Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Halkbank Günlük Para Çekme Limiti

Halkbank günlük para çekme limiti ile 2021 yılında banka müşterilerinin bankaların ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine günlük sınırlama getirmektedir.

Halkbank müşterilerinin daha fazla nakit ihtiyacı olması durumunda banka şubelerine başvurmalarını istemektedir. Belirlenen günlük çekebilme limiti ile ATM’lerinden daha fazla banka müşterilerine fayda sağlaması ile beraber kayıp, çalıntı gibi durumlarda müşterileri için belirli düzeyde güvenlik önlemi de sağlamaktadır. Halkbank ATM’leri üzerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde 1.500 TL üzerinde para çekme işlemi sağlamamaktadır. Belirlenen bu limitin yetersiz olması ve hesabınızdan daha fazla para çekmek istemeniz durumunda müşteri hizmetlerini arayarak Halkbank günlük para çekme limiti arttırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda para çekmek istediğiniz Halkbank ATM’sinin konumunu belirtmeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetleri tarafından çekmek istediğiniz tutar sizin için belirlenen ATM’ye tanımlanmaktadır.

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2021

Ziraat Bankası günlük para çekme limiti ile banka müşterilerinin bankaların ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine 24 saatlik sınırlama getirmektedir. Ziraat Bankası müşterilerinin daha fazla nakit ihtiyacı olması durumunda banka şubelerine başvurmalarını istemektedir. Belirlenen günlük çekebilme limiti ile bankamatiklerden daha fazla banka müşterilerine fayda sağlaması ile beraber müşterilerine banka müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesini sağlayarak hesap için güvenli hizmet sunmaktadır. Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde 24 saat içerisinde en fazla 1.500 TL para çekme işlemi sağlamaktadır. Belirlenen limitin yetersiz olması ve 24 içinde daha fazla para çekmeye ihtiyacınız olması durumunda masraf kesintisi ile istediğiniz tutarlarda para çekme işlemini sağlayabilirsiniz. Günlük para çekme limitinizi arttırmak için Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile görüşerek talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda inceleme yapılıp en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Limit arttırma talebinizi müşteri hizmetleri üzerinden yapmak yerine direkt olarak Ziraat Bankası şubelerine giderek de talebinizi iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2021

İş Bankası günlük para çekme limiti ile banka müşterilerinin bankaların ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine günlük sınırlama getirmektedir. İş Bankası müşterilerinin daha fazla nakit ihtiyacı olması durumunda banka şubelerine başvurmalarını istemektedir. İş Bankası ATM’leri üzerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde 24 saat içerisinde bankamatik kartınız ile en fazla 1.500 TL, mobil şube üzerinden QR kod ile 1000 TL ve kredi kartınız ile 1.500 TL tutarında para çekme işlemi sağlanmaktadır. Belirlenen limitin yetersiz olması durumunda ekstra para çekme işlemi tanımlanmaktadır. Ekstra para çekme işlemlerinde çekeceğiniz tutar üzerinden kesinti yapılmaktadır. Günlük para çekme limitinizi arttırmak için İş Bankası müşteri temsilcileri ile görüşerek talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Limit arttırma talebinizi müşteri hizmetleri üzerinden yapmak yerine direkt olarak İş Bankası şubelerine giderek de talebinizi iletebilirsiniz.

Akbank Günlük Para Çekme Limiti 2021

Akbank günlük para çekme limiti ile banka müşterilerinin bankaların ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine günlük sınırlama getirmektedir. Akbank müşterilerinin daha fazla nakit ihtiyacı olması durumunda banka şubelerine başvurmalarını istemektedir. Akbank ATM’leri üzerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde müşterilerine farklı imkanlar sunmaktadır. Akbank müşterileri içinde Neo kart sahiplerine 24 saat içerisinde en fazla 1.500 TL tutarında para çekme işlemi sağlamakta ve Neo kart sahibi müşterilerine ek olarak günlük ekstra 2.000 TL para çekme limiti koymaktadır. Akbank kartlar içerisinde bulunan Neo Private kart sahiplerine günlük en fazla 2.000 TL tutarında para çekme limiti sağlarken ek olarak günlük 3.000 TL tutarında nakit imkanı sağlamaktadır.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2021

Vakıfbank günlük para çekme limiti ile Vakıfbank müşterilerinin bankalarının ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine günlük sınırlama getirmektedir. Vakıfbank günlük para çekme limiti olarak her kart için 1.500 TL tutarında belirlenmiştir. Para çekme limitinizin arttırılmasını talep etmeniz durumunda müşteri hizmetleri ile iletişimine geçmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2021

Garanti bankası günlük para çekme limiti ile banka müşterilerinin bankaların ATM’leri üzerinden yapacakları para çekme işlemlerine günlük sınırlama getirmektedir. Garanti Bankasının 2021 yılı için günlük para çekme limitini 2.000 TL olarak belirlemiştir. Müşterilerinin daha fazla nakit ihtiyacı olması durumunda Garanti Bankası şubelerine veya Garanti Bankası müşteri hizmetlerine taleplerini iletmeleri gerekmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar