Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak Nasıl Olur?

Google Ödüllü Anketler ile para kazanma mümkün mü? Nasıl para kazanılır? Hile ve APK nereden bulunur? Posta kodu ve anket gelmemesi çözümü.

Google ödüllü anketler, doldurduğunuz her bir anket başına gelir elde etmenizi sağlayan ve size ödül veren bir Google uygulamasıdır. Bildiğiniz üzere Google, çok kısa süren yaklaşık 2-3 dakikanızı alacak anketler vermektedir. Bu anketleri hızlı bir şekilde doldurabiliyor ve doldurduğunuz anketler vasıtasıyla çok güzel paralar veya ödüller kazanabiliyorsunuz. Peki Google anket sistemi nasıl çalışır, Google anketler ile para kazanma mümkün mü?

Google Ödüllü Anketler Sistemi Nasıl Çalışır?

Google ödüllü anketler sistemini kullanabilmek için, Play Store üzerinde bulunan Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra hızlı bir şekilde anketleri almaya ve ödülleri kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Google anketler ile para kazanma son derece basit ve hızlıdır, diğer anket siteleri gibi anket başına 10 dakika 20 dakika gibi uzun süreler ayırmanıza gerek kalmaz. Sadece 30 saniyenizi alan anketler ile tek seferde 1,79 TL’ye kadar para kazanbiliyorsunuz.

Anketler Ne Sıklıkla Geliyor?

Uygulamayı indirdikten sonra sizden alınan bilgiler neticesinde anketler gelmektedir. Google hemen her türden insanı araştırmak için anketler yolladığından, söz konusu anketler sürekli gelmektedir diyebiliriz. Ancak genel olarak ayda 10-20 defa anket yollandığını ve uzun süre anket dolduranlara daha fazla anket geldiği de bilinen bir gerçek.

Anket başına genelde 1 lira civarında ödeniyor olsa da bazı anketlerde 1,49 veya 1,79 gibi ücretler elde etmek de mümkün. Anketler uygulamasını kullananların pek çoğu bu uygulama ile ayda 10-20 TL arası gelir elde edebildiklerini söylemektedirler.

Kazanılan Para Nasıl Kullanılıyor?

Google anketler ile para kazanma imkanını deneyip birkaç on lira gelir elde eden bireyler, kazandıkları parayı nasıl kullanabileceklerini veya çekebileceklerini merak ediyorlar. Google, elde edilen gelirin sadece playstore üzerinde kullanılmasına olanak vermektedir. Yani kazandığınız parayı sadece playstore uygulamalarında kullanabiliyorsunuz. Bu da nakit olarak veya başka bir şekilde para çekemediğiniz anlamına geliyor.

Para Nasıl Çekiliyor?

Ödüllü anketlerden elde ettiğiniz gelir, anında Google play kredisi olarak hesabınıza yüklenmektedir. Google play kredisi ile oyun veya çeşitli uygulamalar satın alabilir ve aynı zamanda ücretli olarak satılan filmleri Google Filmler uygulamasından edinebilir ve izleyebilirsiniz. Sürekli olarak play store üzerinden oyun veya program, uygulama satın alıyorsanız, bu ödüllü anketler hiç vaktinizi çalmadan para kazanmanızı sağlayacak ve uygulamalar için para ödemenize engel olacaktır.

Anketleri Doldurmak Vakit Alıyor Mu?

Google ödüllü anketler ile para kazanmak son derece kolaydır ve hiç vaktinizi almaz. Doldurduğunuz her bir anket 30 saniyenizi alır ve ortalama 1 lira kazanırsınız. Bir ay içerisinde toplam 10 anket doldurmanı z halinde bu anketlere 5 dakika ayırmış olur ve 10 liranızı kaparsınız. Sistem gayet kısa ve vakit almadan işlemektedir. Hemen şimdi uygulamayı indirerek sizlerde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. 

Google Ödüllü Anketler APK 

Bu arada daha önce sitede yer verdiğimiz Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri konusunda da anketlerden nasıl para kazanılacağını anlattık.


1 yorum
  1. Gizem Tunalıyar diyor

    bir arkadaşımını açtığı site ankethink.com’u önerebilirim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar