk ve adete göre paketlemeyi naylon ambalaj, düğme ve opsiyonel olarak maket bıçağı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden düğme işi veren firmalara ulaşmanın en kolay yolu da fason üretim yapan firmaları araştırarak internet sitelerinde iletişim formlarından ulaşmaktır.

Bardak Paketleme

Bardak paketleme işinde plastik bardak ya da karton bardakları size yine koli ile ileten firmaya, verilen adet kadar ambalaja koyup paketi kapatmanız ile yapılabilecek bir iştir. Firmalar paketlediğiniz bardak kolisi kadar size ödeme yapar. Ancak bu iş için bardak üreticileri ile iletişime geçip, telefon ya da mail yoluyla iş teklifi almanız gerekecektir.

Kına Paketleme

Kına paketleme işinde kına gecesi olan gelinlerin özel olarak istediği kına tiplerine ve adetlerine göre paketleme yapılır. Ayıca perakende satışı bulunan kına üreticilerinin de benzer şekilde kına paketleme işi verdiklerinden, bunlara evde paketleme yapabilirsiniz. Evde kına paketleme işi için en basit şekilde Eminönü ya da Mahmutpaşa bölgesindeki firmalara ulaşabilirsiniz.

Çorap Paketleme

Çorap paketleme işinde erkek çorapları paketlemesi ya da kadın çorapları için ambalaj yapma işi alabilirsiniz. Ayrıca babet çorap paketlemesi de son dönemde popüler olan bir çorap paketleme yöntemidir. Toplu şekilde size iletilen koli içindeki çorapları renklerine, numaralarına ve tiplerine göre eşleştirip bunları karton ambalaja zımbalayıp ve dikip teslim ediyorsunuz. Diğer paketleme işlerine göre biraz daha zahmetli olan çorap paketleme işinin getirisi de yine en yüksek kazançlı paketleme işlerinden biri olarak öne çıkmasına neden olur.

Balon Paketleme

Balon paketleme işinde ise oyuncak dükkanları için olmazsa olmaz bir iş koludur. Size koli ile gönderilen balonları renklerine ve adetlerine göre seçip naylon ambalaja koyup, paketin ağzını zımba ile kapatırsınız. Oldukça basit ve hızlı şekilde yapılan balon paketleme işi için evlere iş paketleme işi veren balon üreticilerine yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kalem Paketleme

Kalem paketleme işinde kurşun kalem ya da tükenmez kalemleri size ileten firmaya, belirtilen adet ve tiplere göre ambalajlayıp kargo ile gönderdiğinizde paketleme işini tamamlarsınız. Çeşitli kalem üreticileri bu işe için sadece evden çalışan ve paketlemede tecrübeli kişilere sabit şekilde iş vermektedir.

Mandal Paketleme

Mandal paketleme yaparken aslında marketlerde ya da tuhafiyelerde görebileceğiniz renkli mandalları gördüğünüz şekilde renklerine ve adete göre paketleyip ambalajlarsınız. Sabit getirili evden çalışma için mandal üreticilerine ulaşarak mandal paketlemede kullanılacak malzemeleri alıp aylık 1.500 TL üzeri getiri sağlayabilirsiniz.

Kozmetik Ürünleri Paketleme

Kozmetik markalarının ürünleri çeşit çeşit seçip tek bir kutuda birleştirerek de paketleme işi yapabilirsiniz. Bunun için kozmetik firmalarına ulaşarak telefondan bilgi alabilirsiniz. Diğer paketleme işlerine göre iş hacmi dar olsa da getirisi en yüksek paketleme işlerinden biridir.

Evde Paketleme Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Evde paketleme yaparak kaç para kazanılır diye merak edenler için aslında tahmin ettiğiniz üzere bu işte çalıştığınız kadar kazanırsınız. Önemli olan sabit getirilir ve gününde ödeme alabileceğiniz bir firma ile doğrudan çalışmak. Arada komisyoncu olmadan ve sizin cebinizden para ödeyerek malzeme temin etmeyeceğiniz işleri seçmelisiniz. Evde paketleme işinde aceleci olmak ya da en önemlisi internetten bulduğunuz kişilere para kaptırmamanız gereklidir.

Unutmayın ki evde paketleme işi yaparak para almalısınız. Kimse size iş vermek için teminat ya da malzeme adı altında para isteyemez.

Bu uyarımızı da yaptıktan sonra evde ek gelir elde etmek isteyenlere kolaylıklar diliyoruz!

 


15 Yorumlar
 1. ibrahim yılmaz diyor

  biz bu işe talibiz

 2. Büşra diyor

  Mailimi aktif olarak kullanıyorum. Paketleme işi çıktığında mail ile dönüş sağlayabilirsiniz. Memnun kalındığı takdirde uzun vadede çalışmak istiyorum

 3. Zennur diyor

  Merhabalar. İşe ihtiyacımvar herturlu paketleme işi yaparım. Memnun kalındığı takdirde uzun vade de çalışmak istiyorum. Ulaşırsanız sevınırım

  1. İlksenn diyor

   Evde pakatlene işi yaparım 2 cocugum var kücük bu ile ihtiyacım var

 4. Selin Aşçı diyor

  Selin Aşçı öğrenciyim okul masrafları için bu işe ihtiyacım var Bursa’daki yaşıyorum mail adresim selinasci2001@gmail.com

  1. Hilmi diyor

   Istanbul pendikte ikametgah ediyorum evde eşim ile ek iş ıstiyorum

 5. Nuriye öngün diyor

  Küçük bebeğim olduğu için çalışamıyorum bu işe ihtoyacim var lütfen yardimci olun

 6. İlksenn diyor

  Evde paketleme işine ihtiyaçım var iki cocugum var kücük dışarıda calışamıyorum paketleme işlerini yaparım

 7. Mustafa Yuce diyor

  Istanbul Bahcelievlerde yasiyorum evde Paketleme isleri yapak istiyorum.

 8. tugba diyor

  ankara cankaya paketleme işleri yapmak istiuorum

 9. tugba diyor

  ankara cankaya paketleme işleri yapmak istiyorum

 10. fatma diyor

  istanbul Eyüpte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 11. Esra çetin diyor

  Çok acil güvenilir paketleme işine ihtiyacım var

 12. Şeyma diyor

  İzmir buca da paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Mukaddes diyor

  Ne paketlenmesi olursa yaparım kendi parami kazanmak istiyorum ogrenciyim lutfen bu imkani bana verirseniz cok sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar