Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Midyeci Ahmet Bayilik ve Franchise Bedeli

Midyeci Ahmet Bayilik ve Franchise Bedeli

İstanbul da adından oldukça söz ettiren midyeci Ahmet, midye yemek isteyenlerin bir numaralı gözdesi oldu.Midyeci Ahmet Bayilik ve Franchise Bedeli..

Midyeci Ahmet, Mardinlidir. Babasının parası olmadığı için annesi ile İzmir e taşınmışlardır. İzmir deki bütün Mardinliler midye yapınca Ahmet in ailesi de midye yapmayı öğrenmişlerdir. Küçük yaşlardan beri midye satan midyeci Ahmet daha sonraları anne ve babasının yaptıkları satmakla kalmamış o da midye yapmaya başlamıştır. Öncelikle okul önlerin de midye satan Ahmet daha sonraları ve şimdi de İstanbul Beşiktaş ta hizmet vermektedir. Mardin de deniz olmamasına rağmen çok iyi midye yapan Ahmet, midye yapımını Rum arkadaşlarından küçük tavsiye alarak geliştirdiğini söylüyor. Midyeleri Balıkesir, Güney Marmara Adası ve Avşa adasından alıyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından özenle denetleniyor.  Ayrıca Midyeci Ahmet seneler önce bir oğlunu hastalıktan kaybetmiştir. Hastane ücretlerini ödeyemediği için sosyal yardımlaşma kurumundan yardım istemiştir. Bu yardım isteğini geri çevirmemiştir. Daha sonra midyeci Ahmet on altı martta kazandığı kazancını sosyal yardımlaşma derneğine bağışlamıştır. Daha sonra ki zamanlar da mirasını kuruluşlara bağışlamayı düşünüyor. Midyeci Ahmet e talebin çok daha fazla artması üzerine İstanbul a bir şube daha Ankara ya da bir şube açılmıştır.

Midyeci Ahmet Franchise

İşinde iyi olan birçok kişiyi barındırır. Bunlardan birisi olan midyeci Ahmet Türkiye de sayılı midye satanların arasında yerini almıştır. Ülkemiz de midyeci Ahmet e midyecilerin padişahı midyecilerin kralı gibi pek çok isimler de bulunmuşlardır. Midyeci Ahmet ilk olarak İstanbul Beşiktaş ta şubesini açmıştır. Kurulduğu günden beri şubesinin önünde uzun kuyrukları görmek mümkündür.  Bu meşhur ve özel midyeci, Midyeci Ahmet bayiliğini istiyorsanız yurt dışında çalışmak istiyor olmanız gerekiyor çünkü önceden sadece yurt dışına bayilik vermekteydi. .Türkiye de midyenin tanesini bir liraya soslu olan midyeyi bir buçuk liraya satan midyeci Ahmet yurt dışında da buna uygun fiyat vermeyi düşünüyor. Yurt dışında ki girişimcileri yüzde otuz yüzde otuz beş kar alınması bekleniyor. Midyeler her hafta sağlık bakanı denetleyerek müşterilere sunuluyor. Yurt dışında ve merkezi noktalara bayilik vermek isteyen midyeci Ahmet, midyeci Ahmet franchise bedeli olarak yaklaşık olarak yüz bin yüz elli bin civarı olması bekleniyor. Net bir açıklama olmadığı için girişimciler hala kesin bir açıklama yapılmasını bekliyorlar. Günümüz de artık Türkiye ye bayilik veren midyeci Ahmet bazı şartlar istemektedir.

Midyeci Ahmet Midye Yeme Yarışması

İlk kez 2015 yılında gerçekleşen yarışma hala devam etmektedir. Şubesinin Beşiktaş ta olması nedeni ile beşiktaşlılar tarafında sevilen ve bunu gelenek haline getirmeye çalışılıyor. Midyeci Ahmet en çok midye yeme yarışmasında herkesi midye yemeye davet ediyor. Birincinin iki yüz üç tane ikincinin yüz seksen tane üçüncünün de yüz altmış dört tane yemiştir. Yoğun ilgi gören yarışma da tekrar düzenlenmesi halinde birincinin tekrar katılması bekleniyor. Bu yarışma da yarışmacıların masasına içerisin de yüzer taneden oluşan kovalar konuluyor ve yarım saat içerinde ne kadar yiyebiliyorsa ona bakılıyor. Tamamen ücretsiz olan yarışma çok seviliyor. Sekiz yaşından bu yana midyecilik yapan Ahmet kendisinin midyeyi sevdiği kadar herkesin de midye sevmesini istiyor.

Midyeci Ahmet’te Midye Fiyatları

Midyeci Ahmet’te midye fiyatları, bir lira soslu midye bir buçuk liradır. Kokoreç satışı da bulunan şubede kokoreç fiyatı on lira ile otuz lira arasında değişmekte. Hatta kokoreç de uzay diye bir isim vardır ve kendisinin koyduğu bu isim de bir hikâyesi vardır. Şubenin yoğun olduğu bir sırada gelen müşterinin çok aç olduğu anlar ve müşterinin açlıktan kan şekerinin düştüğünü fark eder. Müşteri siparişini karmaşık anlatması halin de midyeci Ahmet siparişe ustaya dönüp uzay der. Böylelikle kokorecin bölünmeden büyük parça halinde kesilip ekmek arasına koyulmasına uzay denilir. Bunların haricin de nohut pilav ve tavuk pilav satışları da bulunmaktadır. Porsiyon fiyatına göre altı lira ve sekiz lira olarak belirlenir.
Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu ?

Midyeci Ahmet Kaç Yıldır Bu İşi Yapıyor

Sekiz yaşından beri bu işi yapan midyeci Ahmet otuz yıldır bu işle uğraşıyor.  Senelerce midyeci arabasın da işini sürdüren midyeci Ahmet dükkâna geçiş yaparak büyük ilgi görmeye devam etmiştir. Talebin çok olmasından dolayı dünya rekorları kıran dükkân Guinness e başvuru yapmayı düşünüyor. Günlük satışları ise otuz bin ile yetmiş bin arasında değişmekte.

Çalışma Saatleri Ve İşleyişi

Öğlen on bir gibi açıp gece saat üç dört civarı kapatılıyor. Günün her saatin de midye yemek isteyenler olduğu için sabah saatlerin de açmaktadırlar. Müşteriler sabah kahvaltısı için bile midye yemeye gelebiliyorlar. Sigortalı çalışanlarla birlikte işin yoğunluğuna göre saatlik çalışan iş arkadaşları da mevcut.  Böylelikle seksen civarı çalışanı bulunmakta. Bu çalışanların arasın da üniversite okuyanlar, üniversite mezunları hatta psikolog çalışan bile var.

Midyeci Ahmet’in İleri Dönük Hedefleri

Çoğu insanlar hamburgeri ya da pizzayı ne kadar çok seviyorlarsa midyeci Ahmet in amacı da midyeyi bir o kadar sevdirmek. Midyeci Ahmet in ileri dönük hedefleri arasın da yurt dışına bayilik vererek franchise vermek. Ayrıca kendi midye çiftliğini fabrikasını kurmak istiyor. Türkiye ye gelen turistler geldikleri zaman çok memnun kalarak ve beğenerek yemektedirler. Bunu ülke dışına taşıyarak midyenin ününü artırmak istemektedir. Herkesin tanıdığı ve çok sevilen midyeci Ahmet bu durumdan çok memnun. Hatta akşam saat ondan sonra gelen müşteriler kucaktan kucağa atarak sevgisini gösterirken kendisi de çok mutlu oluyor. Sonuç olarak bir şarkıcı ya da oyuncu olmayan midyeci Ahmet sadece midye satarak böyle sevildiğini görmek hoşuna gidiyor.
Internet’ten Dolar Kazanmak


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar