Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

İş Bankası POS Komisyon Oranları

İş Bankası pos komisyon oranları 2021 ve güncel pos paket fiyatları ne kadar? İş Bankası pos destek hattı bilgi ve başvuru için güncel numarası.

2021 yılında İş Bankası POS cihazı komisyon oranlarını öğrenmek için POS destek hattı aranabilmektedir. Haftanın her günü bu hat üzerinden sorgulama yapabilmek mümkündür. İş Bankası POS cihazı komisyon oranları, İş Bankası şubesinden de öğrenilebilmektedir.

İş Bankası POS Paketleri Nelerdir?

İş Bankası özel POS paketleri şu şekildedir:

 • Esnafa özel POS paketlerinden S; 3 aylık alınması durumunda 159 TL ve yıllık alınması durumunda 569 TL ücret talep etmektedir. 3 aylık paket kapsamında 30 havale ve 30 EFT bulunmaktadır. Yıllık paket kapsamında ise; 100 havale ve 100 EFT vardır.
 • Esnafa özel POS paketi M kapsamında; 3 aylık paket için 229 TL, 1 yıllık paket için 859 TL alınmaktadır. Paket kapsamında havale ve EFT hakkı olduğu gibi, çek tahsilatı hakkı da vardır.
 • Çek karnesi, çek tahsilatı, havale ve EFT içeren POS paketi; esnafa özel POS paketi L’dir. 3 aylığın ücreti 269 TL’dir. Yıllık için ise; 999 TL ödeme yapılmalıdır.
 • Turizm işletmelerine 6 aylık özel POS paketi verilmektedir. 200 havale, 100 EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, POS kullanım ve iletişim ücreti muafiyeti bulunmaktadır. İstenen ücret 399 TL’dir.
 • Restoran paketi için yıllık 569 TL istenmektedir. 100 havale, 100 EFT, 3 ay Adisyo üyeliği ve hesap işletim ücreti paket kapsamındadır.

İş Bankası POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası POS talebi için izlenmesi gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

 • https://www.isbank.com.tr adresine giriş yapılmalıdır.
 • Ana sayfada bulunan KOBİ menüsüne girilmelidir.
 • Üye İş Yeri ve POS Ürünleri seçilmelidir.
 • POS fiyatları neler, POS türleri neler ve neden İş Bankası POS’u almalıyım olmak üzere 3 farklı kategori bulunmaktadır. Bunlar içerisinden POS fiyatları neler seçilmelidir.
 • POS paketlerimiz ve bekletmeli/komisyonlu POS olmak üzere iki seçeneğin olduğu bir sayfa açılmaktadır. Bekletmeli/komisyonlu POS seçilmelidir. Hemen başvur butonuna tıklanmalıdır.
 • Başvuru formunun olduğu sayfa açılmaktadır. T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası yazılmalıdır. POS cihazının kullanılacağı sektör seçilmelidir. Doğrulama kodu girilmelidir. Ardından Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı okuduğunu ve bu konuda bilgilendirildiğini onaylamak için kutucuğu işaretlemelidir.
 • Devam butonuna tıklandıktan sonra formun ikinci aşaması açılmaktadır. İletişim kurulacak olan kişinin adı, soyadı, cep telefonu numarası ve e-posta adresi yazılmalıdır. Firmanın adresi girilmelidir. İlgilenilen POS tipleri işaretlenmelidir. Çalışmak istenen şubenin bulunduğu il ve ilçe seçildikten sonra şube seçilmelidir.
 • En son onay butonuna tıklanmalıdır. Başvuru işlemi gerçekleşmektedir. İş Bankası POS cihazı komisyon oranları ise şubeden öğrenilebilmektedir.

İş Bankası POS Komisyon Oranları Nasıl Öğrenilir?

İş Bankası POS komisyon oranları hakkında bilgi almak için İş Bankası’nın şubelerine gitmeleri veya POS destek hizmeti ile ilgili verilen telefon numarasından ulaşmaları gerekmektedir. İş Bankası; verdiği POS cihazı üzerinden yapılan işlemlerde, belirli oranlarda komisyon almaktadır. Bu komisyon oranı ile ilgili web sitesi üzerinden kesin bir bilgi verilmemektedir.

İş Bankası POS Destek Hattı Nedir?

İş Bankası POS destek telefonu; 0850 724 7 767’dir. İşletmelerin ve üye iş yerlerinin POS cihazları ile ilgili herhangi bir maruzatları olması durumunda bu numarayı aramaları gerekmektedir. POS cihazları ile ilgili her türlü soru, sorun ve hizmet için yardımcı olunmaktadır. POS cihazı başvuru talebi bu hat üzerinden yapılabileceği gibi, POS cihazlarında oluşan arızalar için de bu hat üzerinden bildirimde bulunulabilmektedir. İş Bankası POS cihazı komisyon oranları ile ilgili bilgiyi de bu hat üzerinden alabilmek mümkündür.

Ayrıca İş Bankası Sanal POS Ücreti ve Komisyonu konusu da ilginizi çekebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar