Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Örgü Örerek Para Kazanmak

Evde yapılacak ek işlerden biri de örgü örmektir. Örgü örmek, dünyanın en zevkli işlerinden biridir. Özellikle hanımlar için örgü örmek beyni dinlendiren, zihni gereksiz düşüncelerden, kaygı ve tasalardan kurtaran güzel bir aktivitedir. Asli işinizden kalan zamanda ek iş arayan hanımlar için, örgü örmek ideal bir ek iştir.


Makineleşme ile birlikte elde örülmüş ürünleri neredeyse mağazalarda görmek imkansız hale geldi. Ancak örgü ürünlerin meraklısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Evde örgü örerek para kazanmak isterseniz, öncelikle işe iplerinizi almakla işe başlayın. İplerinizi toptan aldığınız takdirde, maliyetleri düşürerek kar marjını artırabilirsiniz. İp alırken, hangi modele hangi ip daha güzel gider, hangi ip modeli daha güzel ortaya çıkarır, hangi renkler daha çabuk satılıyor, bunları belirledikten sonra iplerinizi alabilirsiniz.

Örgü örerek para kazanmak isterseniz öncelikle belli bir stok yapın

Bu işe başlamadan önce, piyasada talep gören ürünleri belirleyin. Ülkemizde halen devam etmekte olan birçok gelenek ve görenek vardır. Bunlardan biri de kızlara çeyiz hazırlamaktır. Örgü örüyorsanız, kızların çeyizlerine konulmak üzere, dantel, gelin yeleği, havlu kenarı, tülbent oyası vs. örebilirsiniz.Örgü örerek nasıl para kazanılır, örgü örerek para kazanmak için nelere dikkat etmek gerekir, konusunu konuşuyoruz. Bu işten para kazanmak için, her işte olduğu gibi işinizi güzel takip edin. Örgülerinizi çeşitlendirin. Atkı, bere, patik, bebek battaniyesi, bebek yeleği gibi kullanılan ürünleri örebilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl Satacağım

Ürünlerinizi stok yaptıktan sonra, satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinizi satmak için, yakın çevrenizden faydalandığınız gibi internetten de satışa sunabilirsiniz. İnternet dünya insanlarının alışveriş yaptığı sanal bir pazardır. Ürünlerinizi internetten satışa sunmak için, sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Şahsi internet siteniz varsa ürünlerinizi kendi internet sitenizde de satışa sunabilirsiniz.

Tuhafiyelerle anlaşarak, ürünlerinizi belli bir komisyon karşılığında tuhafiyede satışa çıkarabilirsiniz. Bu işin ilk aşaması örmektir. İkinci aşaması ise model üretmektir. Yeni model ürettiğiniz zaman, modelinizi örgü dergilerine satabilirsiniz. Örgü modellerinizi çeşitlendirdiğiniz takdirde, minik bir örgü kitabı yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar