Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası internet şubesi şifre alma 2021 yılı güncel bilgilerle en basit yoldan internet ve mobil şifrenizi nasıl alabilirsiniz?

Günümüzde en yaygın kullanılan bankalar arasında Garanti Bankası yer alırken, elbette faiz oranları ve vade seçeneklerinin yanı sıra, kullanımı kolay garanti cep şubesi ile tüketicilerin desteğindedir. Cep şubesi ile neredeyse tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek mümkün iken, müşteri numarası, TC kimlik numarası, müşteri şifresi ve parola gibi bilgiler ile giriş imkânı sunmaktadır. Bu bilgileri ister internet web sayfası üzerinden isterseniz de cep şubesi ile garanti cep bank tarafından mobil cihazlarınızı kullanarak girebilir, bankacılık işlemlerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

Peki, bu sisteme giriş yapabilmek için, garanti bankası internet şubesi şifre alma işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor biliyor musunuz?

Ne Yapmam Gerekiyor?

Eğer ki garanti internet bankacılığı ilk sefer kullanılacak ise, ilk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek önemlidir. Çünkü bazı kredi kart ve hesap kartlarında, internet bankacılığına erişim imkânı sunulmamaktadır. Bu da daha önce bu hizmeti almak istemediğinden kaynaklı olabilir. İlk olarak müşteri hizmetlerini arayabilir, internet bireysel bankacılık işlemlerine kartınızın açık olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer ki erişim yok ise bunu açtırarak, garanti internet şifresi almak istediğinizi ileterek, bu bilgilere sahip olabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Şifre Alma

Elbette ki müşteri hizmetlerini yanı sıra, bu işleme onay verilmiş kredi kartı ve hesap kartı için, web sayfası üzerinden internet şifresi alabilmekte mümkün olmaktadır. İlk olarak Garanti Bankası resmi web sayfasına giriniz. Daha sonra ise şu adımları geçerek, şifre oluşturabilirsiniz.

İzlenecek Adımlar Hakkında

İlk kez giriş yapacaklar için, web sayfası sağ üst kısımda yer alan ilk kez parola almak istiyorum butonu tıklatılmalıdır ve sonra;

  • Müşteri numarası
  • TC kimlik numarası

Bunlardan her hangi bir tanesi gerekli kutucuğa girilmesi gerekiyor.  Daha sonra da uygun kutucuğa karta kayıtlı olan cep telefon numaranızı girerek, devam butonu ile işleme devam edilmelidir. Devamında da kart şifresi sorulacaktır. Kartınızın şifresini de girerek, internet / mobil kutucuğu işaretli olarak onaylayınız. Artık bu işlemler dahilinde, garanti internet bankacılığı işlemleri daha kolay halledilebilecektir. Bu kanal üzerinden şifre adımlarını devam ettirerek, istenilen parolaya da sahip olabilirsiniz.

Garanti ATM Para Çekme Limiti 2020

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar