Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

İnternetten Para Kazanmanın 27 Kesin Yolu

İnternetten Para Kazanmanın 27 Kesin Yolu

2021’de internetten para kazanmanın yolları güzel bir rota çizmenize faydalı olabilir. Onlarca yöntem siteleriniz ve becerilerinize göre değerlendirebilir.2021’de internetten para kazanma yolları öncesinde kendi beklentinizi dikkate almalı, bu beklentilerle somut olarak karşılık durumunu kontrol etmelisiniz. İşlerden alınacak olan kazançlar sizin beklentilere yanıtınızla paralel olmalıdır.

İnternetten Para Kazanma Yolları

En popüler internetten para kazanma yolları için 50 farklı değerlendirme yapabilirsiniz. Çok detaylı teknik bilgi gerektiren ve gerektirmeyen seçenekleri kendinize göre oluşturabilirsiniz. Bilgi sahibi olmadığınız konularda öncelikle eğitim almak gerektiğini de unutmamalısınız.

1 . Anket Doldurarak Para Kazanmak

Birkaç firma ile ayda 50-75 TL gibi ödemeler alarak ek gelir sahibi olabilirsiniz. Anket dolduracağınız sitelerden bazıları Toluna, Life Points, Pago gibi sıralanabilir.

 1. Youtube’dan Video İçerikleri ile Para Kazanma

YouTube’dan videolarla para kazanmak için belirli bir aşama kaydetmeniz gerekmektedir. Kamera, mikrofon, aydınlatma kiti kullanarak güzel bilgi verici içerikler oluşturabilirsiniz.

 1. İçerik Yazarak Para Kazanmak

100 kelime başına 2-35 TL arasında değişen fiyatlarla içerik yazarak para kazanabilirsiniz. Sermayesiz para kazanma yolları için etkilidir. SadeceON, Bionluk, Uzmankirala ,R10, Wmaraci, İyinet kullanılabilir.

 1. İnstagram’dan Para Kazanma Yolları

İnstagram’dan para kazanmak için sayfanızda güzel ürünler satabilirsiniz. Genelde tekstil ve kozmetik ürünleri yaygın şekilde satılmaktadır.

 1. Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog yazarak para kazanabilir ve kendi ilgi alanınızı avantaja çevirebilirsiniz. 750 TL kadar maliyet kullanarak sürdürülebilir kazanç oluşabilir. İyi bir reklam zemini olduğunda binlerce lira kazanabilirsiniz.

 1. Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanma

Ürün reklamını yaparak reklamdan para kazanmak mümkündür. Adwords sistemi satış ortaklığında en yaygın bilinen sistemlerden biridir.

 1. Google Adsense ile İnternetten Para Kazanmak

Web sayfalarında reklam yayınlayarak internetten para kazanabilirsiniz. Bir şey satın almadan kazançlı çıkabileceğiniz yemek tarifleri, magazin veya finans içeriklerini değerlendirebilirsiniz.

 1. Facebook’tan Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanma fırsatları bakımından satış ortaklığı amaçlı Facebook, kurumsal sayfalar gibi reklam zemini olabilir.Belirli bir satış kitlesine satış yapabilirsiniz.

 1. Stok Fotoğraf Üzerinden Para Kazanma

Kameranız olduğu ve güzel net kareler yakaladığınız sürece stok fotoğraf satarak para kazanabilirsiniz. Stok fotoğrafları birçok sitede satışa sunabilirsiniz.

 1. Online Kurs İle Para Kazanmak

Online para kazanmak isteyenler belirli bir alanda eğitimle Teachable, Udemy gibi kurslarda uzmanlıklarını paraya çevirebilir.

 1. El İşi Ürünler Satmak

Etsy’ de el işi ürünleri satarak özel yapım eserleri satabilirsiniz. vintage el yapımı ürünleri satışa sunarak birçok artı elde edebilirsiniz.

 1. Twitch Üzerinden Para Kazanmak

Twitch üzerinden internetten para kazanma yollarını bağış sistemiyle sağlayabilirsiniz. Güzel görüntülü bir bilgisayar ve düzenli canlı oyun yayınları ile sohbet ortamında kazanabilirsiniz.

 1. Grafik Tasarım ile Para Kazanma

Zaman alan tasarımlara alternatif olarak grafik tasarımı programlarından çıkan ürünleri satabilirsiniz. Canva’da ustalaşan birçok kişi Fiverr ve Upwork gibi yerlerde satmaktadır.

 1. Farklı Tasarım Hizmetler

Değişik alanlarda tasarım yapanlar telefon kılıfları, ev dekoru gibi seçenekleri değerlendirebilir. Society6 sitesinden satışlarınızı yapabilirsiniz.

 1. Pinterest Üzerinden Satışla Para Kazanmak

Hedef takipçi sayısına ulaşarak internetten para kazanabilirsiniz. Fotoğraf ve tanıtım üzerine sayfalarla çözüm elde edilebilir.

 1. Forum Sitesi Açarak Online Para Kazanma

Google’da zirveye çıkmanın en önemli kurallarından biri içeriklerdir ve forumlarda online para kazanabilirsiniz. Forum sitesinin kendisini açarak da para kazanabilirisiniz.Konu seçiminiz iyi olmalıdır.

 1. Sosyal Medyada İnfluencer Olarak Para Kazanmak

Daha fazla yatırım yapmaya ilerde başlayacağınız kazanç yolu, online sosyal medyada tanıtım elçisi olmaktır. Takipçi kitlesi oluşturduğunuzda önemli gelir elde edebilirsiniz.

 1. Online Çeviri ile İnternetten Para Kazanmak

Bir yabancı dili çok iyi biliyorsanız 500-1.000 kelime için 25 Dolara kadar kazanabilirsiniz. Online tercüman alan firmaları kolayca bulabilirsiniz.

 1. Freelance Hizmetle Para Kazanma

Boya, tamirat, belirli bir ihtiyacı karşılayan işleri freelance olarak karşılayabilir ve bireysel olarak online iş bulabilirsiniz. SadeceON, UzmanKirala, Bionluk etkili sitelerdendir.

 1. E-Kitap Yazarak ve Sesli Kitaplarla Para Kazanmak

İnternetten para kazanma yöntemleri arasında e kitap yazmak ve sesli kitap oluşturmak yaygın yollar arasında yer almaktadır.

 1. Twitter’dan Para Kazanma Yolları

Satış ortaklığı yaparak Twitter’dan para kazanma yolları için yeni bir teknik deneyebilirsiniz. Twitter üzerinde popüler hesaplar için ödeme yapılmaktadır.

 1. Uygulama Yaparak İnternetten Para Kazanma Yolu  

Uygulama fikrinize güveniyorsanız yazılımcıysanız güzel bir sonuç alacağınız ürünler bulabilirsiniz. Yatırımcı bularak kazancınız artabilir.

 1. Online Dil Öğretmeni Olarak Para Kazanmak

Dilbilgisi kuralları ve günlük konuşmada iyi olduğunuz bir dil varsa bunu eğitime çevirerek online para kazanabilirsiniz. Ders verme konusunda ön eğitim alarak avantaj sağlayabilirsiniz. İTalki gibi siteler artı sağlar.

 1. İnternete Para Kazandıran Uygulamalar

İnternete para kazandıran uygulamalar bularak birçok kazanç seçeneği bulabilirsiniz. Google Play üzerinde araştırma yapabilir ve kendinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 1. Web Tasarım ile Online Kazanmak

Web tasarım ile güzel görünümlü bir site oluşturabilir ve özel projeler alabilirsiniz. Ekstra maliyetleriniz olacaksa müşterilerle görüşebilirsiniz. Web sitesini satın alarak da bu kazanma yollarını değerlendirebilirsiniz. Güzel trafiği olan bir site almak gelir artışı için gerekebilir.

 1. AirBnB Üzerinden Evinizi veya Odaları Kiralayın

AirBnB’de evinizin odalarını kiralayabilir, düzenli gelir elde edebilirsiniz. Güvenli bir ev kiracısı için kriterlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

 1. Müzik Satarak Para Kazanmak

Para kazandıran oyunlar kategorisinde de bulacağınız yöntemler, oyun ve müziği bir arada satışa sunabileceğinizi gösteriyor. Ekipman elde ederek uygulamalarla bu reklam ve müziği etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Fiverr sitesi değerlendirilebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar