Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

ING Bank POS Cihazı Komisyon Oranları

ING Bank pos cihazı komisyon oranları 2021 yılı güncel verilerle pos başvurusu nasıl yapılır? ING Bank pos destek hattı iletişim numarası bilgisi.

2021 yılında komisyon oranlarına bakıldığında; ING Bank şubeleri veya POS Destek Hattı aracılığı ile bu oranları öğrenebilmek mümkündür. ING Bank POS cihazı komisyon oranları seçilen POS türüne göre değişiklik göstermektedir. ING Bank sanal pos, POS cihazı veya yazar kasa POS alınabilmektedir. Ayrıca bu ürünler için birçok POS paketi sunulmaktadır. Şirketlerden talep edilen POS ücretleri; üye iş yerlerinin aylık cirosuna göre farklılık göstermektedir. POS çalışma şartları ile ilgili değişiklik talep eden üye iş yerleri, bu değişiklik için ING Bank şubesine gitmelidir. Beko, Profilo, Ingenico, Olivetti ve Hugin; POS anlaşmalı kurumlardır. POS iptali yapmak isteyenler; POS Destek Hattı üzerinden veya şubelerden bu işlemi yapabilmektedirler.

ING Bank POS Destek Hattının Numarası Nedir?

POS Destek Hattı için aranması gereken numara 0850 222 0 767’dir. Bu numarayı aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşülmesi gereklidir. Ardından yapılmak istenen işlem ne ise onun söylenmesi gereklidir. POS cihazı ile ilgili bütün durumlar için bu destek hattı aranabilmektedir. POS cihazının arılanması, POS cihazı ile ilgili problem yaşanması gibi durumlarda teknik ekip talep edebilmek için bu hat aranabilmektedir. Üye iş yeri sahiplerinin yararlanabileceği bir hizmettir. Kurumsal müşteriler POS ürünlerini bu hat üzerinden talep edebilmektedirler. Ayrıca komisyon oranları ile ilgili bilgi alabilmek için de bu hattı kullanabilmektedirler.

ING Bank POS Cihazı Türleri Nelerdir?

ING Bank POS çeşitleri aşağıda verilmiştir:

  • Bonus kart sahiplerine özel fırsatlar sunan mağazalar, Bonus POS sahibi olabilmektedirler. Bu sayede Bonus kart sahipleri taksitlendirme yapma, bedava Bonus puan kazanma gibi şanslara sahip olmaktadır.
  • Aylık cirosu 3.000 TL’yi aşmayan iş yerleri, indirimli POS almaktadırlar. Seçilen POS türüne göre ücret talep edilmektedir. Mobil POS için 60 TL, yazar kasa POS için 55 TL ücret talep edilmektedir. Aylık alınan sabit ücret ise; 45 TL’dir.
  • Yeni açılmış iş yerleri için başlangıç POS alınabilmektedir. Aylık cirosu 30.000 TL’ye kadar olan işletmeler; mobil POS için 50 TL, yazar kasa POS için 35 TL ücret ödemektedirler. Sabit ücret ise; 25 TL’dir.
  • İstediği komisyon oranı ile çalışmak isteyenler; vadesiz teklifli POS alabilmektedirler. Hesapta bulunan TL tutarına göre İş Bankası POS cihazı komisyon oranı hesaplaması yapılmaktadır.

ING Bank POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank POS başvurusu için yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • https://www.ing.com.tr adresine giriş yapılmalıdır.
  • Ana sayfadan işiniz için butonuna tıklanmalıdır.
  • ING KOBİ Dijital seçilmelidir.
  • Sayfanın sağ bölümünde bilgi destek kısmı bulunmaktadır. Buradan ING KOBİ Hızlı POS seçeneğine tıklanmalıdır.
  • Açılan sayfadaki turuncu alanda bulunan hemen başvur butonuna tıklanmalıdır.
  • 5 adımdan oluşan bir başvuru formu ekrana gelmektedir. Bu formun doldurulması gereklidir. Formun birinci adımında kişisel bilgiler, ikinci adımda POS tercihleri, üçüncü adımda ürün seçimi, dördüncü adımda firma bilgileri ve beşinci adımda da ziyaret bilgileri istenmektedir.

ING Bank POS Cihazı Komisyon Oranları Ne Kadardır?

ING Bank POS komisyon oranları için net bir sayı verebilmek mümkün değildir. Seçilen POS paketlerine bağlı olarak ING Bank POS cihazı komisyon oranları değişmektedir. Bazı paketler ilk 3 ayda komisyon oranı uygulamamaktadır. Örnek vermek gerekir ise; ferahlatan paket kapsamında ING Bank’tan POS paketi alanlar, ilk 3 ay herhangi bir oranda komisyon ödememektedirler. Ancak 3 aydan sonra kendilerinden %1.85 oranında komisyon talep edilmeye başlanmaktadır.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar