Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

İstanbul Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Evde Ek İş İlanları

İstanbul evde paketleme işi veren firmalar ve ek iş ilanları yazımızda 2021 İstanbul’da evlere iş veren firmaları ve ne iş yapılabilir hakkında yazdık.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler için evlere ek iş veren firmalar hem normal işlerinizin dışında ek gelir elde etmenizi sağlayacak hem de gelir durumuna göre tam zamanlı olarak evden çalışanızı sağlayabilecektir. Özellikle ev hanımlarına, öğrencilere ve aile bütçesine katkı sağlamak için haftasonları ya da akşamları çalışarak gelir elde etmek isteyenlerin yoğun şekilde araştırdığı konulara değineceğiz.

Evlere ek iş veren bir çok sektörden firma bulunmaktadır. Ancak başlıca ve en çok bilien ek iş fırsatları arasında çoğunlukla telefon, sabun, nikah şekeri, boncuk, kutu paketleme işleri ve tekstil firmaları için çorap, tshirt, etiket paketleme işleri olarak bilinmekte. Ek iş evde yapıldığından çoğunlukla ev hanımlarını hedef alsa da özellikle son dönemde yaşanan hayat pahalılığı ve fiyat artışları sonrası memur olarak çalışan ve düzenli iş saatleri olan herkesin araştırdığı bir konudur.

Sabit olarak ek gelir getirecek işler olduğu gibi şu an içinde olduğumuz pandemi döneminde maske ihtiyacı ya da kışlık yiyeceklerin hazırlanması gibi dönemsel olarak da farklı konularda evden ek iş yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Evde Ek İş İmkanları

Yaptığınız işe göre ve çalışma saatlerine göre değişebilmekle birlikte evden çalışarak rahatlıkla 3.000 TL üzerinden bir para kazanabilirsiniz. Tabi ki sıfırdan başladığınızda bu tutarı almanız kesinlikle mümkün değil. Bu şekilde hayallerle başladığınız da hayal kırıklığı yaratabileceği gibi hem boşa zaman olmakta hem de maddi kaybınız da olabilmekte. O yüzden unutmayın ki doğru firmayı bulanan dek ve yaptığınız işlere göre doğru fiyatları alana dek sizi tatmin etmeyen bir rakam kazansanız da vazgeçmeyin.

Evde hangi işler yapılabilir ve son dönemin popüler evden kazanç getiren işleri nelerdir? Semtlere göre ağırlıklı olarak evden hangi işler yapılır? Konunun devamında detaylıca bahsedeceğiz.

İstanbul Evde Ek İş Fikirleri

İstanbul evde yapılacak ek işler olarak Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya gibi diğer büyükşehirlere göre çok daha fazla iş hacminin olduğu bir şehirdir. Evde ek iş ne yapabilirim diye merak ediyorsanız aşağıda en çok talep gören ek iş önerileri listesini inceleyebilirsiniz.

Ek iş olarak ne yapabilirim sorusu evde ek iş fikirleri arayan birçok kişinin en çok merak ettiği konuların başına geliyor. Neticede hem size en uygun iş fikrini bulmanız gerekli hem de sizin harcadığınız vaktin dönüşü açısından yaptığınız ek işin getirdiği ücret önemli.

Evde yapılabilecek ek işler ile ek gelir getiren işler açısından hem ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik işlerin haricinde de iş fikirlerinden bahsetmeye çalışacağız.

Evde paketleme iş ilanları veren birçok firma olacağı gibi genelde bu işler referans yoluyla ilerler.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi en çok rağbet gören ve sürekliliği en çok olan işlerin başında gelir. İster kendiniz ister de bir süre sonra ekip kurarak çok rahat ek gelir elde edebilirsiniz. Oldukça uzun süredir bu şekilde para kazanmak aslında mümkündü. Ancak teknolojik olarak da firmaların artık iş ilanlarını internette de sunmasının sonrasında herkes bu tip işlerden para kazanmaya başladı.

Kendi başınınıza bireysel olarak evden yapabileceğiniz gibi cumartesi pazar hafta sonu da paketleme işlerini yapabilirsiniz. Ya da dediğimiz gibi kendi ekibinizi kurup, iş ilanlarını takip ederek işi alıp, işi yanınızda çalışanlara yaptırabilir ve sadece işi yöneterek ek gelir kazanabilirsiniz.

Bardak Paketleme İşi

Bardak Paketleme İşi

Bardak paketleme işi en popüler ve 2020 yılının en kazançlı evden yapılan ek iş paketleme işlerinden biridir. Hem karton bardak hem de plasitk bardak paketleme işi ile 4.000 TL üzerinden para kazanabilirsiniz. Bunun için size gönderilen plastik ya da karton bardakları yine size verilecek rakamları ile ki genelde 100’lü olur diziyorsunuz ve bunları naylon ambalaja geçiriyorsunuz. Sonrasında hepsini kolilere koyarak firmaya teslim ediyorsunuz.

Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde plastik bardak paketleme ve evde karton bardak paketleme işi için adet başına ödeme alırsınız. 100 adet bardak paketlediğinizde 1 TL – 1,5 TL arasında bir para verilir. Günde ortalama 4 saat çalışarak 60 civarı paket hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde de günde 4 saat çalışarak aylık 2.000 TL civarında kazanabilirsiniz. Bu işi günde 4 saat yerine tam zamanlı yaptığınızda ise aylık 4.000 TL üzeri kazanmak mümkündür.

Bardak Paketleme İşi İletişim

Evde bardak paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek ürünleri alabilir ve paketlemeye başlayabilirsiniz. Evde plastik bardak paketleme işi telefon numaras paylaşan firmaların bilgilerini buraya vereceğiz. Ancak siz de bardak üreticileri için mail adresini bırakabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi

Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işi evden yapılabilecek en basit işlerden biridir. Sabun paketleme işi aslında iki türlü olmakta. İlki sabun üreticilerinden gelen sabunları 4’lü, 6’lı ya da 12’li şekilde paketleyerek jelatin ile kolileme işidir. Büyük sabun firmalarından ziyade yöresel ürün yapanlar veya organik sabun işinde olan firmaların bu şekilde iş talepleri olmakta. İkinci türü ise hediyelik sabun paketleme işi veren firmaların size yine gönderdiği sabun, kumaş / tül, kurdela ile sabunları hediyelik olarka paketleme işidir. Bunları da evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde sabun paketleme işinden ortalama olarak her paket için 1 TL civarı kazanç alırsınız. Paketin büyüklüğüne ve serisine göre değişir ama ortalama 1 TL verilir. Günlük 60 paketleme yapmak oldukça kolay gelecektir bir süre sonunda. Ve ayda 25 gün çalıştığınızı varsayarsak ayda 1.500 TL ek geliri kolayca kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim

Evde sabun paketleme işi iletişim ve başvuru için İstanbul içerisindeki firmaların iletişim bilgileri geldikçe konuya ekleyeceğiz. Siz de konunun altına yorum bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sabun paketleme dışında ayrıca yine benzer bir iş olan sıvı sabunluk paketleme işi de yapılabilecek bir diğer iş tipidir.

Çorap Paketleme İşi

Çorap Paketleme İşi

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar ile çalışarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Daha önce tekstil sektöründe de iş yaptıysanız eğer çorap katlama ve paketleme işi ile hem hızlı hem de güzel paralar kazabilirsiniz.

Aslında tekstilde çalışmasanız da en azından iğne iplik kullandıysanız oldukça kolay bir iştir çorapları paketlemek. Bu sefer genelde üç tür çorap işi bulunmaktadır. İlkinde firmanın size ilettiği malzemeler arasında kutu, klasik çorap, jelatin, lastik, iğne, iplik gibi malzemeler vardır. Çorapları firmanın size göndereceği örnekteki gibi 4’erli ya da 6’şarlı birleştirip diktikten sonra jelatin pakete koyuyorsunuz veya markanın etiketine dikiyorsunuz. Sonrasında size gelen kutuyu da koli yaptıktan sonra içlerine koyuyorsunuz. İkinci tip iş babet çorap paketleme işidir ve bunda da farklı olarak sağ-sol çorap ayrımı bazen olmakta. Buna dikkat ederek ayırdıktan sonra kartonlara geçirdiğiniz çorabı yine uçlarından dikiyorsunuz. Sonrasın yine paketleme yapıyorsunuz. Son olarak ise kadın çoraplarını kartonlara geçirerek paketleme işleri de yapılmaktadır.

Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yukarıda bahsettiğimiz farklı çorap paketleme işleri vardır. Genelde adet olarak değil de koli başına ücret veriliyor. Ancak ortalama günde 100 çortap paketlediğinizde günlük 50 TL, koli paketlemeyi de yaparsanız günlük 70 TL – 100 TL arasında kazanabilirsiniz. Aylık olarak sürekli iş yaparsanız 2.500 TL civarından ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi İletişim

Evde babet çorap paketleme telefon numarası bilgilerini ve iş ilanlarını konunun altında yer vereceğiz. Ancak siz de çeşitli çorap firmalarına ulaşarak paketleme işi için başvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Kına Paketleme İşi

Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi hem en kolay yapılacak işlerden biridir hem de iş hacmi olarak sürekliliği olan işlerdendir. Firmanın size vereceği toz kına çuvalından belirlenen ölçek ile paketleme koyarsınız ve paketi kapatırsınız. En son olarak da paketleri koliye düzenli şekilde yerleştirirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Ücreti

Sadece standart paketleme yapacaksanız kına paketi başına 2021 için ortalama 0.5 TL gibi bir tutar veriliyor. Ancak tül ve kurdela ile bağlayıp gelin kınaları için özel sipariş yapacaksanız 1 TL civarından kazanabilirsiniz. Günlük 100 – 150 adet yapmak oldukça kolaydır. Ancak haftanın 20 günü çalıştığınızda 2.000 TL üzeri ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Telefon Numarası

Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim kurmak eskiden daha kolayken şimdi biraz daha zor. Çünkü direkt firma ile kontak kurarsanız para kazanabilirken aracılar genelde iş vermekte. Bu şekilde kazanmakta zordur. Eğer İstanbul’da iseniz firmalarla kına paketleme işi için iletişim kurmanın en kolay yolu Eminönü’ne giderek kına zaten dükkanlardan bu iş için üreticilerin bilgilerini almak olacaktır.

Su Balonu Paketleme İşi

Balon Paketleme İşi

Su balonu paketleme işi son dönemde popüler olan ve üreticisine direkt ulaşıldığında düzenlir gelir sağlanabilecek ve kadın ya da erkek herkese uygun bir iştir. Üreticinin size gönderdiği balonları renklerine göre paketleyek kolileme işidir.

Evde Su Balonu Paketleme İşi Ücreti

Su balonu paketleme işinden günlük düzenli çalışma ve zamanında teslim ile aylık 1.500 TL civarı kazanç mümkündür.

Evde Su Balonu Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde su balonu paketleme işi iletişim için telefon numarası ve başvuru için konuyu ilanlar geldikçe güncelleyeceğiz. Ancak bu iş için de yine Eminönü bölgesindeki oyuncakcıları gezerek diretk üretici ile irtibata geçebilirsiniz.

Çikolata Paketleme İşi

Çikolata Paketleme İşi

Çikolata paketleme işi aslında makinelerin yaptığı ve hijyen olarak insan elinin değmemesi gereken bir iştir. Ancak hediye çikolata ve bebek çikolatası paketleme işleri alabilirseniz bu işlerden de gelir elde edebilirsiniz.

Evde Çikolata Paketleme İşi Ücreti

Hediye çikolata paketlerini dizerek aylık 1.000 TL civarı kazanç elde etmem mümkündür.

Evde Çikolata Paketleme İşi İletişim

Evde çikolata paketleme işi için telefon numarası ve iletişim bilgisi paylaşan firmaların bu bilgileri konuda vereceğiz. Çikolata fabrikası paketleme iş ilanlarını takip ederek ayrıca başvuru da yapabilirsiniz.

Mandal Paketleme İşi

Mandal Paketleme İşi

Mandal paketleme işi de herhangi bir iş bilgisi gerektirmeyen sadece zaman ayrılması gereken ve firmanın size gönderdiği mandalları adetlerine göre paketleme yaparak para kazanabileceğiniz bir ek gelir yöntemidir.

Evde Mandal Paketleme İşi Ücreti

Evde mandal paketleme işi yaparak ortalama günde 4 saat çalışma ile 1.000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz. Önemli olan kırık ve kullanılamayacak mandalları eleyerek düzgün bir şekilde paketleme yapmaktır.

Evde Mandal Paketleme İşi İletişim

Evde mandal paketleşe işi İstanbul içi yapan firmalar ile iletişim kurabilir ve bu firmalardan ürünleri adresine kargolmasını dahi isteyebilirsiniz. Mandal üreticileri için çevreniz bulunan tuhafiyelerden soruşturarak mandal işi verne firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi

Düğme Paketleme İşi

Düğme Paketleme İşi

Düğme paketleme işi de yine en basit ek iş imkanlarından biridir. Düğme firmalarından alacağınız düğmeleri renklerine ve adetlerine göre seçerek şeffaf poşetleri doldurup bunları da zımbalıyorsunuz ve paketlere yerleştiriyorsunuz. Bu kadar basit bir iş için de yine ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi Ücreti

Ortalama günde 4 saat çalışarak aylık 1.000 TL – 1.250 TL arası kazanç elde etmek oldukça kolay.

Evde Düğme Paketleme İşi İletişim

Evde düğme paketleme işi telefon numarası ve düğme işi yapanların başvuru için iş ilanlarını konudan takip edebilirsiniz.

Kalem Paketleme İşi

Kalem Paketleme İşi

Evde kalem paketleme işi yine en basit ama elinizin mutlaka hızlı olması gereken bir iştir. Tükenmez kalem, keçeli kalem ya da kurşun kalemleri firmanın size iletmesi sonrası belirnen adet kadar sağlam kalemi kutulayarak kolilere yerleştirmeniz gerekmekte.

Evde Kalem Paketleme İşi Ücreti

Kalem paketler için ortalama 100 pakette 70 TL – 100 TL kazanabileceğiniz bu iş türü için ortalama günlük 4 saat çalıştığınızda ayda 2.500 TL kazanma durumunuz oluyor.

Evde Kalem Paketleme İşi İletişim

Evde kalem paketleme işi veren firmalarla iletişime geçerek kalem üreticileri için paketleme yapabilirsiniz. Direkt firmaların telefon ve adres bilgilerini konunun altına geldikçe paylaşacağız.

Kürdan Paketleme İşi

Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme yapması en kolay bir diğer iştir. Size gönderilen büyük çuvallar içerisindeki kürdanları düzgün şekilde kutulara yerleştirip ağızlarını bantlayarak işi yapıyorsunuz. Kalite kontrol edildikten sonra her kutu başına paranızı alıyorsunuz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Ücreti

Günde 4 saatlik çalışma karşılığı olarak kürdan paketleme yaparak 30 TL – 50 TL kazanabilirsiniz. Bu da aylık 1.200 TL civarı bir kazanca karşılık geliyor.

Evde Kürdan Paketleme İşi İletişim

Kürdan paketleme işi telefon numaraları ve kürdan paketleme işi veren firmalarla iletişme geçerek direkt üreticilerden ürünleri alıp paketleme yapabilirsiniz. Bunun için ya toptancılara soruşturubilir ya da direkt kürdan markalarının iletişim numaralarınan bilgi isteyebilirsiniz.

Kozmetik Paketleme İşi

Kozmetik Paketleme İşi

Kozmetik paketleme iş hacmi olarak diğer işlere göre daha düşük olsa da kazanç olarak ortalamanın üzerindedir. Özellikle kadınların rahatlıkla evden yapabileceği ruj paketleme, makyaj seti paketleme gibi işlerden para kazanabilirsiniz.

Evde Kozmetik Paketleme İşi Ücreti

Makyaj setinin adetine göre fiyat değişiklik gösterse de günde 3-4 saat çalışma ile aylık 2.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Kozmetik Paketleme İşi İletişim

Makyaj malzemeleri üreticileri ile iletişime geçerek direkt iş ilanlarını takip ederek kozmetik alanında ek iş alabilirsiniz.

Lokum Paketleme İşi

Lokum Paketleme

Herkesin yapabileceği ama üretici bulmanın zor olduğu işlerden biri olan lokum paketleme işi ile kolay bir şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Size gönderilen lokumları yine iletilen paketlere düzgün şekilde koyarak siparişleriniz tamamlayabilirsiniz.

Evde Lokum Paketleme İşi Ücreti

Kutu başına 2 TL gibi ücret verilirken günde 30-40 kutu rahatlıkla yapılabilir. Ancak dediğimiz gibi iş ilanları lokum paketleme konusunda çok fazla yoktur.

Evde Lokum Paketleme İşi İletişim

Evde lokum paketleme iş veren firmalar için lokum ücreticileri ile irtibata geçerek net bilgi alabilirsiniz.

Cetvel Seti Paketleme İşi

Cetvel Paketleme İşi

Cetvel seti paketleme işi de yine en basit işlerden biridir. Herkesin yapabileceği şekilde size iletilen cetvellerden adetlere göre pakete ekleyerek zımbalıyorsunuz. Bu şekilde sıkı bir çalışma ile doğru cetvel üreticisi ile güzel paralara kazanabilirsiniz.

Evde Cetvel Paketleme İşi Ücreti

Cetvel paketleme işi ile ortalama yine 4 saatlik çalışma karşılığı haftada 300 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Cetvel Paketleme İşi İletişim

Cetvel paketleme işi veren firmalar için mahallenizdeki kırtasiyelere firmaların ileitşim bilgilerini isteyebilir ve firmaları telefon ile arayarak direkt bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İş Veren Veren Firmalar

İstanbul ek iş veren firmalar bulmak ve daha önemlisi evlere iş veren güvenilir firma bulmak biraz zordur. Özellikle son dönemde ek iş yapıp para kazanmak isteyen kişilerden işten önce kapora ya da malzeme parası adı altında para isteyen kişiler artmakta. Buradan bir kez de bir yazalım ki ek iş veren hiçbir firma ya da aracı sizden para istemez. İlk etapta sizden bir şekilde para isteyen hiçkimseye ödeme yapmayın. Bu notu da verdikten sonra İstanbul içerisinde evlere paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşabilirsiniz bunu en bilindik yollarını anlatalım.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde ek iş ilanları telefon numaraları ve evde paketleme işi telefon numarası olarak araştırdığınızda bir çok numara, Facebook ve Instagram hesapları bulabilirsiniz. Burada verilen numaralardan firmalarla iletişim kurabilirsiniz ama tekrar belirtim ve unutmayın ek iş yaptırmak isteyen hiçbir firma ilana başvuran kişiden para istemez! . Eğer görüşme sonrası ya da numara bıraktığınız yerden size ulaşan bir kişi sizden ön ödeme, teminat, kapora, malzeme, depozito vs. adı altında para istiyorsa hemen görüşmeyi sonlandırın. Bu kişilerin dolandırıcı olma olasılığı çok yüksektir.

Evde ek iş verenler arasında son dönemde LC Waikiki gibi giyim firmaları da özellikle ev hanımlarına yönelik evlere ek iş veren firmalar arasında yer almaktadır.

Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Ek iş arayanlar için paketleme işi veren firmaları bulmanın belki en basit ama en kolay yöntemlerini hemen yazalım.

İŞKUR Paketleme İşi

En güvenilir ve resmi paketleme işi alabileceğiniz kurum tabi ki İŞKUR’dur. İŞKUR paketleme iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki görselde görebileeğiniz “Paketleme” iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Bunun için öncelikle buradaki link üzerinden İş Arayan linkinden E-Devlet şifreniz ile giriş yapıp, iş ilanları menüsünü kullanabilirsiniz.

Sonrasında bulduğunuz firmalarla iletişime geçerek evden ek iş yapmak istediğinizi ve hatta varsa ekibiniz olduğunu da belirterek paketleme, katlama, işleme vs. gibi işleri evden yapabileceğinizi belirtiyorsunuz. Firma uygun görmesi durumundan sizi adreslerine çağırıp malzemeleri verip işi tamamladığınızda da ödemenizi alacağınız iletir.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

İşkur’un sitesinde gördüğünüz ilanlar tam zamanlı, sigortalı işçi çalıştıran şirketlere aittir. Ancak bu firmalarla iletişim kurup evdne iş yapmak istediğinizi anlattığınızda bir çözüm bulabilirsiniz.

Sahibinden

Sahibinden üzerinde açılan ek iş fırsatları menüsünden evde ek iş ilanı veren tüm Türkiye’deki firmaları görebilirsiniz. En çok dolandırıcının da bulunduğu yer diyebiliriz yalnız Sahibinden için. İlanların arasında dolaşırken dikkat etmeniz gereken konular, ilanda “kapora gönderimi”, “ön ödeme” gibi başlıklar varsa o ilanı hemen geçin. Ayrıca Sahibinden üzerinden iletişime geçtiğiniz kişilerle Whatsapp üzerinden görüşmede de sizden ürün göndermeden önce para istiyorlarsa yine hemen görüşmeyi bırakın.

Indeed

İş ilanları için ve genelde part-time, ek iş gibi konularda ağırlıklı iş ilanları olan bir internet sitesi olan Indeed üzerinden Paketleme araması ile iş ilanlarını görüntülebilirsiniz.

Kariyer.Net

Daha çok tam zamanlı iş ilanlarının yer aldığı Kariyet.Net üzerinden de paketleme araması ile kurumsal firmalarla iletişim kurabilirsiniz.

Facebook – Instagram

Belki de en çok ek iş ilanının olduğu sosyal medya platformları yine en tehlikeli, en çok dolandırıcının olduğu yerlerdir. Bu nedenle buradan bulacağınız ek işler için çok dikkat etmelisiniz. Görüşme sırasında sizden para istenirse, ürünler için depozito vs. istenirse asla bu tip firmalara para göndermeyin.

Çevre

Eve ek iş veren firmalar için en garanti ve en basit yöntem ise çevredir. Öncelikle komşularınıza, esnafa, bulunduğunuz bölgedeki muhtarlığıa vs. sorarak evlere iş veren firmaları bulabilirsiniz. Birinin referans olması hem paranızı zamanında alabilmeniz hem de firma güvenirliği için önemlidir.

Tanıdıklar aracılığıyla bu tip firmaları bulamıyorsanız eğer, yukarıda bahsettiğimiz ürünlerin satıldığı yerlere haber bırakabilirsiniz. Tuhafiye, züccaciye, kırtasiye vs. gibi bu ürünlerin satıldığı mahalle arası dükkanlara sorun mutlaka. Bu tip kişiler de aracılık ile kazanç sağladığı için bu öneriye sıcak bakacaklardır.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

Fabrikalarda üretilen çorap, kalem, bardak, mandal, kürdan vs. gibi ürünler için işyerlerindeki çalışan eleman az kaldığında evlere iş veren firmalar mevcuttur. Bu tip fabrikalar evlere fason işler vermekte ve bunun karşılığı günlük olarak ödeme yapmaktadır. Bu tip fabrikalara hangi sektörde paketleme yapmak istiyorsanız o ürünün fabrikasının iletişim bilgilerini alarak yapabilirsiniz. Yalnız bu tip fabrikalar da sizden referans isteyecektir. O yüzden çevrenizde bu şekilde fabrikalardan iş alan kişiler varsa çok daha kolay olacaktır.

Kutu Süsleme Ile Evde Ek Gelir Kazanmak

Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar

Kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgilerine de yine yukarıda bahsettiğimiz gibi çeşitli ek iş bulma sitelerinden ulaşabilirsiniz. Bu şekilde iş yapan firmalar size ürünleri kargo ile gönderir ve sizin ürünleri paketleme işleminiz sonrası kargonuzu alırlar ve kontrol sonrası ödemeniz EFT ile olur.

Evde Ek İş Veren Güvenilir Yerler Hangileri?

Evde ek iş veren yerler arasında en güvenilir olan yerler tabi ki tanıdığınız ve bildiğiniz kişilerin daha önce çalışıp ödeme aldığı yerlerdir. Ayrıca İŞKUR üzerinden bulduğunuz ve işyerlerine giderek kontrol ettiğiniz vergi levhalı işletmeler de internetten bulduğunuz yerlere göre daha güvenlidir.

Sizlere tavsiyemiz; evden ek iş olarak paketleme işi yaparken karşınızdaki firmaya kesinlikle güvenmeyin. Sizin işe ihtiyacınız olduğunu bildikleri için dolandırma olayları çok fazla olmaktadır. Bu neden internetten bulduğunuz ek iş ilanlarına başvururken kesinlikle cebinizden para vermeyin.

Mahalle esnafına soruşturarak veya komşulara haber bırakılarak bulunan paketleme işi veren yerler en güvenilir firmalardır.

Ürün Paketleyerek Para Kazanmak

İstanbul Evde Paketleme İş İlanları

İstanbul ek iş ilanları açısından en zengin ve çok firmanın yer aldığı şehirdir. Evde ek iş İstanbul için yüzlerce farklı iş ilanı ve bir o kadar iş başvurusu yapılmakta. Ek iş arıyorum diyorsanız mutlaka yukarıda bahsettiğimiz intenet sitelerinde “ek iş ilanları İstanbul” veya “evde ek iş ilanları” gibi aramalar yaparak İstanbul içerisindeki ek işlere ulaşabilirsiniz.

Biz de yine İstanbul içerisinde semtlere göre ek iş ilanları ve hangi işler yapılabileceğiniz anlatalım.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İlanları

Fabrikaların en yoğun olduğu ilçelerin bulunduğu Anadolu Yakası semtlerinde evde ek iş bulmak daha kolaydır. İstanbul Anadolu Yakası paketleme işi veren yerlerin bulunduğu özellikle Pendik, Gebze, Ümraniye ve Tuzla bölgelerinde bulunan tekstil fabrikaları sayesinde evlere iş veren firmalar bulunabilir.

Adalar

Heybeliada, Burgazada, Büyükada ve Kınalıada bölgesinde ek iş arayanlar için bu bölgelerin özellikle bahar ve yaz aylarında günübirlik turist çekmesi büyük avantajdır. Adalar bölgesindeki esnafların ihtiyaçlarını belirleyerek burada esnaflardan alınacak bilgilere göre ek işler yapılabilir.

Komilik, gayrimenkul danışmanlığı, otellerde hafta sonu işleri, restoranlarda garsonluk gibi ek işler bulunabilir.

Ataşehir

Part-time, hafta sonu, gece ve evden ek iş olanakları olarak Ataşehir bölgesi son yıllarda farklı sektörlerde bir çok firmanın da bu bölgede faaliyet göstermesi ile cazip bir hale gelmiştir.

Aşık Veysel, Atatürk,  Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpasa, Fetıh, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir Mahallesi olarak toplam 17 mahalle bulunan Ataşehir’de özellikle evden paketleme işleri alınabilecek bir çok firma vardır.

Evden paketleme dışında da kuryelik, garsonluk, kasiyerlik, tezgahtarlık, etüt merkezlerinde öğretmenlik, güvenlik, web tasarım gibi işleri ek olarak yapabilirsiniz.

Beykoz

Beykoz evden iş imkanı olarak İstanbul’un en yoğun bölgelerinden birisi olarak yine en gözde ilçelerden biridir.

Beykoz’un başlıca mahalleleri Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Anadolufeneri, Baklacı, Bozhane, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Cumhuriyet, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu,  İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Örnekköy, Ortaçeşme, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni Mahalle ve Zerzavatçı Mahallesi olarak 45 mahalle bulunmakta.

Buralardaki fabrikalardan ve esnaflardan evden paketleme işleri alınabilmekte.

Çekmeköy

Çekmeköy evlere iş veren firmalar ve Çekmeköy ek iş ilanları açısından araştırıldığında en yüksek iş hacminin olduğu bölgelerin başında gelir.

Alemdağ, Aydınlar, Çamlık, Çatalmeşe, Cumhuriyet, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançiftliği ve Taşdelen Mahallesi Çekmeköy bölgesinde bulunan mahallelerdir.

Bu bölgelerde bulunan iş imkanlarının başında evden paketleme işleri, evlerde günlük yardımcılar, kuryelik, çocuk bakıcılığı gibi işler gelmektedir.

Kadıköy

Kadıköy ilçesine ek iş veren firmalar bölgenin hem şehrin merkezinde olması hem de burada bulunan insan hareketliliği ile bir çok firmanın ek iş ilanı bulunmaktadır.

Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye ve Zühtüpaşa bölgesi iş yerlerinin oldukça fazla olması nedeniyle en çok iş ilanının yer aldığı semt Kadıköy bölgesi olmasına neden olurlar.

İstanbul Kadıköy ilçesindeki ek iş ilanları ve evlere iş veren firmalar da boncuk paketleme, plastik bardak paketleme, süs eşyası, kürdan vs. gibi paketleme işleri veren firmalar bulunmaktadır.

Kartal

Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal’da evlere ek iş veren yerler daha çok Atalar, Çarşı, Çavuşoğlu, Cevizli, Cumhuriyet, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petroliş, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık, Yalı, Yukarı, Yunus Mahallesi bölgelerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır.

Dantel örme, kına paketleme, bardak paketleme, tespih ve gelin buketi paketleme işleri gibi evlerde yapılacak bir çok işi Kartal bölgesindeki iş ilanlarının başında gelmekte.

Maltepe

Maltepe evlere iş veren firmalar çoğunlukla sanayi bölgelerinde bulunan ve koli ile işi teslim edip belirtilen iş yapıldıktan sonra size ödeme yapan yerlerdir.

Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı ve Zümrütevler mahallelerine paketleme işleri veren firmaları bulmak için bu bölgelerde bulunan muhtarlıklardan ve Sahibinden, Indeed, Jooble gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Maltepe ek iş ilanları için sitemizi de takip edebilirsiniz.

Pendik

Pendik evden paketleme işi veren yerler kürdan, çiçek, süs eşyası, sabun, toka ve pipet paketlemeleri için iş ilanları verip, evden çalışanların ek gelir elde etmesini sağlayan yerlerdir.

Pendik ilçesine bağlı olan mahaller arasındaki; Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Şeyhli, Sülüntepe, Velibaba, Yayalar, Yeni Mahalle, Yenişehir ve Yeşilbağlar Mahallesi’nde evlere iş verne yerler ve paketleme işi veren firmaları bulmak için sitemizi takip edebilir ya da bu bölgedeki büyük fabrikalardan bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe

Sancaktepe ek iş ilanları arasında Çamlık, Sancaktepe Köyleri, Samandıra, Sarıgazi ve Yenidoğan semtelerinde hem paketleme işleri hem de günübirlik ya da haftasonu ek iş imkanı bulunmaktadır.

Sabun, kürdan, takı, kolye, boncuk paketleme gib işlerin yanı sıra sıvı sabuluk yapımı, priz yapımı, pasta börek işleri gibi ek yapılabilecek işler bulunmaktadır.

Sultanbeyli

Sultanbeyli bölgelsinde yer alan Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl ve Turgutreis mahallerinde bulunan tekstil firmaları sayesinde bu bölgede evde paketleme işleri için çokca eleman aranmakta. Çorap, tişort, ayakkabı, iç çamaşırı, şapka vs gibi tekstil firmalarının ürettiği ürünleri paketleyerek ek gelir kazanabilirsiniz.

Sultanbeyli bölgesinde evde paketleme işleri için buralarda yer alam giyim firmalarına ulaşarak ek gelir yaratma adına paketleme işleri için başvuru yapabilirsiniz.

Şile

Şile ve Şile’ye bağlı köylerde oturanlar için ek gelir imkanı doğal olarak buralara gelen turistlere yönelik satış gerçekleştiren işletmeler üzerinden olacaktır. Yılın dört mevsimi turistlerin geldiği Şile ve Ağva içerisindeki konaklama tesislerinde garsonluk, temizlik işleri, resepsiyon ve tamirat işleri için hafta sonu iş imkanı olmakta. Hatta buralarda tesislerin çoğu günlük olarak çalıştıkları için günlük eleman ihtiyaçları çok fazla olmakta.

Tuzla

Tuzla içerisinde bulunan sanayi fabrikaları sayesinde bir çok sektörde paketleme işleri çıkmakta. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ve Tersaneler bölgelsinde yer alan firmaların evden eleman ihtiyaçları için Sahibinden sitesi incelenebilir veya Jooble üzerinden Tuzla araması yaparak günlük evden iş ilanlarını görebilirsiniz.

Ümraniye

Ümraniye evde paketleme işi telefon numaralarına da yine yukarıda bahsettiğim kanallardan ulaşabilirsiniz. Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazımkarabekir, Reşadiye ve Yukarıdudullu mahallerinde oturalar için Ümraniye eve iş veren firmalar yine kına paketleme, süs eşyası paketleme, çorap paketleme, elde oya işi gibi işlerdir.

Üsküdar

Üsküdar ek iş ilanları için de yine hem evde yapılabilecak işler hem de hafta sonu için iş ilanı veren yerleri inceleyebilirsiniz. İstanbul’un en eski ve en büyük ilçelerinden olan Üsküdar’ın Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kuzguncuk
Selimiye ve Ünalan mahallelerinde bulunan firmalardan eve iş veren yerleri bulabilirsiniz. Ayrıca ek iş yapmak için de buralarda bulunan restoranlara kurye, garson, bulaşık işleri için rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Bölge çok değerli olduğundan emlak firmalarında hafta sonu danışmanlık işleri de yapabilirsiniz. Her sattığını ev ya da dükkandan belirli bir miktarda komisyon alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Evde Ek İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası evde iş ilanları ve bay-bayan için uygun part-time, hafta sonu, geceleri yapılabilecek ek işler için nasıl iş başvurusu yapılır? Paketleme işleri için semtlere göre nerede hangi iş kolay bulunur?

Avrupa Yakası için özellikle evde paketleme işleri için Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih ve Zeytinburnu bölgeleri konumları açısından iş hacmi olarak geniş ilçelerdir.

Arnavutköy

Arnavutköy evde ek iş ve paketleme işi veren firmalar için başlıca Boğazköy, Bolluca, Durusu, Hadımköy(Boyalık), Haraççı, Taşoluk ve Arnavutköy Köyleri bölgelerinde oturanlar avantajlıdır. Bu bölgelerde bulanan firmalardan boncuk paketleme işi, sabun paketleme işi ve kına paketleme işleri alınabiliyor.

Avcılar

Avcılar evlere iş veren firmalar için evde boncuk paketleme, kalem montajı, davetiye paketleme, anahtarlık paketlemesi ve sabun paketleme işleri en kazançlı ek işler arasında yer alır.

Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy ve Gümüşpala evde iş imkanı olan firmalara ulaşıp siz de ek gelir kazanacak işlere başvurabilirsiniz.

Bağcılar

Bağcılar evlere iş veren firmaların Avrupa Yakasında en yoğun olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. Özellikle tekstil firmalarının yoğun şekilde yer aldığı Bağcılar’da evde iş alabileceğiniz başlıca alanlar tabi ki giyim sektöründeki çorap, babet çorabı, iç çamaşır paketleme işleridir.

Bağlar, Barbaros,Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevziçakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazımkarabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yıldıztepe ve Yüzyıl mahallesinde bulunan firmalardan evlere iş veren hatta kargo ile evlere iş gönderen bir çok firma vardır. Buradaki işyerlerine giderek direkt olarak iş almak istediğiniz, hafta sonu ya da hafta içi akşamları çalışararak ek gelir kazanmak istediğiniz iletirseniz mutlaka size uygun birçok iş bulabilirsiniz.

Bahçelievler

Bahçelievler ek iş ilanları ve eve iş veren yerler için de yine öne çıkan sektör tekstil sektörüdür. Bahçelievler ilçesi içinde yer alan Çobançeşme, Cumhuriyet, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Şirinevler, Siyavuşpaşa, Soğanlı ve Yenibosna mahallesinde yer alan hem ithalat hem de ihracat yapan birçok firma bulunmaktadır.

Yurtdışına iş yapan bir çok tekstil firması evde çorap paketleme, etiket, iplik temizleme, boncuk paketleme, ilik açma vs. gibi giyim sektörüne yönelik bir çok ek iş için iş ilanı vermektedir.

Bakırköy

Bakırköy bölgesinde evlere iş veren evde firmalar daha çok nikah şekeri paketleme, gelin çiçeği paketleme gibi işleri yapabilirsiniz.

Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik ve Zuhuratbaba evlerden çalışma imkanı olan yerlerin telefon numarası ve adres bilgilerini yine bahsettiğimiz şekilde konunun altında bulabilir. Gerekli iş ilanları için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Başakşehir

Başakşehir evde ek iş ilanları ve evlere iş veren yerlerin telefon numaraları için İŞKUR’un sitesinde yapacağınız arama ile buradaki tekstil firmalarına ulaşabilir ve iç giyim – dış dışım için bir çok evde işlerini alabilirsiniz.

Başakşehir için özellikle İkitelli ve Bahçeşehir bölgesine iş veren firmaları bulabileceğiniz püskül paketleme, dantel işleme, iplik temizleme gibi farklı işler bulabilirsiniz

Bayrampaşa

Bayrampaşa ek işler ve güncel iş ilanlarını takip edebilir bu bölgede bulunan Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ ve Yıldırım mahallerine iş verne pırlanta montajı, çorap paket işi, evde reçel yapımı, evde konserve yapımı gibi ek işler alarak gelir sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa bölgesindeki firmalara da yine İŞKUR üzerinden ulaşabilir, evlere iş veren firmaların telefon ve güncel adreslerine ulaşıp iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beşiktaş

Beşiktaş ek iş yapmak isteyenler için yine oldukça fazla şirket barındıran bir ilçedir. Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım, Levent, Ortaköy ve Türkali mahallesi için evde bardak altlığı üretimi, avize süsleme gibi işleri ev hanımları, öğrenciler ve emekliler yapabilir. Şu dönemde evden çalışan bir çok şirket olduğundan direkt evden de çağrı merkezi işi yapılabilir.

Ayrıca bölgenin emlak piyayası da çok değerli olduğundan burada hafta sonları emlak danışmalığı da yapıp güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü

Beylikdüzü evden iş arayanlar için oldukça fazla iş imkanı sunan bir semttir. Yakuplu, Gürpınar ve Kavaklı mahallesinde evde iş veren firmalar için Indeed ve Jooble bir çok iş imkanı sunmaktadır. Davetiye paketleme, çorap paketleme, çevirmenlik işleri gibi bir çok farklı işi evinizden yapabilirsiniz.

Bu işlerden ortalama günde 4 saat kadar çalışarak 50 TL – 100 TL arası kazanabilirsiniz.

Beyoğlu

Beyoğlu ilçesinden evden çalışma işi için ve Beyoğlu evde ek iş yapmak için iş ilanları veren farklı alanlarda bir çok firma vardır. Özellikle Kulaksız, Tarlabaşı, Halıcıoğlu, Örnektepe ve Sütlüce bölgesinde evde paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Bu firmaların kutu yapışturma, boncuk işleme, kalem montajı, mandal paketleme, çanta paketleme gibi evden yapılabilecek paketleme işleri olmaktadır.

Beyoğlu’nda ekibiniz ile evden iş yapmak ve para kazanmak istiyorsanız eğer yine ilk önerimiz İŞKUR’un sitesindenki iş ilanları, Indeed, Jooble ve Sahibinden üzerinden iş veren yerlerin telefon numaralarını ulaşmayı öneriyoruz. Bunların dışında da dediğimiz gibi referans ile iş veren bir çok yer de bulunmakta.

Büyükçekmece

Büyükçekmece ilçesinde yer alan Mimar Sinan, Tepecik, Güzelce, Celaliye ve Kumburgaz bölgesinde evden iş yapabileceğiz yerler bulunmakta. Bu firmaların bir çoğu fabrikaların üretimleri yapan yerler oluşturmakta. Bu bölge sanayi bölgesi olarak gözüktüğünden sezonluk olarak iş geldiğinden size verilecek malzemeler ile evlerinizden paketleme ve montaj işlerini yapabilirsiniz.

Bu şekilde Büyükçekmece bölgesindeki fabrikalardan evlerinize kargo ile ürünleri alıp, montajları ve paketlemeleri yapıp ödeme alabilirsiniz.

Çatalca

Çatalca evden iş ilanları ve evde ne iş yapabilirim diye merak edenler için bu bölgede daha çok evde konserve yapımı, reçel yapımı, börek yapımı gibi işler için sürekli personel arayan firmalar olmakta. Ayrıca yine fabrikalar için kumaş boyama, iplik temizleme, boncuk sökme ve dikme işleri de bulunmakta.

Esenler

İstanbul Esenler ilçesinde evlere paketleme işi için ilanlarda daha çok galoş paketleme, sabun süsleme ve paketleme, kına paketleme, davetiye katlama, iğne paketleme, tespih yapımı gibi basit ve pratik işler verilmekte.

Kendi ekibiniz ile başvuru yapabileceğiniz evlere iş veren firmalar hem tam zamanlı hem de cumartesi pazar da çalışma imkanı sunmakta.

Esenyurt

Esenyurtta evlere iş veren firmaların telefon numaraları ve Esenyurt evde paketleme işi için sabun paketleme, kokulu mum paketleme, babet çorap paketleme işleri gibi bir çok kazançlı iş imkanı sunulmakta. Haramidere, Çakmaklı, Esenkent, Yeşilkent ve Kıraç evde iş ilanları için konunun devamını inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Eyüp

Eyüp evde paketleme işi için evlere iş verenler Alibeyköy, Yeşilpınar, Eyüp Merkez, Rami, Çırçır, Akşemsettin, Göktürk, Güzeltepe, Karadolap, Ortakçılar, Silahtarağa ve Nişancada evlere iş veren yerler bulunmakta.

Eyüp bölgesinde eşarp dikme işi, sabun paketleme işi, boncuk dizme işi, iplik temizleme işleri gibi hem kazançlı hem de basit olarak yapabileceğiniz işleri alabilirsiniz.

Fatih

Fatih evlere iş veren yerler açısından belki de İstanbul’un en geniş ilçesidir. Fatih bölgesinde bulunan Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Haseki, Cağaloğlu, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Küçükmustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Mevlanakapı, Sirkeci, Sultanahmet, Tahtakale, Vefa ve Yedikule bölgelsinde bulunan iş yerlerinden evlere iş veren birçok firma bulunmakta.

Sayısıs iş kolundan binlerce firma arasından size uygun olan işleri bulup, bu işlerin yoğun olarak yapıldığı semtlerdeki iş yerlerine gidip evden yapabileceğinzi işleri alabilirsiniz. İŞKUR sitesinden Fatih ve Eminönü’nde evlere iş veren yerlerin telefonu bulabilirsiniz. Buradaki firmalarla nikah şekeri, davetiye, giyim, oyuncak, takı vs. bir çok farklı sektören evde yapılabilecek işleri bulabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa evden paketleme işi veren firmalar Fevziçakmak, Gaziosmanpaşa Merkez, Göztepe ve Küçükköy evde ek iş imkanı sunan yerlerdir. Paketleme, montaj, kına, davetiye, etiket işleri gibi bir çok farklı işi evden yapabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa evde iş imkanı sunan firmaların telefon numaralarına İŞKUR aracılığıyla veya sitemize gelen şirketlerin ilanlarını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Güngören

Güngören evlere iş veren yerlerin telefon numarası ve iletişim bilgisi ile bu bölgede bulunan ve evlere iş veren özellikle tekstil sektöründeki firmaların ilanlarına başvurabilirsiniz. Merter, Tozkoparan ve Güngören Merkez’de yer alan tekstil atölyelerinin işlerini alabilir, evden iplik temizleme, çorap paketleme ve katlama, çanta paketleme, toka paketleme, perde tüllerini dikme gibi farklı konularda birçok işi yapabilirsiniz.

Kağıthane

Kağıthane evde paketleme iş ilanları açısından oldukça fazla iş imkanına sahip İstanbul ilçesidir. Kadınlara yönelik iş imkanların daha çok olduğu Kağıthane bölgesinde Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Hamidiye, Kağıthane Merkez, Seyrantepe, Şirintepe, Nurtepe ve Gürsel Mahallesi bölgesinde oldukça fazla olan tekstil firmalarından iş alabilirsiniz. Buradan alacağınız boncuk işleri, elbise işleme işleri, sabun paketleme işleri, kına paketleme işleri ile ister bireysel ister de ekibinizle iş yapıp para kazanabilirsiniz.

Küçükçekmece

Küçükçekmece Cennet, Halkalı ve Sefaköy bölgesinde balon paketleme, aksesuar kutulama, montaj işleri için eve iş istiyorum diyenlere yönelik birçok firmanın iş ilanı bulunmakta. Küçükçekmece evlere iş veren şirketlerin iletişim bilgilerini konumuz güncellendikçe görebilir buradan iş başvuru yapabilirsiniz.

Sarıyer

Sarıyer’in özellikle Ferahevler bölgesine evden eve iş veren firmalara ulaşarak burada oturanlar için evde ek imkanı sağlanabilir. Kürdan, bileklik, takı, aksesuar paketleme işleri ve sabun paketleme işi veren Sarıyer bölgesinde birçok firma bulunmaktadır.

Silivri

Silivri’de evlere iş veren yerler Selimpaşa ve Kavaklı bölgesinde yer alan firmalardır. Buradaki firmalara Silivri’de oturup evden çalışmak isteyen özellikle kadınlar için bardak altığı paketleme, ağız maskesi, koli bandı, çıtçıtlı poşet katlama işleri vermektedir. Ayrıca ev aksesuarlarında süsleme işleri yapan yerler de yine kargo yoluyla çalışanlarla iş yapıp, evlere malzemeleri göndermektedir.

Sultangazi

Sultangazi evde paketleme iş ilanları için firmaların adres ve telefon numaralarına ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sultangazi Cebeci, Habipler, Kazımkarabekir, Sultançiftliği, Yayla, Zübeydehanım, 50.Yıl, 75.Yıl, Cebeci, Cumhuriyet, Esentepe, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Uğurmumcu, Yunusemre ve Gazi Mahallesinde evden iş yapmak isteyen bayanlar başta olmak üzere herkese iş verilmektedir.

Sultangazi’den evden çalışmak isteyenler telefon kılıfı paketleme, tespih dizme, plastik ve karton bardak paketleme işleri gibi hem basit hem kazançlı işleri yapabilir.

Şişli

Şişli evde paketleme işleri veren firmalar sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz işleri vermektedir. İstanbul Şişli’de yer alan Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Şişli Merkez, Teşvikiye mahallesinde oturan kişilere evde işler için imkan veren yerlerin telefon numaralarına, mail adreslerine ve firma adreslerine ulaşıp iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Zeytinburnu

Zeytinburnu evlere iş veren ve paketleme işleri için ek iş imkanı sunan yerlerin telefon numalarına ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başta Kazlıçeşme, Maltepe, Veliefendi ve Merkezefendi mahallelerinde oturanlara yönelik sabun kutusu paketleme, iç ve dış giyim paketleme, koli kutulama gibi işleri yapabilirsiniz.

İşkur Evde İş İlanları

İŞKUR evde ek iş başvuru formu ve iş ilanları için yukarıda bahsettiğimiz şekilde İŞKUR’un internet sitesi üzerinden E-Devlet ile giriş yapıp, iş arayanlar kısmından size uygun şirketleri seçerek firmalara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR direkt olarak evde iş vermez dediğimiz gibi. İŞKUR aracılığıyla ulaşacağınız şirketlerle çalışmaya başladıkta sonra firma ile karşılıklı anlaşıp belki evden işinizi idare etme şansınız olabilir.

Hafta Sonu Ek İş İmkanları

Hafta sonu ek iş ne yapabilirim diye soranlar ve hafta sonu ek iş imkanları olarak en kazançlı ve en kolay işler için de bir şeylerden bahsedelim.

Aslında yukarıda bahsettiğimiz paketleme işlerinin tamamı memur olup ek iş arayanlar için oldukça avantajlıdır. Hem haftasonu hem de akşamları ek iş ne yapabilirim diyenler için akşam saat 8’den sonra ek iş olarak da düşünülebilecek paketleme işleri hem alıştıkça kolay olur hem de kazanç bakımından oldukça iyidir.

Cumartesi pazar ek iş ilanları için yine yukarıda bahsettiğim iş ilanı sitelerinden ve İŞKUR’un sitesinden “hafta sonu” olarak arama yaparak haftas sonlar ek iş veren firmaları bulabilir ya da gece ek iş arıyorsanız da “gece ek iş” olarak arama yapabilirsiniz. Ancak zaten evden yapacağınız her iş için eğer gündüz çalışıyorsunuz bunu gece yapabilirsiniz. Geceleri yapılacak ek işler arasında da yine paketleme işleri şu an hem diğer işlere göre iş ilanları bakımından daha yüksek ve herkesin yapabileceği işler arasında.

Ancak biz yine de hem hafta sonu hem de gece yapılabilecek bazı işlerden örnekler verelim;

 1. Paketleme İşleri
 2. Baristalık
 3. Kuryelik
 4. Fotoğrafçılık
 5. Bebek Bakıcılığı
 6. Çevirmenlik
 7. Taksi Şoförlüğü

Evlere paketleme işi verilir ilanlarıyla sitemizde siz de iş ilanları yayınlayabilir, ilgilenen kişilere hızlıca ulaşabilirsiniz.


186 Yorumlar
 1. Özge diyor

  İstanbulda yaşıyorum geçim sıkıntısı yaşadığım ıcın bu işi yapmak istiyorum daha önce paketleme yaptım elım hızlıdır istenilen zamanda bıtırılır

  1. Joss diyor

   İstanbuldayım.. 17 yaşındayım aileme yardım etmek istiyorum

  2. Asli diyor

   Numaranızı birakirmsnz

 2. Dogus diyor

  Evde bardak kalem paketleme isi yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır eşimle birlikte yapıcaz sarigazi sancaktepe donus yaparsanız çok sevinirim 5377481452

  1. ŞULE MEŞE diyor

   Evde ek iş arıyorum ama bulamyrm iki tane bebeklerim var cok ihtiyacım var geriye donerseniz istanbul kagithanede oturuyorum

   1. Hulya özcan diyor

    Paketleme isi istyrm

   2. Çiğdem diyor

    Iyi gunler Ataşehir de oturuyorum acil işe ihtiyacim var yardimci olun lutfen

   3. İdris Yılmaz diyor

    İstanbul Kartal/merkez

 3. […] kadar zor değil. Öncelikle dikkat etmeniz gereken bir şey olacak. İnternet üzerinden paketleme işi ararken sizi dolandırmaya çalışan insanlar olabilir, bu konu ile ilgili para talep eden olursa […]

 4. Gülcan karaaalan diyor

  Elim çok hızlıdır bu işe ihtiyacım var küçük bebeğim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Gelir Ortağım diyor

   Gülcan Hanım, Kariyer.net veya Sahibinden üzerinden paketleme işlerini hızlıca bulabilirsiniz.

   1. Fatma uzkan diyor

    İstanbul Esenyurt balıkyolu’nda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birçok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır mum paketleme bardak paketleme sabun paketleme bir çok paketleme işini yapabilirim geri dönüş yapın lütfen

   2. Yurda diyor

    Daha önce 200 TL kapora istediler dolandirildim isim gekmedi güvenmeyin ben güvenip hata yaptım evde paketleme işi isyiyorum lütfen yardımcı olun

   3. Melike diyor

    Merhabalar 2 kişi almak istiyoruz mail adresimi de yazdım dönüşünüzü bekliyorum

   4. Sevil diyor

    Evde paketleme işi ariyorum dönüş olursa cok mutlu olurum

  2. Ebru diyor

   Istanbul sultangazide otutorum ek is istiyorum yardimci olup dons saglarsaniz cok mutlu olurum

  3. Aygül can diyor

   Evime iş istiyorum tlf 05078186474 ist cekmekoydeyim

 5. Selma gençler diyor

  Evde bardak paketleme işi yapabilirim

 6. Kısmet diyor

  30yasindayim evliyim 2cocuk annesiyim esime destek olmak istiyorum acil evde yapabileceğim iş arıyorum elim hızlıdır hangi paketleme işi olursa yaparım evde

 7. Zeynep diyor

  Merhaba evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  1. Fatima diyor

   Merhabalar istanbul Halkalıda ottuyorum ıkı cocugum var calışa bılmıyorum evde ek iş arıyorum paketleme işi eşime yardımcı olmak ıstıyorum yardımcı olursanız gerı donus yaparsınız cok sevınırım elim cok hizlıdı

 8. Seher diyor

  Ümraniyedr ooturuyorum kalem işi paketleme yaparım lütfen dönüş yapın

  1. Ceylan diyor

   Acil paketleme lutfen

 9. Yunus diyor

  Merhaba ist ümraniyede yaşıyorum pandemiden dolayı çalışmıyorum gelir olamadı için ek iş olarak ne iş olursa yaparım teşekür ederim

  1. Gülperi diyor

   Ben İstanbul Esenyurt da oturuyorum çorabın her türlüsünü yapıyorum 14 yıl boyunca corapda calisdim çocuklarım olunca işi bırakmak zorunda kaldım çok zor durumdayım hemen dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler paketleme işi istiyorum corapda.

 10. Amine diyor

  Efendim durumum yok yeni evliyiz korona yüzünden işsiz kaldım gerçekten bu işe ihtiyacım çok var

  1. Gülşah diyor

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum aile de 6 kişiyiz işi hızlı görürüz daha önce çalıştığım bir iş elim yatkın İstanbul Pendik Kurtköy de oturuyoruz

   1. Fatma diyor

    Sağlık sorunum olduğu için kafe lokanta restoranlarda çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 11. Anna diyor

  Merhaba iş lerle ilgili bilgi almak istiyorum

 12. Rabia diyor

  Kağıthane ilçesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

  1. Fatma uzkan diyor

   İstanbul Esenyurt balıkyolu’nda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birçok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır mum paketleme bardak paketleme sabun paketleme bir çok paketleme işini yapabilirim geri dönüş yapın lütfen

 13. Azize diyor

  Elim hızlıdır bu işe çok ihtiyacımız var çabucak bitiririz geri dönüş yaparsanız mutlu oluruz

 14. Zeynep yilmaz diyor

  Lütfen yardımcı olun ne iş olursa yapa bilirim elimden her iş gelir evde 4 kişi yapıyoruz lütfen geri dönüş yapın

  1. Kıymet Tekelek diyor

   Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 15. Dilan diyor

  Merhabalar ben size darıcadan yazıyorum eşimin pandemiden dolayı düzgün işleri olmuyor o yüzden bu işe ihtiyacım paketleme işine

 16. Selin diyor

  Bu işe gerçekten ihtiyacm var…

  1. Nasiba diyor

   Mrb bardak, mum, kalem yani her hangi Paketleme işini yapa bilirim elim çabuk dir severek işimi yaparim evde iş istiyorum çocuk liyim +923006160*** bu benim whatsap numaram buraya arab iş teklifinda arar saniz sevinirim tş

 17. Melisa diyor

  Paketleme işi istiyorum

 18. Buse diyor

  Küçükçekmece sefaköy paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Duygu diyor

   Merhabalar,Istanbul/Kagıthane de oturuyorum ek işe ihtiyacım var evlilik için para biriktirmem gerek,dönüş yaparsanız cok sevinirim,kolay gelsin.

 19. Berika diyor

  Ev hanımıyım, evime destek vermem gerekiyor. Daha önce paketleme işi yaptım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.🙏

 20. nilgun diyor

  ev hanımıyım evde paketleme ışine ihtiyacm var lütfen yardımcı olurmusnz

 21. Hamide Başak diyor

  Merhaba,
  Ben Hamide Başak. Esenyurt Balıkyolu’nda oturuyorum. Bütün zamanı evde geçen bir ev hanımıyım. Ev geçimine katkıda bulunmak için evden ek iş yapmak istiyorum. Geri dönüşünüz benim için önemli. İşe gerçekten ihtiyacım var.
  Teşekkürler.

  1. sema diyor

   İse ihtiyacım var lütfen. Dönüş yaparmisniz paketleme işi İst Sultangazi oturuyorum

 22. Sevda diyor

  Ek işe ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

  1. Ilayda diyor

   Hem kızıma bakarak hemde evde gelir sağlamak için evde bardak paketlenmesi yapmak istiyorum elim oldukça yatkın ve hızlıdır lütfen bana yardımcı olun

 23. Onur diyor

  Evde bardak paketleme işi için elim hızlıdır

 24. Nazlı uzunel diyor

  4 yil boyunca paketleme işinde çalıştım elim pratiktir evden çalışmak istiyorum geri dönüş için yaparsanız sevinirim

  1. Semra diyor

   Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapin

 25. uğur karagöz zarina keysi diyor

  merhaba biz iki kişiyiz evde paketleme yapmak istiyoruz bol vaktimiz var ilgilenirseniz sevinirim

 26. Esranur diyor

  Merabalar 2 yıllık evliyim 6 aylık bebeğim var pandemi baya etkiledi bizi maddi anlamda evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcu olursanız sevinirim teşrklürşer

 27. Elif ak diyor

  Ek iş istiyorum.paketleme veya ön hazırlık işi istiyorum.makinalarim var.iletisim 0554 121 xxxx

 28. Fulya diyor

  Merhabalar
  Turizmciyim, eşimle ücretsiz izindeyiz, yeni evliyiz, programlama, dakiklik, titizlik, sorumluluk, el becerisi ve hızı konusunda kendimize güveniyoruz. Paketleme konusundaki iş ilanlarınıza talibiz. İkimiz de turizmci olduğumuzdan bu konulara, tedarikçilere yabancı değiliz, daha önce de yapmışlığımız var
  Dönüşlerinizi rica ederiz

 29. ZEYNEP diyor

  Bardak paketleme işi evde yapmak isterim

 30. Abdullah diyor

  Bardak paketleme işi

 31. Pınar diyor

  Evde lokum paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversite mezunuyum. Adres: Feneryolu Sok. Saray Ap. xxx Kadıköy/ İstanbul. Tel:0216 347**** Cep tel:0530497****

  1. Enise diyor

   Pınar hanim Gano Excel firmasının satış temsilcisiyim ve ücretsiz bayilik veriyoruz evden çalışarak 5.000 hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz . Bilgi almak için lütfen mail atiniz. enisemelismor@gmail.com

  2. Sebahattin diyor

   Evde kalem paketlemek istiyorum.

   1. Nagihan diyor

    Merhaba paketleme işi istiyorum esenyurt ta ikamet ediyorum

 32. Neslihan diyor

  İstanbul Kağıthane’de oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 33. Yonca diyor

  kocaeli de fabrikada paketleme etiket yapma işinde çalıştım tecrübem var evdede paketme işinde çalışmak ıstiyorum

 34. AYŞE ŞEYDA YAMANEL diyor

  Merhaba. İstanbul Haramidere de ikamet ediyorum. 6 aylık evliyim. Pandemi süreci bizi çok etkiledi. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim

  1. Enise diyor

   Ayşe hanım Gano Excel firmasının satış temsilcisiyim ve ücretsiz bayilik veriyoruz. Hiç bir üyelik ücreti vs olmadan evinizde 5.000-10000 hatta daha fazlasını kazanmak isterseniz sizden mail bekliyor olacağım . Detaylı bilgi için yazabilirsiniz .

 35. Makbule kaya diyor

  Ek iş için bilgi almak istiyorum

 36. Elif genç diyor

  Paketleme ile ilgili bilgi alabilirmiyim

 37. Gamze Topal diyor

  Merhaba 23 yaşındayım. istanbul sancaktepede oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. mail adresimden ulaşabilirsiniz.

  1. Merbe diyor

   Merhaba bende bilgi alabilirmiyim cok ihtiyacim var suanda

 38. Merve diyor

  İstanbul Arnavutköy de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim.

  1. Serap diyor

   Bardak.sabun cikolata kalem corap paket isi yapabilirim temiz duzenli Istanbul Umraniye cok acil is bulmam gerekiyor insallah donus olur

  2. Sevda diyor

   Bana da bilgi verirseniz çok sevinirim .

 39. Yağmur diyor

  Merhabalar, sayın gelirortagim kurumu
  adım yağmur. İstanbul/BAĞCILAR’ DA ikamet ediyorum. evde sabun paketleme işi almak istiyorum.

  1. Şengül diyor

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 40. Yağmur diyor

  Merhabalar,
  adım yağmur. İstanbul/BAĞCILAR’ DA ikamet ediyorum. evde sabun paketleme işi almak istiyorum.

  1. Serpil diyor

   Merhaba evde bardak.lokum ve sabun paketleme yapabilirim

 41. kıymet diyor

  merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum nerden basvuru yapabilirim

 42. Abidin Dino diyor

  Herkeş iş lazım diye buraya yazmış.
  burada yazan sadece bir makale, iş ilanı yeri değil…
  okudumda, Allah yardımcınız olsun ne diyeyim…

 43. Yaren diyor

  Merhaba ben yaren. 7 kişilik bir ekibimiz var. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Balıkesir’de ikamet ediyoruz. Paketlenecek ürünleri çok özenli ve çok hızlı bir şekilde yapabiliriz. Kendimize bu konuda çok güveniyoruz. Ürün miktarı farketmeksizin istenilen sürede işi yetiştirebiliriz.

  1. Merbe diyor

   Merhaba bende bilgi alabilirmiyim cok ihtiyacim var suanda

 44. Kübra eren diyor

  İstanbul Arnavutköy de oturuyorum uygun paketleme işi istyorum

 45. Yurda diyor

  Evde paketleme işi istiyorum lutfen artık sesimi duyun ya iletişime geçin ihtiyacım var rica ediyorum İstanbul da oturuyorum

 46. Şengül diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 47. arzu diyor

  İstanbul Kartalda ikamet ediyorum öğrenciyim aileme yardımcı olmak istiyorum.

 48. Merve çam diyor

  Bende evde hafta sonları için iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 49. Ebru diyor

  Bnde paketleme işi yapmak istiyorum ev hanimiyim eşime destek olmak istiyorum İstanbul Sultangazi deyim

 50. Elif diyor

  Tokat merkez

 51. Elif diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarımın giderini sağlamak istiyorum eşime destek olmak için

 52. Erhan diyor

  Bende evde paketleme iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul tuzla

  1. Yonca diyor

   İstanbulda ikamet ediyorum acil evde paketleme işine ihtiyacım var elim çok hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim

 53. Şehriban diyor

  Ben İstanbuldan evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 54. İntizar diyor

  Lastik toka plastik bardak paketleme işi olursa iyi olur

 55. dyg diyor

  Merhabalar,

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul çekmeköy civarı

 56. duygu diyor

  Merhabalar,

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul çekmeköy civarı

 57. duygu diyor

  Merhabalar,

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 58. Mustafa Öztürk diyor

  Evde paketleme işi arıyorum, evde dört arkadaşız.
  05511346713, 05439250800 İstanbul/Fatih

 59. Tuğba Özkan diyor

  İstanbul’da yaşıyoruz. Paketleme işinde çalışmak istiyoruz, 3 kişi çalışacağız.

  1. Fatoş diyor

   İstanbul avcılar’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Sevcan diyor

   biriciknurcan087@gmail.com
   Bu ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 60. cemile çalık diyor

  evde ek iş yapmak istiyorum yer gaziosmanpaşa istanbul

 61. Melike diyor

  Kayseri Belsindeyim bana ek iş yardımcı olabilir misiniz annemle beraber yapicaz öğrenciyim

 62. Selda diyor

  paketleme işi yapmak istiyorum kardeşlerimle

  1. Kader diyor

   Paketleme işi yapmak istiyorum

 63. Sevda diyor

  istanbul esenlerde oturuyoruz annemle birlikte paketleme isi yapmak istiyoruz öncesinden elimiz yatkindir donus yapmanizi rica ediyoruz

 64. Tuğçe diyor

  Merhaba bende ek is kontenjanından yararlanmak istiyorum..

 65. Neziha diyor

  Bebek bekliyorum ve evden calismam gerekiyor donus yapabilirmisiniz

 66. Ayşe Alan diyor

  Merhaba pandemiden dolayı çok zor durumdayız iflas ettik bi bebeğim var evde paketleme işi arıyorum. Kaç kez dolamdırılmaya çalıştılar beni Allah tan kandırılmadılar. Gece gündüz çalışırım lütfen yardım edin

  1. Kadir diyor

   Evde ek iş olarak yapmak istiyorum

 67. Ebru diyor

  İzmir’de yaşıyorum ek iş yapabilecek takım arkadaşlarımda mevcut l

 68. Seher diyor

  Istanbul sultanbeyli de oturuyorum eve iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 69. Direnç diyor

  Hangi iş olduğu fark etmez İstanbul/kartal da oturuyorum ve evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 70. Merve diyor

  Çekmeköyde yaşıyorum 4 kişiyiz. Her gün ve saat müsaitiz

 71. Aylin diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.iletişime geçerseniz sevinirim.

 72. Ömer diyor

  Evde sabun paketlemek istiyorum

 73. Yeliz diyor

  İstanbul Üsküdar’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 74. selda yenilmez diyor

  merhaba, ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız çok sevinirim. kolay gelsin.

 75. tuğçe diyor

  evde paketleme işi arııyorum olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 76. Emine diyor

  Merhaba İstanbul’da yaşıyorum
  Bu işi yapmak istiyorum
  İlgilenirseniz sevinirim

 77. Emine diyor

  Merhaba İstanbul’da yaşıyorum
  Bu paketleme işini yapmak istiyorum

 78. Aydın diyor

  Merhabalar, ekibim ve yerim vardır sürekli iş aramaktayız. termin tarihine önem verilmekte olup steril alanımız mevcuttur.
  saygılarımla.

 79. Duygu diyor

  Merhabalar,Istanbul/Kagıthane de oturuyorum ek işe ihtiyacım var evlilik için para biriktirmem gerek,dönüş yaparsanız cok sevinirim,kolay gelsin.

 80. Serap diyor

  Merhaba benim ek işe ihtiyacım var mamdal işi veya kalem, balon, boncuk işi de yapa bilirim lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim

 81. Zehra karaman diyor

  Merhaba bu işe çok ihtiyacım var temiz ve titizlikle yapabilirim ne kadar isterseniz guvenebilirsin iz

 82. Gönül küçük diyor

  Bilgi almak istiyorum

 83. Dilek diyor

  Istanbul ataşehir AŞIKVEYSEL de oturuyorum daha önce paketleme işi yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Şevval karakaya diyor

   Evde iş arıyorum lütfen acil yardımcı olurmusunuz

 84. Alisa diyor

  Evde 4 kişiyiz karantinadan dolayı iş yerlerimiz kapandı

 85. Emine diyor

  İstanbul küçükçekmece

 86. Salih diyor

  2 kişiyiz evde boş vakitlerimizi değerlendirmek istiyoruz dönüş sağlarsanız sevinirim.

  1. Nil diyor

   Dönüş yaparsanız sevinirim

 87. Gurbet diyor

  deligurbet03@gmail.com bu ise cok ihtiyacim var lutfen lutfen geri dönüş yaparmisiniz

 88. Sibel diyor

  Evde ek iş olarak yapmak istiyorum günde en az 6 saat çalışabilirim geri dönüşünüzü bekliyorum

 89. Cemile diyor

  Merhaba evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var

 90. Melike diyor

  Daha önce evde iş yaptım elim yatkındır.Ek işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

 91. Sıla diyor

  Ekim yatkındır günün çoğunda çalışabilirim lütfen geri dönüş yapın

 92. Zeynep diyor

  5 kişilik bir ekibiz hızlı bir şekilde paketleme yapabiliriz

 93. Meltem diyor

  Merhaba, Maltepe’de oturuyorum. Eşimle akşamları ve hafta sonu yapabileceğim ek iş olarak paketleme yapmak istiyoruz.

 94. Evde 4 kişiyiz çocuklarımla kronik hastasıyım dışarda çalışamıyorum eve destek için baş vuruyorum her türlü paketleme yapılır 05383519501 istanbul diyor

  Evde 4 kişiyiz çocuklarımla kronik hastasıyım dışarda çalışamıyorum eve destek için baş vuruyorum her türlü paketleme yapılır 05383519501 istanbul

 95. merve kocyigit diyor

  merhabalar evde paketleme işi istiyorum istanbul/pendıkte oturuyorum yardımcı olursanız sevınırım

 96. Tuba diyor

  Ben Samsun’da oturuyorum fakat buralarda evlere verilen iş imkanları bulamadım sizler bana yardımcı olursanız ekipte bulabilirim kendime evde paketleme işi yapmak istiyorum

 97. dilara diyor

  Evde ek is istiyorum. Ataşehirde oturuyorum 21 yaşında öğrenciyim. Yardımcı olursanız sevinirimm

 98. Derya diyor

  Bende çalışmak istiyorum

 99. ESMA GECEN diyor

  bende calışmak istiyorum yardımcı olursanız cok mutlu olurum

 100. Cihan diyor

  Evde iş arıyorum sultangazide oturuyorum

 101. Gamze Karamanlı diyor

  Evde ek iş istiyorum. Ataşehirde oturuyorum. Yardımcı
  Olursanız sevinirim .

 102. Gamze Karamanlı diyor

  Evde yapılabilecek ek iş arıyorum . Ataşehirde oturuyorum. Yardımcı
  Olursanız sevinirim.

 103. Rabia Özdeş diyor

  Merhabalar eşime destek olmak istiyorum çocuklarımın ihtiyaçlarını alabilmek için bu işe ihtiyacım var

  1. elif merve aşüt diyor

   iyi gunler istanbul pendik seyhli mahallesinde ikamet etmekteyim. herhangi bir paketleme isi yapmak istiyorum. yardimci olrsaniz sevinirim.

 104. dilek diyor

  evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 105. Meryem Akpınar diyor

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 106. Deniz diyor

  +905314573003 – Deniz hanım

  Evde mandal paketlemek istiyorum. Lütfen bilgi verin. İkamet Nişantaşı

 107. Arzu diyor

  Evde paketleme vs ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 108. ŞÜKRAN ASLAN diyor

  05347410129 istanbul ataşehir ferhatpaşada oturuyorum 5yıl3ay paketlem deneyimim var evde paket işi istiyorum

 109. Ömer diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Sarıyer Ferahevler

 110. Zehra diyor

  Evde paketleme işi bende yapmak istiyorum

 111. Can diyor

  Merhabalar; Online olarak anket doldurarak ve markaların bildirimini alarak ayda 1000 ila 4000 tl arasında ek kazanç elde etmek isteyen iş arkadaşlarına ihtiyacımız var. Detaylar için Whatsapptan ulaşabilirsiniz. (05448741992)

 112. Serap diyor

  İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum paketleme işi yapabilirim ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 113. Aygül can diyor

  Evimde peketleme vs iş arıyorum ist cekmekoydeyim 3 kişiyiz ben yardimci olurmusunuz eşimin tlf 05078186474 adı sinan arayabilirsiniz eşimi ben aygül can ise ihtiyacım var ev hanımıyım lütfen yardimci olun
  ygul2565gmail.com

 114. Cennet diyor

  Evde paketleme yapmak istiyorum. Üniversite mezunuyum işsizim😔Adanada ikamet ediyorum.

 115. Nazlı altu diyor

  Paketleme işi arıyorum Silivri de acil

 116. Hejar diyor

  Merhaba aile olarak maddi durumumuz düşük ve dershaneye gitmek için kendi paramı kazanmam lazım her işe razıyım lütfen görün bunu 🙏🏻

 117. selma kaya diyor

  şişlide oturuyorum paketleme işi yapabilirim ev içinde

 118. Duygu Ocak diyor

  Nevsehir merkezde oturuyorum  evliyim 2 çocuğum var kirada oturuyoruz evime katkida bulunmak istiyorum

 119. Hatia diyor

  Merhaba. İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Haftada yedi gün, günde 14 16 saat çalışma tecrübeye sahibim, verilen işi aksatmadan teslim edebilirim. İlgilenirseniz sevinirim

 120. Dilan can diyor

  Öğrenciyim evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen dönüş yapın gerçekten çok ihtiyacım var

 121. Sabina Şindi diyor

  Merhabalar,
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlı ve dikkatliyimdir. Tekstil firmasında kalite kontrol uzmanı olarak da çalıştım. Sarıyer/Poligon’da ikamet ediyorum.

 122. Özge sönmez diyor

  İstanbul beykozda oturuyorum elim hızlıdır çocuğum olduğu sabit bir işe girip çalışamıyorum işe ihtiyacım var işi zamanında teslim ederim geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 123. İlknur diyor

  Merhaba evde paketleme işine benim de cok ihtiyacım var esım calısmıyor gercekten cok ıhtıyacımız var yardımcı olursanız cok sevınırım .Gerı donus yaparsanız sevınırım.

  1. Emine maraz diyor

   Acaba size dönüş yapan oldumu

 124. Ayşegül diyor

  Diyarbakırda yaşıyorum ve evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 125. Emine maraz diyor

  Bende evde yapacagım paetleme işi istiylrum banada dönüş yaparsanız sevinirimm

 126. Aysel diyor

  Bende evde yapabileceğim iş arıyorum İstanbul /Pe

 127. Melike diyor

  Elim hızlıdır evleneceğim için ek gelire ihtiyacım var evde ne olursa yaparım paketlemeye dair

 128. Pınar diyor

  Evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum Üsküdar/İstanbul

 129. Fatma diyor

  Küçükçekmece oturuyorum Avcılar’da olur en kısa zamanda aramanızı bekliyorum

 130. Büşra diyor

  İstanbul sultanbeyli paketleme işi istiyorum çok acill lütfennn

 131. ÖZGE diyor

  istanbul da ikamet etmekteyim.beylikdüzü,esenyurt,büyükçekmece,silivri kumburgaz gibi ilçeler her yerden paketleme işi gelebilir.Bu ilçelere yakın her yer olabilir.Ek gelire ihtiyacım olduğundan dönüşünüzü bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

 132. Sevgi diyor

  Ben Diyarbakır’da yaşıyorum ve ev hanımıyım sizinle çalışmak isterim gmail üzerinden ulaşabilirsin iyi günler

 133. Yeter diyor

  Merhabalar geçim sıkıntısı yaşıyorum evde paket işine ihtiyacım var

 134. Yeter diyor

  Merhabalar geçim sıkıntısı yaşıyorum İstanbul Selimpaşa da ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Derya diyor

   Sultanbeylinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız?

 135. Musa diyor

  Evde pamet işi yapmak istiyorum dönüş yaparmısınız.

 136. Musa diyor

  Evde 3 kişi olabiliyoruz gayet başarılı olacağımızı düşünüyorum

 137. Zera diyor

  Ev işi ihtiyacım var

 138. Sevgi Taşdaban diyor

  Paketleme işi istiyorum kartal.topselvide oturuyorum.

 139. Hejan diyor

  İstanbul Beylikdüzü Yakuplu mahallesinde oruruyom bardak paketleme işi istiyorum

 140. zeynep diyor

  istanbul bakırköyde yaşıyorum 19 yaşındayım sabun, kuruyemiş ,nikah şekeri paketleme hepsini yapabilirim

 141. Büşra diyor

  Evde ek iş yapmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar