Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Online Oyunlarla Para Kazanmak

Online Oyunlarla Para Kazanmak

Online oyunlarla para kazanmak oynayan kişi sayısı çok fazla olmasına karşı para kazanan çok fazla değildir. Para kazanmak için bilgisayar ya da telefon birde internetiniz olması yeterlidir.

Online oyunlarla para kazanmak, bilgisayar telefon ya da tabletlerle çevrimiçi olarak oynanan oyundur. Vaktinizin çoğunu oyun oynayarak geçiriyorsanız ve para kazanmaya da ihtiyacınız varsa online oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Gerçek para kazandıran çiftlik oyunları, yatırımsız oyunlar gibi birçok oyunlar mevcuttur. İstediğiniz oyunları oynayarak para kazanabilirsiniz.

online oyunlarla para kazanmak
online oyunlarla para kazanmak

Online Oyun Oynayarak Para Kazanma Nasıl Olur?

Oyun oynayarak hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız bu mümkün olarak görünüyor. Bilgisayar online oyunlardan doğrudan para kazanabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce hangi oyunları oynamak istiyorsunuz bunu seçmelisiniz. Online oyuna karar verdikten sonra nasıl oynanacağını da bilmelisin. Bu oyunlarla ilgili canlı yayınlar ya da video anlatımları bulunmaktadır onları da izleyebilirsiniz. İnternetten Para Kazandıran Siteler

Canlı Yayında Oyun Oynayarak Para Kazanma

Son zamanlarda internette canlı yayın yaparak para kazanan birçok kişi görmüş olabilirsiniz. Ancak yayın yapmak istiyorsanız takipçilerin fazla olması ve bu takipçileri elinde tutması gerekir. Aynı işi yapanlardan farkınız olsun istiyorsanız örneğin daha az duyulmuş oyunlardan bahsederek ya da oyunu çok iyi bilerek farklı ortaya koyabilirsiniz. Tavır ve davranışlarınız takipçilerle konuşmanız da kitlenizi artırabilir.  Youtube ve Twitch gibi yerlerden hesap açarak canlı yayın işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda canlı yayın açarak sizi izleyenlere nasıl oynadığınızı gösterebilirsiniz.

Hangi Online Oyunlardan Para Kazanılır?

Online oyunları oynamak için PlayStation ya da oyun konsollarına gerek kalmadan da online oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Şimdi hangi online oyunlardan para kazanılır onlara bakalım:

  1. Dept Game: oyun su altı dünyasında geçmektedir. Karakterler de bu oyuna uygun köpek balığı dalgıç kıyafetleri gibi karakterler vardır. Para kazanmak için de oyunda kazandığınız ödülleri satışa sunmanız gerekmektedir. Telefondan Para Kazanma Yolları
  2. Leagues Of Legens: oyuna başlamadan önce karakter seçmeniz gerekmekte. Daha sonrasında oyun oynadıkça karakterleriniz de yükselecek ve bu yükselen karakterleri satarak para kazanabileceksiniz. Bu oyunda dikkat etmeniz gereken tek şey oyuna bağımlı olmanız.
  3. Counter Strike Global Offensive: aksiyon ve heyecan seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda performans ve başarılı olan oyunculara rütbe verilmektedir. Verilen rütbeler çok önemlidir, sonrasın da çok değerlenmektedir. Parasal açıdan başka değerli eşyalar da bulunmaktadır. Örneğin metalar bıçaklar ve silah kaplamalar da değerlidir.
  4. Dota 2: bu oyunun diğer oyunlardan farklı olarak en iyi oyuncular için düzenlenen turnuvalar vardır ve bu turnuvalarda yüksek para tutarları kazanılmaktadır. Oyun rekabet üzerine kurulmuştur. Çok farklı aksesuar bulunmaktadır.
  5. Paid Game Player: oyuncuların en sevdiği online oyunlardan bir tanesi olabilir. Bu platformda hesabınızı açtığınız da altı yüze yakın oyunu bulabilirsiniz. Bu oyun da para kazanmak için reşit olmanız gerekmektedir. İki türlü abonelik bulunmaktadır. Biri ücretli ve sınırsız oyun diğeri ise ücretsiz ve sınırlı oyun kapasitesi ile sunulmaktadır.
  6. XY Gaming: bu oyunda günlük veya haftalık para ödülleri olan turnuvalar vardır. İsterseniz bu turnuvalara katılabilirsiniz. Bu oyunlara ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz ve ödüller kazanabilirsiniz. Diğer turnuva çeşidi ise 50/50 turnuva deniliyor. Birinci olmak isterseniz turnuvayı ilk yarıda tamamlamanız gerekmektedir. Üçüncü turnuva da kayıt ücreti ödersiniz ve bunun adı Douple Up’tur. 2021 Yapılabilecek Ek İşler

Online Oyun Modları ve Çeşitleri Nelerdir?

Online oyun oynarken ne tür mod ve çeşitlerle oynamak oyuncuların isteğine bağlıdır. Şimdi online oyun modlarına bakalım:

Online Game ( çevrimiçi oyun ): bilgisayar ve benzeri aygıtlarla bir veya birden fazla kişiyle internete bağlanarak oyunların oynanması sistemine denmektedir.

MMO Massively Multiplayer Online: Çok oyunculudur. İnternete bağlanarak gerçek zamanlı oynanan oyun türüdür.

Role Playing Game: Bu oyunun adı rol yapma oyunudur. Oyunda olan karakterler güç, hız, büyü gücü gibi karakterlerle gelişip level atlarlar.

First Person Shooter: Oyunda yönettiğimiz karakterlerin bakış açısından görebilme olanağını sunmuştur.

Third Person Shooter: bütün karakterleri bir arada görüp yönetebiliriz.

Real Time Strategy: gerçek zamanlı strateji oyunlarına denilmektedir.

Massively Multiplayer Role Playing Game: çok katılımcı rol yapma oyunlarıdır. Servere bağlı kalınarak oynanabilen bir oyun türüdür.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar