Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Örgü Örerek Para Kazanmak

Örgü örerek para kazanmak isteyenler için örgü örerek nasıl para kazanabilirim diye merak edenlere tüm detayları anlattık.

Evde yapılacak ek işlerden biri de örgü örerek evden ek gelir için para kazanmaktır. Örgü örmek, dünyanın en zevkli işlerinden biridir. Özellikle hanımlar için örgü örmek beyni dinlendiren, zihni gereksiz düşüncelerden, kaygı ve tasalardan kurtaran güzel bir aktivitedir. Asli işinizden kalan zamanda ek iş arayan hanımlar için, örgü örmek ideal bir ek iştir.

Makineleşme ile birlikte elde örülmüş ürünleri neredeyse mağazalarda görmek imkansız hale geldi. Ancak örgü ürünlerin meraklısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Evde örgü örerek ek gelir için para kazanmak isterseniz, öncelikle işe iplerinizi almakla işe başlayın. İplerinizi toptan aldığınız takdirde, maliyetleri düşürerek kar marjını artırabilirsiniz. İp alırken, hangi modele hangi ip daha güzel gider, hangi ip modeli daha güzel ortaya çıkarır, hangi renkler daha çabuk satılıyor, bunları belirledikten sonra iplerinizi alabilirsiniz.

Örgü Örerek Para Kazanmak Mümkün Mü?

Öncelikle evet örgü örerek para kazanmak gayet de mümkün diye yanıtlayalım bu soruyu.Bu işe başlamadan önce, piyasada talep gören ürünleri belirleyin. Ülkemizde halen devam etmekte olan birçok gelenek ve görenek vardır. Bunlardan biri de kızlara çeyiz hazırlamaktır. Örgü örüyorsanız, kızların çeyizlerine konulmak üzere, dantel, gelin yeleği, havlu kenarı, tülbent oyası vs. örebilirsiniz. Örgü örerek nasıl para kazanılır, örgü örerek evden para kazanmak için nelere dikkat etmek gerekir, konusunu konuşuyoruz. Bu işten para kazanmak için, her işte olduğu gibi işinizi güzel takip edin. Örgülerinizi çeşitlendirin. Atkı, bere, patik, bebek battaniyesi, bebek yeleği gibi kullanılan ürünleri örebilirsiniz.

Örgü Ürünleri Nasıl Satılır?

Ürünlerinizi stok yaptıktan sonra, satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinizi satmak için, yakın çevrenizden faydalandığınız gibi internetten de satışa sunabilirsiniz. İnternet dünya insanlarının alışveriş yaptığı sanal bir pazardır. Ürünlerinizi internetten satışa sunmak için, sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Şahsi internet siteniz varsa ürünlerinizi kendi internet sitenizde de satışa sunabilirsiniz.

Tuhafiyelerle anlaşarak, ürünlerinizi belli bir komisyon karşılığında tuhafiyede satışa çıkarabilirsiniz. Bu işin ilk aşaması örmektir. İkinci aşaması ise model üretmektir. Yeni model ürettiğiniz zaman, modelinizi örgü dergilerine satabilirsiniz. Örgü modellerinizi çeşitlendirdiğiniz takdirde, minik bir örgü kitabı yazabilirsiniz.

Örgü örerek ek gelir elde etmek isteyenlerin 2020 için şu an evde çalışarak 2.500 TL’ye kadar ek gelir elde edebildiklerini belirtelim. Bu aşamada 

Ayrıca yine evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için Kutu Süsleme Ile Evde Ek Gelir Kazanmak konusunu da inceleyebilir.


3 Yorumlar
  1. Burçin diyor

    Elim hızlıdır örgü işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim ev hanımıyım istanbul gazi mahallesinde oturuyorum işe ihtiyacım var bu ve benzer işleriniz varsa bana dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Ayse diyor

    Bende çok güzel örgüler orerim dönüş yapmalisiniz bence sevgiler saygılar

  3. Nihal diyor

    Lif iğne oyası 😉

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar