Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Evlere En Çok Verilen 10 Paketleme İşi

Paketleme işi yapmak istiyorum ve evde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorum diyenler için kargo ile ya da direkt elden iş yapan firmaların en çok verdiği işlerin listesini bu konuda bulacaksınız.

Evden çalışarak para kazanmak başta ev hanımların ve öğrenciler olmak üzere pek çok kişinin hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı olarak istediği bir konudur. Evden para kazanmak için de pek çok yöntem varken evde paketleme işi bu yöntemlerin başında gelir. Herhangi bir teknik bilgiye ya da maliyete ihtiyaç duymadan sadece firmalarla iletişime geçip, düzenli şekilde malzemeleri alıp ürünleri teslim ettikçe para kazandığınız bir çalışma sistemidir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapabilirim?

Evde paketleme işi hakkında tüm detayları aslında sitede daha önce yer verdiğimiz İstanbul Evde Paketleme İşi başlıklı konumuzda verdik. Burada hem firmalara nasıl ulaşabiliceğiniz hem de yapılabilecek işlere değindik. Bu yazımızda da en çok talep gören ve iş hacmi en yüksek, en çok yapılan 10 paketleme işinden bahsedeceğiz. Bu paketleme işlerini bulmak hem daha kolay hem de kazançları diğer paketleme işlerine göre en yüksek olan işlerdir. Yine bu paketleme işlerini nasıl alabileceğinizi, firmaların telefon numaralarına, iletişim bilgilerine nasıl ulaşabileceğinizi yani genel olarak paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi, 2021 güncel yöntemlerle ve güncel bilgilerle yine üstte linkini bıraktığımız yazıda anlattık. Bunların dışında evde paketleme işi veren firmalar için yine buradaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi

Paketleme işi arıyorum diyenler için ev işi veren firmaların en çok rağbet gösterdiği ve evde ek iş olarak yapılabilecek en çok getirili 10 paketleme işini altta bulabilirsiniz.

Sabun Paketleme

Sabun paketleme işinde asıl hedefinizi bilindik markaların dışında organik sabun üreticileridir. Aynı zamanda yöresel ve butik olarak sabun üreten firmaların sabit çalışanları çok fazla yoktur. Bu nedenle ürettikleri sabunları tek olarak ya da 3’erli, 4’erli olarak paketleme yaptırmak isterler. Bu firmalarla iletişime geçerek her bir paketleme için ortalama 1 TL kazanabilirsiniz. Oldukça kolay ve kısa süren bu paketleme işinde günlük 50 TL üzeri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Kürdan Paketleme

Kürdan paketleme işi evde paketleme konusunda en çok rağbet gören sektördür diyebiliriz. Koli olarak size teslim edilen kürdanları belirli adetlerde kürdan kutularına koyarak paketletmeyi tamamlayabilirsiniz. Kargo işe size gönderilen malzemeleri ambalajlama ya da dediğimiz gibi kürdan kutusuna koyup, markanın logosunu da ekstra olarak kutuya yapıştırıp yine kısa sürede paketlemeyi tamamlayabilirsiniz.

Düğme Paketleme

Düğme paketleme de özellikle giyim sektöründe faaliyet gösteren firmaların kıyafetlerin yanında ilettiği naylon ambalajlı düğmeler için gerekli bir iş koludur. Renk ve adete göre paketlemeyi naylon ambalaj, düğme ve opsiyonel olarak maket bıçağı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden düğme işi veren firmalara ulaşmanın en kolay yolu da fason üretim yapan firmaları araştırarak internet sitelerinde iletişim formlarından ulaşmaktır.

Bardak Paketleme

Bardak paketleme işinde plastik bardak ya da karton bardakları size yine koli ile ileten firmaya, verilen adet kadar ambalaja koyup paketi kapatmanız ile yapılabilecek bir iştir. Firmalar paketlediğiniz bardak kolisi kadar size ödeme yapar. Ancak bu iş için bardak üreticileri ile iletişime geçip, telefon ya da mail yoluyla iş teklifi almanız gerekecektir.

Kına Paketleme

Kına paketleme işinde kına gecesi olan gelinlerin özel olarak istediği kına tiplerine ve adetlerine göre paketleme yapılır. Ayıca perakende satışı bulunan kına üreticilerinin de benzer şekilde kına paketleme işi verdiklerinden, bunlara evde paketleme yapabilirsiniz. Evde kına paketleme işi için en basit şekilde Eminönü ya da Mahmutpaşa bölgesindeki firmalara ulaşabilirsiniz.

Çorap Paketleme

Çorap paketleme işinde erkek çorapları paketlemesi ya da kadın çorapları için ambalaj yapma işi alabilirsiniz. Ayrıca babet çorap paketlemesi de son dönemde popüler olan bir çorap paketleme yöntemidir. Toplu şekilde size iletilen koli içindeki çorapları renklerine, numaralarına ve tiplerine göre eşleştirip bunları karton ambalaja zımbalayıp ve dikip teslim ediyorsunuz. Diğer paketleme işlerine göre biraz daha zahmetli olan çorap paketleme işinin getirisi de yine en yüksek kazançlı paketleme işlerinden biri olarak öne çıkmasına neden olur.

Balon Paketleme

Balon paketleme işinde ise oyuncak dükkanları için olmazsa olmaz bir iş koludur. Size koli ile gönderilen balonları renklerine ve adetlerine göre seçip naylon ambalaja koyup, paketin ağzını zımba ile kapatırsınız. Oldukça basit ve hızlı şekilde yapılan balon paketleme işi için evlere iş paketleme işi veren balon üreticilerine yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kalem Paketleme

Kalem paketleme işinde kurşun kalem ya da tükenmez kalemleri size ileten firmaya, belirtilen adet ve tiplere göre ambalajlayıp kargo ile gönderdiğinizde paketleme işini tamamlarsınız. Çeşitli kalem üreticileri bu işe için sadece evden çalışan ve paketlemede tecrübeli kişilere sabit şekilde iş vermektedir.

Mandal Paketleme

Mandal paketleme yaparken aslında marketlerde ya da tuhafiyelerde görebileceğiniz renkli mandalları gördüğünüz şekilde renklerine ve adete göre paketleyip ambalajlarsınız. Sabit getirili evden çalışma için mandal üreticilerine ulaşarak mandal paketlemede kullanılacak malzemeleri alıp aylık 1.500 TL üzeri getiri sağlayabilirsiniz.

Kozmetik Ürünleri Paketleme

Kozmetik markalarının ürünleri çeşit çeşit seçip tek bir kutuda birleştirerek de paketleme işi yapabilirsiniz. Bunun için kozmetik firmalarına ulaşarak telefondan bilgi alabilirsiniz. Diğer paketleme işlerine göre iş hacmi dar olsa da getirisi en yüksek paketleme işlerinden biridir.

Evde Paketleme Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Evde paketleme yaparak kaç para kazanılır diye merak edenler için aslında tahmin ettiğiniz üzere bu işte çalıştığınız kadar kazanırsınız. Önemli olan sabit getirilir ve gününde ödeme alabileceğiniz bir firma ile doğrudan çalışmak. Arada komisyoncu olmadan ve sizin cebinizden para ödeyerek malzeme temin etmeyeceğiniz işleri seçmelisiniz. Evde paketleme işinde aceleci olmak ya da en önemlisi internetten bulduğunuz kişilere para kaptırmamanız gereklidir.

Unutmayın ki evde paketleme işi yaparak para almalısınız. Kimse size iş vermek için teminat ya da malzeme adı altında para isteyemez.

Bu uyarımızı da yaptıktan sonra evde ek gelir elde etmek isteyenlere kolaylıklar diliyoruz!

 


132 Yorumlar
 1. ibrahim yılmaz diyor

  biz bu işe talibiz

  1. sule diyor

   geri dönüş yapıldımı sızlere

   1. Nisanur diyor

    Geri dönüş yaparmısınız evde iş yapmak istiyorum.

    1. Merve diyor

     Eşim tek bakıyor eve gecimimiz zor ben de ona yardım etmek istiyorum luften bana da ek iş verebilirmisiniz

    2. Burcu diyor

     Ben mandal işi almak istiyorum dönüş yaparmisiniz

  2. Hacer diyor

   Bana donermisiniz

   1. Buse diyor

    Ben bu işe talibim elim yatkın ve işe ihtiyacım var

    1. Sevgi tosun diyor

     Evde çorap paketleme işi istiyoum çok ihtiyacım var lütfen

   2. Rümeysa diyor

    Paketleme işiyle alakalı geri dönüş sağlarmısınız?

    1. Rukiye Yılmaz diyor

     Bilgi verirmisiniz bende yapmak istiyorum

  3. Hilal çetin diyor

   Ben bu işe talibim hangisi olursa yaoabilirim bir kaç defa yaomisligim var paketleme işini lütfen bana dönüş yapar mısınız

  4. Dilek diyor

   Evime benimde katkım olsun istiyorum yardımcı olursanız bende paketleme yapmak istiyorum

  5. Seda diyor

   Çok bol vaktim var uğraşım yok çok kolay yaparım paketleme işini cevap bekliyorum.

 2. Büşra diyor

  Mailimi aktif olarak kullanıyorum. Paketleme işi çıktığında mail ile dönüş sağlayabilirsiniz. Memnun kalındığı takdirde uzun vadede çalışmak istiyorum

  1. Deniz tek diyor

   Bu işi çok güzle şekilde yapıcağıma emin olun beğenirseniz uzun vadeli çalışmak isterim.

  2. Döne diyor

   Merhabalar Ankaradayım işe çok ihtiyacım var bilgi verir misinİz

  3. Songül sebirli diyor

   Evde paketleme işi için başvuru yapıyorum paketleme ne olursa olsun evde yapabilirim dönüş saglanirsa memun olurjm

  4. Gülseren diyor

   Evde iş imkanı bende yapmak istiyorum nasıl iletişim kurucağız sizinle

 3. Zennur diyor

  Merhabalar. İşe ihtiyacımvar herturlu paketleme işi yaparım. Memnun kalındığı takdirde uzun vade de çalışmak istiyorum. Ulaşırsanız sevınırım

  1. İlksenn diyor

   Evde pakatlene işi yaparım 2 cocugum var kücük bu ile ihtiyacım var

   1. Elif diyor

    Çoktan bu iş arıyorum. Ömür boyu yapicam iki cocgum var dışarda calisamiyorum ihityacim var aktifim mesajları bekliyorum lütfen dönüş yapiniz

 4. Selin Aşçı diyor

  Selin Aşçı öğrenciyim okul masrafları için bu işe ihtiyacım var Bursa’daki yaşıyorum mail adresim selinasci2001@gmail.com

  1. Hilmi diyor

   Istanbul pendikte ikametgah ediyorum evde eşim ile ek iş ıstiyorum

   1. Cansu diyor

    Bursa iznikte ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum

    1. Büşra diyor

     Tokat zilede yaşıyorum paketleme isı arıyorum lütfen dönüş yapın

     1. Buse diyor

      İzmir bayraklı da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

    2. Zeynep diyor

     Merhaba çerez sabun paketleme işine ihiyacım var yani hangisi uyarsa memnun kalırsanız devamlı yaparım mailden dönüş sağlarsanız çok iyi olur

   2. Şilan diyor

    Mersinde yaşıyorum 2 kişi paketleme veya evde yapılacak herhangi bir işe talibiz mail adresimden dönüş yaparsanız çok sevinirim gerçekten ihtiyaçtan yazıyorum

  2. Oya diyor

   Evde paketleme yapmak istiyorum

 5. Nuriye öngün diyor

  Küçük bebeğim olduğu için çalışamıyorum bu işe ihtoyacim var lütfen yardimci olun

  1. Merve Seyrek diyor

   Merhaba çocuğum var dışarıda çalışamıyorum elim yatkındir vaktim var çok lütfen görün dönüş sağlayın her türlü yaparım paketleme

 6. İlksenn diyor

  Evde paketleme işine ihtiyaçım var iki cocugum var kücük dışarıda calışamıyorum paketleme işlerini yaparım

 7. Mustafa Yuce diyor

  Istanbul Bahcelievlerde yasiyorum evde Paketleme isleri yapak istiyorum.

  1. Gülcan diyor

   Evde iş yapmak istiyorum lütfen yardım edin

   1. Merve diyor

    Bursa’dan yazıyorum eşim le tek olmuyor ev gecimimiz zor borclarimiz var ona yardımcı olmak istiyorum lütfen bana da iş verin

 8. tugba diyor

  ankara cankaya paketleme işleri yapmak istiuorum

  1. İrem yılmaz diyor

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim e posta adresimden bana ulaşanilirsiniz daha önce paketleme işi adına deneyimim var

 9. tugba diyor

  ankara cankaya paketleme işleri yapmak istiyorum

 10. fatma diyor

  istanbul Eyüpte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 11. Esra çetin diyor

  Çok acil güvenilir paketleme işine ihtiyacım var

 12. Şeyma diyor

  İzmir buca da paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Rukiye diyor

   Sabun paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum dönüş sağlar mısınız lütfen

 13. Mukaddes diyor

  Ne paketlenmesi olursa yaparım kendi parami kazanmak istiyorum ogrenciyim lutfen bu imkani bana verirseniz cok sevinirim

 14. Sude Nur Öztürk diyor

  merhabalar istanbulda yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var 2 kişiyiz lütfen geri dönüş yapın

 15. SEMA BAYKUŞ diyor

  MERHABA İSTANBUL MALTEPEDE SABUN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 16. Tuğba Şahlan diyor

  İşe ihtiyacım var geri dönüş yaparmısınız

 17. evin diyor

  bu işe ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

  1. Ayşe diyor

   Lütfen cok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 18. Pelin diyor

  Merhaba,
  Paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz_?
  İyi günler dilerim.

 19. Masal diyor

  Merhaba öğrenciyim paraya ihtiyacım var her türlü paketleme yaparım izmir şemiklerde oturuyorum daha önce ailecek şnayder de çalıştık uzun bir süre evde iş olarak uzun vadeli düşünüyorum

 20. İffet diyor

  Paketleme işi işin yardımcı olun lütfen

 21. Melike hamamcı diyor

  Merhaba iyi günler evde ek iş yapmak istiyorum acaba yardımcı olurnusunuz

 22. Sümeyra hatip diyor

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum. Konyada oturuyorum . Bunun için ekip de kurabilirim

 23. zeynep diyor

  daha önce yaptım bu işi yardımcı olursanız çok memnun olurum ihtiyacım var

 24. Nuran diyor

  Izmır bucada yaşıyorum ise ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın…

 25. İpek diyor

  İstanbul’da yaşıyorz 1 yıldır evliyim ise cokk ihtiyacım var lutfen yardım edin eşim pandemiden dolayı çalışmıyor

 26. yıldız diyor

  merhaba evde her türlü paketleme iş yapmak istiyorum lütfen iletişime geçermisiniz

 27. Derya Mehdiyev diyor

  Düğme paketleme hakkında bilgi edinmek istiyorum

 28. Kübra atalay diyor

  Merhaba paketleme işi için iletişime geçmek istiyorum. Özellikle düğme ve balon paketleme için …

 29. Şükriye diyor

  Samsunda yasıyorum paketleme işi arıyorum

 30. şilan şeker diyor

  mailimi aktif kullanıyorum daha önce bu işi yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

 31. Ayşe diyor

  Istanbulda oturuyorum paketleme işi arıyorum

 32. ZEYNEP diyor

  Bu işi yapabilirim. İhtiyacım da var lütfen ulaşın.

 33. ZEYNEP diyor

  Bu işi yapabilirim, gelire ihtiyacım var. Ulaşırsanız çok mutlu olurum.

  1. Çağla diyor

   Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum lütfen banada gönderir misiniz ankarada oturuyorum

   1. Gönül diyor

    Cidden gonderiyorlarmi

   2. Gülcan diyor

    18 yaşındayım sürekli olarak paketleme işi yapmak istiyorum. Annemle birlikte. Daha önce komşumuz vasıtasuyla maske paketleme işi yaptık. İşimizi titiz bir şekilde yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Dönüş sağlarsınız çok seviniriz.

 34. Fatma diyor

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ama güvenemiyorum bana yardımcı olur musunuz

 35. Gönül diyor

  BU ISE IHTIYACIM VAR BEBEGIM OLDUGU ICIN CIDDEN CALISAMIYORUM VE ESIM ASKERDE ONA PARA GONDERMEM GEREKIYOR

 36. Pınar diyor

  Merhaba evde paketleme işleri yapmak istiyorum bu tür işlere ihtiyacım var ilgim ve merakımda mevcut geri dönüş sağlarsınız sevinirim

 37. Bedia diyor

  Evde paketleme işi istiyorum Sakarya

 38. cebriye diyor

  paketleme işi istiyorum dönüşünüzü muhakkak bekliyorum. çok acil işe ihtiyacım var. ağrıda yaşıyorum

 39. Cemile diyor
 40. Hacire diyor

  İş varmı gerçekçi olun

 41. Tuğba serdar değermenci diyor

  Samsun Atakum da oturuyorum. Evde boş zamanımı para kazanarak geçirmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 42. Gizem diyor

  Antalyada yaşıyorum paketleme işine girmek istiyorum ilgilenen varsa mail atabilir gizemseflek@gmail.com

  1. Serap diyor

   Evde paketleme yapmak istiyorum

 43. Beyza diyor

  Çocuğum var çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş sağlar mısınız🙏

 44. Elvan polat diyor

  Paraya ihtiyacım var bende yapmak istiyorum

 45. Esra diyor

  Evde ek işi ihtiyaçim var düzenli olarak yapmarim

 46. Hasret Havva Demir diyor

  Merhaba İstanbul Sarıyer de oturuyorum elim çok yatkındır bu tarz şeyrele geri dönüş yapın lütfen

 47. Sümeyye diyor

  paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz tecrübeliyim…

 48. Cansu nur diyor

  Bende bu isi istiyorum yardımcı olun lutfen

 49. Esra diyor

  Lütfen dönüş yapın bu işi yapabilirim

 50. Bahar diyor

  Adana yasiyorum bende paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 51. Sevgi tosun diyor

  O kadar zor durumdayız ki buraya yazmakla bitmez lütfen bende evde ek iş istiyorum izmir

 52. Emireda diyor

  Bende talibim lütfen cevap verin özenle çalışırız

  1. Bilge yılmaz diyor

   Evde 4 kişilik ekibimle birlikte paketleme işi arıyoruz elimiz hızlıdır bu işe hepimizin çok ihtiyacı var

 53. Gülseren diyor

  Lütfen işe ihtiyacım var Ankaradayım paketleme işi yaparım Lütfen

 54. Bilge yılmaz diyor

  Evde 4 kişilik ekibimle birlikte paketleme işi arıyoruz elimiz hızlıdır bu işe hepimizin çok ihtiyacı var

 55. Leyla diyor

  Ewde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın her türlu paketleme işini yaparım grupta kurabilirim lütfen dönüş yapın

 56. Çetin diyor

  Bursa osmangazi de ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapınız…

 57. Aykut ceylan diyor

  Paketleme işi mi tam benlik

 58. Şuayip Efe diyor

  Merhabalar iyi günler yeni evliyim 1 çocuğum var ek iş yapmak istiyorum aldığım maaş yetmediği için destek bekliyorum

 59. Sultan diyor

  Ek işe çok ihtiyacım var on aylık bebeğimden dolayı dışarı işinden çalışamıyorum umarım çalışmak nasip olur

 60. Cansu diyor

  Her türlü işi gima inanıyorum özellikle çorap fabrikasında çalıştığımdan ıyi şekilde yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz ihtiyacım var çankırı da yasiyorum

 61. Nimet Karaman diyor

  Merhaba bu işi yapmak istiyorum güzel bi ekibim de var dönüş yapılırsa sevinirim

 62. İlkay diyor

  Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim. Paketleme işi yapabilirim.

 63. Damla diyor

  Merhaba ismim Damla Hatay da ikamet ediyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum

 64. Lale kaçmaz diyor

  Merhaba 2 kişiyiz bizde paketleme yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 65. Sümeyra diyor

  Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 66. menekşe diyor

  merhaba bilgi almak istiyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaaparsanız sevinirim iyi günler

 67. Dilan diyor

  Kayseri yenişehirdeyim eve ek iş veriyorsanız bilgi verirmisiniz?

 68. Nazife celik diyor

  Ben konya da ikamet ediyorum ek iş yapmak istiyorum bilgi verir misiniz

  1. Sena Yalçın diyor

   Size dönüş yaptılar mı ? Konya bu arada

 69. Belgin diyor

  Mrb Mersin tarsus ilçesinden yazıyorum işe ihtiyacım var lütfen dönüş saglarmısınız evde paketleme

 70. Belgin diyor

  Bana dönüş sağlarsanız cok sevinirim biran önce başlamak isterim

 71. SUZAN BAYRAKCI diyor

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM PAKETLEME OLABİLİR HER NE İŞ OLAURSA YAPABİLRİM EK İŞ OLARAK TARAFIMA DÖNÜŞ SAĞLANAMSINI RİCA EDERİM.

 72. Süveyla diyor

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum izmir doğanlardayım yardımcı olursanız çok sevinirim cok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 73. Zarife diyor

  Merhaba ben Zarife Ankara’da oturuyorum evliyim evde paketleme işi arıyorum sabun paketleme olursa sevinirim lütfen yardımcı olun .

 74. filiz söylemez diyor

  merhaba ben Filiz Söylemez ankara kahramankazanda oturuyorum evliyim evde paketleme işi arıyorum

 75. Hilal diyor

  Paketleme yapmak istiyorum

 76. Belma diyor

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏

 77. Neslihan celik diyor

  Ev hanımıyım ismim Neslihan iki öğrencim var temiz ve düzenli çalışırım zamanında yetiştiririm lütfen acil çok ihtiyacım var.

 78. Songül sebirli diyor

  Paketleme işi isterim yardımcı olursanız memnun olurum

 79. Sena Yalçın diyor

  Hangisi olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim Konya /Selçuklu

 80. Nermin diyor

  İstanbulda yaşıyorum

 81. Kader diyor

  Merhabalar bebeğim hasta onun masraflarını karşılamak için paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim Konya’da ikamet ediyorum

 82. Fadime diyor

  Evde paketleme işi istiyrm yardimci olurmusunuz nasil basvurabilirim cok onmli lutfen

 83. Yazgülü diyor

  Lütfen evde işler için geri dönüş yapabilir misiniz

 84. Medine bektaş diyor

  Evde paketleme işi istiyrm yardimci olurmusunuz nasil basvurabilirim cok onmli lutfen

 85. Hacer diyor

  Bu işi yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim?

 86. sude babalı diyor

  ..

 87. Aslıhan diyor

  Iyi günler işe ihtiyacım var paketleme ne olursa yaparım lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 88. Buse Özkan diyor

  Merhaba ben istanbul/eyüp sultan da oturuyorum Evde ek iş yapmak istiyorum Bana yardımcı olabilir misiniz?

 89. Hayriye sevent diyor

  Bu ise çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 90. Remziye kiz diyor

  Atölyem var 12 kişilık ekiple çalışıyorum İstanbul/Sancaktepe te yârim

 91. Merve diyor

  Bursa’dan yazıyorum Eşim tek bakıyor eve gecimimiz zor ben de ona yardım etmek istiyorum luften bana da ek iş verebilirmisiniz

 92. Gamze diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum elim pratiktir ve bu konuda tecrübeliyim lütfen iletişime gecerseniz sevinirim

 93. çiğdem diyor

  👉İşi çabuk bitiririm temiz ve düzgün yaparım bu işi çok istiyorum lütfen düşünür müsünüz teşekkür ederim. 👈

 94. Elifnur diyor

  Lütfen iletişime geçerseniz sevinirim . İhtiyacım var ve severek yapacağımdan eminim🙏

 95. Kübra diyor

  Bende eve iş almak istiyorum dönüş yapar misiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar