Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Heran Kahvaltı Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu

Heran Kahvaltı bayilik şartları nelerdir? Heran Kahvaltı franchising başvurusu nasıl yapılır? Bayilik bedeli ve bayi olmak için neler yapılmalıdır?

Heran Kahvaltı, sabah kahvaltısı ve serpme kahvaltı gibi ürün konseptinde satış yapan bir firmadır. Türkiye’de 2010’lu yıllardan itibaren başlayan dışarıda kahvaltı etme kültürü, zamanla bir sektör haline geldi ve bu sektörden pek çok kişi günümüzde kazanç elde ediyor. Firmadan bayilik alarak yüksek kâr marjı ve ciro potansiyeli ile sizler de satışlar yapabilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Kahvaltı ve şarküteri kategorisinde bayilik veren nadir firmalardan olan Heran Kahvaltı için bayilikler verilmeye başlandı.

Kahvaltılık ürünler satan marketler özellikle işlek bir caddede ve çevresinde farklı bir kahvaltılık mağazası da yoksa oldukça yüksek satış potansiyeli olan yerlerdir.

Heran Kahvaltı Bayilik Şartları

  • Bayilik alacak olan işletmecinin en az 100 bin TL’lik bir sermayeye sahip olması gerekmektedir.
  • Kurulacak işletmenin en az 40 metrekarelik bir alanda olması gerekir.
  • İşletmecinin daha önce bu sektörde çalışmış olması veya tecrübeli olması gerekir.

Heran Kahvaltı Bayilik Kar Marjı Nedir?

İşletmecilere bu konuda sunulan kâr marjı oranı en az yüzde 30’dur, fakat üründen ürüne değişebilen ve yüzde 50’lere kadar çıkabilen kâr marjı da bulunuyor.

Heran Kahvaltı Bayilik Başvuru Bilgileri

Bayilik başvurusu için aşağıda yer alan telefon numarasını kullanabilir ve firma hakkında bilgi alabilirsiniz. Bayilik açmak istediğiniz lokasyona göre size ayrıntılı olarak bilgi verilecektir.

Telefon Numarası: 0212 619 90 49

Bayilik başvurusu için firmanın internet sitesinden diğer bilgilere de bakabilirsiniz.

Heran Kahvaltı internet sitesi

Heran Kahvaltı Bayiliği ile Ne Kadar Kar Ederim?

  • Heran Kahvaltı Bayiliği alarak günde ortalama 1500 TL ile 2500 TL arası satış yaparsınız.
  • Bu satış ayda 15-25 bin TL arası brüt kar elde etmenizi sağlar.
  • Diğer tüm giderler çıkarıldığında net karınız ayda ortalama 10 bin TL civarında olacaktır.
  • Kahvaltılık satışlarından ciddi derece kar elde edebilir ve uygun bir konumda açıldığında rakiplere de bakarak güzel para kazanabilirsiniz.

Gıda sektöründe bayilik almak isteyenler için daha önce sitemizde yer verdiğimiz  Akdo Dondurma Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu içeriğini de inceleyebilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar