Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Geleceği Açık 10 İş Fikri

Geleceği Açık 10 İş Fikri

Geleceği açık 10 iş fikri aracılığıyla, kısa ve uzun zamanlı olacak şekilde daha sağlam iş fikirlerine başlayabilirsiniz.

Yaratıcı bir iş fikri genellikle tamamen benzersiz bir iş fikri olarak kabul edilir. Ancak herhangi bir iş fikrine onu alarak yaratıcılık katabilirsiniz. 

Geleceği Açık 10 İş Fikri
Geleceği Açık 10 İş Fikri

Web Sitesi Olmak

Halihazırda 4-5 sağlam web sitenizin olması ve bu sitelerin aktif olarak eskimesi gelecekte sizin için büyük bir hazine olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bu siteleri aktif tutmaktır. Yani her ay en az periyodik olarak 4-5 sitenin her biri için 10-15 içerik girilmelidir. Bu işlem sayesinde elinizde eskimiş sitelere sahip olacaksınız. Ancak bu iş için günde en az 2-3 saat ayırmalı ve düzene koymalısınız. Aksi takdirde çalışmalarınız çok verimli olmayacaktır. Size tavsiyem bu konuda webmaster forumlarına başvurmanızdır. Yeni bir web sitesi oluşturmak ve sürdürmek çok az teknik bilgi gerektirir.

Gıda Endüstrisi

İş adamları ne yaparlarsa yapsınlar yemeden içmeden yaşayamazlar. Bu nedenle gıda sektörüne yatırım, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da talep görmektedir. 

Otomotiv Ve Ulaştırma Sektörü

Sürekli ihtiyaç duyulan bir diğer sektör ise ulaşım ve otomotiv sektörüdür. İnternet ticaretinin yaygınlaşması ile ön plana çıkan lojistik, otomotiv ve taşımacılık hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Ulaşım, turizm, üretim gibi hemen her sektörde ulaşım ihtiyacı sektör için bir avantajdır.

Gayrimenkul Endüstrisi

Günümüzde en çok yatırım yapılan ve karlı inşaat alanı olan inşaat alanı, taahhüt işlerine yönelik yatırımların da artmasına neden olmaktadır. İnşaat sektörüne yatırım yaparak karlı bir işe adım atabilirsiniz.

Sağlık Ve Kişisel Bakım Sektörü

Sağlıklı yaşam, genç ve güzel görünme, sağlıklı yaşlanma gibi konulara ilginin artması; Sağlık ve kişisel bakım sektörüne olan ilgiyi de artırdı. Bu durumda diyetetik, yoga, fitness ve sağlıklı yaşam koçluğuna yatırım yapanların gelecekte gülümseyeceğini söyleyebiliriz.

Teknoloji Ve Bilişim Sektörü

Hiç şüphe yok ki teknoloji ve bilişim geleceğin en parlak meslekleri arasında yer alacak. Çünkü günümüzde dünyanın gidişatını artık bilgisayar teknolojilerindeki gelişmeler belirlemektedir. Bu alana yapılacak herhangi bir yatırım kesinlikle karşılığını verecektir.

Geri Dönüşüm

Geleceği parlak bir iş fikri arıyorsanız, eyaletlerden doğrudan destek alarak harika bir iş fikrine başlayabilirsiniz. Geri dönüşüm endüstrisi önemli fırsatlar sunar ve genellikle başlamak kolaydır.

Şirket Kurulumu Ve Danışmanlık Hizmeti

Bir iş kurmak kolay bir iş değildir. Tüm gerekli yasal evraklarla birlikte tüm gereksinimleri tam olarak karşılamak için büyük olasılıkla bir profesyonele ihtiyacınız olacak. Ayrıca şirket kurduktan sonra çeşitli destekler ve fırsatlar için danışmanlık hizmetleri, işinize büyük bir katma değer katabilir.

Çağrı Merkezi

Müşteri hizmeti deneyimi sağlamayan işletmeler önemli potansiyellerini kaybederler. Özellikle online hizmet veren işletmelerin mutlaka 7/24 müşteri hizmetine ihtiyacı vardır.

Çağrı merkezi hizmeti veren bir işletme kurarak müşteri hizmetine ihtiyaç duyan işletmeleri büyük bir yükten kurtarabilirsiniz. Çünkü işletmeler gün boyu müşteri hizmeti verecek deneyimli personel istihdam etmekte büyük sorunlar yaşamaktadır.

Elektrikli Bisiklet Hizmetleri

Kelimenin tam anlamıyla dünya çapında yeni bir trend haline gelen elektrikli bisikletlere yönelik yoğun bir eğilim var. Ülkemizde elektrikli bisiklet sayısı her geçen gün artıyor. Sektörde satışlar genellikle büyük e-ticaret siteleri üzerinden gerçekleşirken, danışmanlık ve onarım hizmetlerine erişim neredeyse imkansız.

Elektrikli bisiklet servisi işine başlamak için çok iyi bir dönemden geçiyoruz. Hem satış, hem danışmanlık hem de onarım hizmeti verilebilir.

Bölgesel Ön Ödemeli Wifi Hizmeti

Yaratıcı ve gerçekten akıllı bir iş fikri mi arıyorsunuz? Şehir veya bölge bazlı ön ödemeli Wifi HotSpot hizmetini başlatabilirsiniz.

Bu hizmet zaten belediyeler tarafından park gibi alanlarda veriliyor ancak şehrin en işlek noktalarına distribütörler yerleştirerek bu hizmeti daha kapsamlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Yazılım tarafını dert etmeyin, kolayca satın alabileceğiniz bir yazılımla yapabilirsiniz. Wifi’ye bağlanmak isteyenler bir web sayfasına yönlendirilir ve çeşitli ödeme yöntemlerinden birini kullanarak küçük bir ödeme yaptıktan sonra ağa bağlanabilirler.

E-Spor Takımı

Geleceği olan bir iş fikri arayanlar için benzersiz bir iş fikri olarak öne çıkıyor. Özellikle 2020 yılını kabusa çeviren Corona Virüs pandemisi ile birlikte e-spora ilgi üst seviyelere çıktı. Başarılı olduğunuz veya başarılı olacağınızı düşündüğünüz bir oyun seçerek kendi espor takımınızı kurmak için harekete geçebilirsiniz.

Yerel ve ulusal düzeydeki turnuvalarda başarılı olursanız, dünya çapındaki organizasyonlara katılma fırsatı elde edebilirsiniz.


1 yorum
  1. Altın diyor

    sağlık sektörü en iyisi bence

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar