Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu ?

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf bayilik hakkında her şeyi bu makaleyi inceleyerek İstediğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf bayilik son yıllarda en çok tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Lezzetiyle, kalitesiyle herkesin gönlünde taht kurmayı sağlamıştır.  Kar oranı her zaman iyi ve harika yatırım seçenekleri arasında bulunur. Köfteci Yusuf bayilik Türkiye’nin her tarafında hizmet eden bir bayiliktir.  İlk kuruluşu 1996 tarihinde Bursa’nın şehrinin İznik ilinde yer almıştır.  O yıllardan günümüze kadar hizmet etmektedir. Hizmeti elden bırakmadan kesintisiz olarak toplam 24 yıldır hizmet etmektedir. Çok tercih edilen bayilik zamanla ve sürekli şubesini artırmaya başlamıştır. Şu an bile hesaplarsak Türkiye’de sayılamayacak kadar şubesi yer almaktadır.

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf bayilik verir mi? Köfteci Yusuf bayilik hazır olarak birçok defa Bayilik konsepti yer almıştır. İlerleyen süreçlerde yeni dekorasyon ya da yeni markalarla müşterileri her zaman farklı hizmetler hedeflemiştir. Mesela marka olarak bahsedecek olursak; Köfteci Yusuf, Yusuf burger, kamenta veya ekmek arası gibi daha da uzatabiliriz her bölüm ayrı ayrı bölünmüştür. Köfteci Yusuf bayiliklerinde bütün bu bahsettiğim özellikler yer alırken bazı şubelerinde az konseptiler taşımaktadır. Bütün konseptileriyle yer alan bayilerden bir tanesi de Bozüyük Sarar Outleet olan mağazadır.  Ama hem bayilikle yaptığımız görüşmeler hem de takip ettiğimiz resmi sitelerinde yer alan bilgilere göre Köfteci Yusuf bayilik vermediğini bilgisine ulaşabiliriz. Resmi sitelerinde yaptığı açıklama da il önceliğimiz müşteri memnuniyeti, lezzet ve en önemlisi de kalite de hiçbir şekilde ödün vermeyeceklerini belirtiler. Ayrıca şimdilik bütün bayileri kendi çatısı altında yer aldığını söyleyebiliriz.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları 2021

Köfteci Yusuf bayilik şartları hakkında konuşmak gerekirse resmi sitelerinde yaptıkları açıklamaya göre yola çıkarsak kalite ve lezzetten hiçbir şekilde ödün vermediğini söylediği için şartları hakkında da bilgi bulunmadığını söyleyebiliriz. Ama kiralık yer olarak açmak isterseniz İnternet sitesi hesaplarda köfteci Yusuf bayiliğine başvuru yapabilirsiniz. Maliyeti konusunda kendileriyle görüşerek öğrenebilirsiniz. Köfteci Yusuf çiğ satış ürünleriyle de müşterilerine hizmet etmektedir.  Kasap bölümünde bulunan tüm ürünleri menülerde yer almakta ve aktif satış yapılmaktadır. Bu şekilde evde veya piknik zamanlarda her zaman köfteci Yusuf lezzetleriyle karşılaşabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu hakkında bilgi olmadığı için şartları konusunda da bilgi bulunmamaktadır. Eğer isterseniz köfteci açmak için kiralık yeriniz yer alıyorsa ve dükkanınız hazırsa köfteci Yusuf bayilik yönetimine formu doldurarak iletebiliyorsunuz. Bunun içinde internet sitelerinde bulunan formu doldurarak başvuruyu gerçekleştiriyorsunuz.  Kiralık yer olarak sizden istenilen bilgiler şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kişisel bilgileriniz iletişime geçmek için cep numarası gibi.
 • Önerdiğiniz lokasyon hakkında tüm bilgiler olmalıdır.
 • Dükkanınıza sahip teknik bilgiler ve gerekli olunan izin belgeleri
 • Açmak istediğiniz yerin nasıl bir yer olduğuna dair bilgi ve resimler.

Bu evrakları Bursa şehrine gidilerek şubelerine teslim edilmelidir. Firma bu başvuru işlemini ve bilgilerini detaylı bir şekilde inceledikten sonra eğer uygun görürlerse kira işlemlerine girilecektir.

Köfteci Yusuf İsim Hakkı Bedeli Ne Kadar?

Köfteci Yusuf bedeli ne kadar? Köfteci Yusuf Türkiye de yer alan bütün restorantlar ve dükkanlar kendi bünyelerinde açılmaktadır. Kalite ile lezzet konusunda ödün vermeyeceğini söylediği için bütün şubeleri her zaman kendileri açmalarını tercih etmiştir. Köfteci Yusuf şimdilik bayilik ile ilgili bir atılım yer almamaktadır. Bundan dolayı köfteci Yusuf isim hakkı bedeli bulunmamaktadır.

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu için sadece internet üzerinde yapabilirsiniz.  İnternette görünen formu doldurmanız lazım. Daha önce bahsettiğim gibi bu form başvuru için değildir. Yer öneri için bu form doldurulmalıdır. Yani kiralık yer olarak başvurunuz yapılacaktır. Resmi sitelerine girerek başvuru yapabilirsiniz. Zaten resmi sitelerinde iletişim bilgileri yer almaktadır.( Telefon, adres, mail)

2021 Köfteci Yusuf’un Kaç Tane Bayisi Var?

Köfteci Yusuf bayi sayısını hesaplarsak toplam 122 tanedir. Yıllardır hizmet veren ve vermeye devam eden köfteci Yusuf bayileri il olarak sıralayalım:

 • Bursa 24 şube
 • İstanbul 27 şube
 • Ankara 11
 • Aydın 3, Antalya 3, Afyonkarahisar 3
 • Muğla, Konya, Kırıkkale, Denizli, Tekirdağ, Bilecik, Eskişehir, Kocaeli, Ordu, Kırklareli illerde ikişer şubeleri vardır.
 • Balıkesir ve samsun 6 şube
 • Isparta, Çanakkale, Çankırı, Burdur, Sakarya, Edirne, Manisa, Yalova, Aksaray illerde de birer şube yer almaktadır.

26 tane şubesinde döner satışı yapılırken, 10 tanesinde de köfte, 1 tanesinde de kasap döner satışı, dürüm, çorba çeşitleri, burger ve kahvaltı satışı yapmaktadır. Bursa da yer alan şubede ise hesaplı kasap ve şarküteri ürünleri müşterilere satmaktadır.

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf çalışma saatleri şubelerine göre değişiklik göstermektedir. Ama genel olarak faaliyetleri hafta içleri sabah 07.00 ve kapanış saati 24.00 de belirlenmiştir. Bayram ya da resmi tatillerinde aynı saatler geçerlidir. Köfteci Yusuf bazı bayilerinde hep açık tutmaktadır. Bunlar:

 • Yalova ve Susurluk
 • İstanbul
 • Bozüyük

Bu şubelerde 7/24 boyunca açık olmaktadır. Temel sebebi ise bu bölgelerin ana yol üzerinde bulunmasıdır. Genellikle yolculuk edenler tercih yapmaktadır.

Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri İletişim

Köfteci Yusuf iletişim bilgileri bur da bulabilirsiniz. Telefon numaraları 44 61 62 ya da 0224 773 62 61 iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi bu numaraları arayarak alabilirsiniz. İsterseniz musterihizmetleri@kofteciyusuf.com mail üzerinden taleplerinizi veya sorularınızı yazabilirsiniz.  Köfteci Yusuf bayisi hakkında bilgi almak istiyorsanız www.kofteciyusuf.com giriş ile iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz ya da Bursa’nın merkezine gidip ana şubesine bizzat uğrayarak başvuru yapabilirsiniz.

 

 

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar