Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Oyun Oynayarak Para Kazanmak? Hangi Oyunlarla Para Kazanılır?

Oyun oynayarak para kazanmak gerçekten mümkün mü? 2021’de hangi oyunlar üzerinden para kazanılabilir? Ne kadar para kazanılır?

Oyun oynayarak para kazanma düşündüğünüzden daha kolay olmaktadır. Çevrimiçi oyun oynamak ilginizi mi çekiyor? O zaman hem oyun oynayıp hem para kazanmanız sizin için güzel bir imkan sağlayacaktır.

Oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız ilk iş olarak oyunları iyi bilmeniz ve öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sayede başarılı olursanız aylık binlerce dolar para kazanabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak yapabileceğiniz en zevkli işlerden biri.

 Oyun Hesabı Satın Alma Nedir? Nasıl Yapılır?

Oyun oynayarak para kazanmaya başlamanız için bir oyun hesabına ihtiyacınız olacaktır. Sıfırdan başlamak yerine belli bir seviyeye gelen oyu hesaplarını satan insanlarla iletişime geçerek bu hesapları satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 Bu oyunları indirmek için ise Steam’ı indirmeniz gerekmektedir. Stempowered.com internet adresine giriş yaparak Steam’ı ve bu oyunları ücreti karşılığında satın alabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak yapabileceğiniz en zevkli işlerden biri.

Oynayarak Para Kazanabileceğiniz Oyunlar

 Counter Strike Global offensive

Dünyanın en çok oynanan oyunu olarak bilenen ve her yaş grubunun severek oynadığı bu oyundan fazla miktarda para kazanmanız mümkün.

 Bu oyunda başarılı oldukça rütbe kazanmanız durumunda hesabınızın değeri artar. Her 5-10 bölüm oyun oynadıktan sonra parasal değeri olan parçalar olan KUTU ve META kazanabilirsiniz.

League of Legends (LOL)

LOL’un internet adresi olan leagueoflegends.com’a girerek bu oyunu oynamanız mümkün. Bu oyunda seviye elde ederek güzel parçalar kazanabilir ve karakterinizi yükseltebilirsiniz. LOL adlı bu oyunda yüksek seviyede olan hesapları genelde 10 bin liradan fazla tutarlara satmanız mümkün. Ayrıca internet sitesinde bulunan forum bölümüyle oyunla ilgili sorularınızı cevaplayabilirsiniz.

Dota 2

Dota 2’yi oynamanız için Steam’a ihtiyacınız var. Oyunu ücretsiz olarak deneyerek başarılı olup olamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu oyun ile para kazanmak istiyorsanız gün içerisinde 6-7 saat oyunun başında olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Başarılı olmanız durumunda turnuvalara katılarak bunlardan da para kazanabilirsiniz. 

Google Ödüllü Anketler Ile Para Kazanmak Nasıl Olur?


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar