Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten Para Kazandıran Siteler

Son yıllarda insanlar oturdukları yerden internetten para kazandıran siteler oldukça çok sorulan ve araştırılan bir konu olmaktadır.

İnternetten para kazandıran siteler para kazanmak isteyen kişiler için çok güzel bir fırsat olmaktadır. İnternetten para kazanmak isteyen ek gelir, cep harçlığı ve kendilerini geçindirmek için basit ve kolay iş olmaktadır.

İnternetten Para Kazandıran Siteler Hangileridir?

İnternetten para kazandıran siteler hangileridir?çok fazla sorulmakta ve araştırılmaktadır. Bu siteler;

 1. Elance sitesi; bu site internetteki en büyük yasal olan pazarlama işlerinden biri olmaktadır. Sitede Web tasarımı, yazarlıktan çevirmenliğe ve programlanmaya kadar birçok alanda rahatlıkla iş bulacağınız bir iş olmaktadır. Para kazanmanın da en basit olan bir sitesi olmaktadır. Burada ne kadar para kazanmak isterseniz o kadar alternatifli bir site olmaktadır. Valorant Oynayarak Para Kazanmak
 2. Fiverr sitesi; çok profesyonel bir site olmaktadır. Sitenin çalışma prensipleri çalışmak isteyen kişilere göre belirlediği bir şekilde ayarlanmıştır. İş arayan kişilerin yapabilecekleri işleri burada belirleyerek kayıt yapabilir ve profilleri incelenerek çok uygun iş bulduklarında teklifler götürebilirler. Bu sitede ödeme güvenliği çok fazla olmaktadır.
 3. Odesk sitesi; bu site Elance’nin kardeş bir sitesi olmaktadır. Pek çok alanlarda iş bulabilirsiniz. Sadece tek farkı ödeme takip sistemi olmaktadır. İnternetten para kazanmaya başlayan kişiler için çok uygun bir site olmaktadır. Bu sitede ücretler biraz az olabilmektedir. Çok büyük para kazanmak isteyen kişiler bu sitede ön bir tecrübe ve deneyim yapabilirler.
 4. Craigslist sitesi; bu sitede nerdeyse birden fazla alanda iş bulacağınız bir platform olmaktadır. Evden ve işyerlerinde boş vakitlerinde çalışmak isteyen kişiler için bol miktarda işler olmaktadır. Özelliklede üniversite öğrencileri için çok uygun bir site olmaktadır.
 5. Freelancer sitesi;  bu siteye Elance ve Odesk’in oyunlaştırılmış hali olmaktadır. Sitede tecrübelerinize, deneyimlerinize ve becerilerinize bağlı olarak seviyeler atlayabileveğiniz bu sitede işlerinize göre işler verilmektedir. Sitede iş akışının ve iş çeşidinin bol olduğu bir sitedir. Öğrenciler İçin Ek Gelir
 6. İnstagram sitesi; son yılların en popüler sitesi olmaktadır. Bundan dolayı milyonlarca kişiler için çok iyi bir para kazanma sitesi olmaktadır. Fakat emek vermeden asla para kazanamazsınız o yüzden bu istede emek vermeniz çok önemlidir.
 7. Youtube sitesi; herkesin çok fazla kullanmış olduğu bir site olmaktadır. Youtube’da para kazanmak son yıllarda çok popüler olmaktadır. Uzun sürede çok fazla ve çok yüksek paralar kazanabilmek için çok çalışmak ve sürekli çok orjinal içerikler vermeniz gerekmektedir. Fazla izlenen videoların reklam paralarını kullanıcıları ile paylaşan Youtube çok fazla takipçisi ve her videosu için kanal açan kişilere neredeyse bir servet ödemektedir.
 8. Udemy sitesi; dünyanın en büyük online eğitim sitesi olmaktadır. Günümüzde eğitimlerin çok hızlı bir biçimde değişmesinden dolayı bir numara olmakta olan bir sitedir. Udemy ve benzeri online eğitim siteleri kendi alanlarında kendilerini geliştirmek ve farklı alanlarda becerilerini sergilemek isteyenler için çok büyük hazineler barındırmaktadır.
 9. 9. Swagbucks sitesi; burada çok fazla anketler doldurarak karşılığında siz kullanıcılara sanal para ile ödüllendiren bir sitedir. Sonra bu sanal paralar gerçek paralara dönüşmektedir. Bu istede anket cevaplamak haricinde başka görevler ve işlerde olmaktadır.
 10. Field Agent sitesi; en çok para kazandıran sitedir. Cep telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz basit bir uygulamadır. Bu sitede belirli ürünler için saha incelemeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken marketlere giderek ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmak, fotoğraf çekmek ve buna bağlı kısa ve öz yorumlar yapmaktır. Sitenin verdiği ücretler ise sizlerin ne kadar çok yorum yaptığınıza göre ayarlanmaktadır.
 11. Bemyeye sitesi; bu site aynı Field Agent sitesine benzemekte fakat çok daha kapsamlı bir uygulama çeşidi olmaktadır. Akıllı telefonlarınıza indirerek çok kolay para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için kullanabileceğiniz uygulama olmaktadır. Bu sitede pekçok firmalar çalışmaktadır. Sizlerden market araştırmalarına yardımcı olmamızı istemektedir. Yapacağınız görevler ürünleri test ederek reyonların düzeni hakkında resimler çekmenizi istemektedir.
 12. Shepper sitesi; akıllı telefon uygulaması olmaktadır. Rekalm panolarının kontrollerini teyit etmeye kadar pek çok işleri yapmanız mümkün olmaktadır. Bu iş de tanımadığınız kişilerle muhatap olma ihtimaliniz çok yüksek olmaktadır. Bu uygulama için her aya üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Görev Yaparak Para Kazanmak

3 Yorumlar
 1. hilal diyor

  Demet aryuu redyyy

 2. Resu diyor

  BAŞARILI OLACAĞIMDAN EMİNİM

 3. Resul diyor

  Başarılı olacağımdan eminim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar