Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Papara Black Card Satın Alma – Detaylı Rehber

Papara Black Card ATM’lerde para yatırıp çekilebilen, temassız ödeme özelliği olan ve tüm dünyada geçerli isme özel gönderilen bir kart tipidir.

Papara hesabı olanların uygulama üzerinden talep edebilecekleri ve uygun bulunması durumunda adresinize gönderilen, Papara Lite Card ve Papara Sanal Kart’a göre çok daha fazla ayrıcalıkları olan bir karttır.

Papara hakkında merak ettiklerinizi öncelikle altta daha önce yer verdiğimiz konudan inceleyebilirsiniz.

Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kaç Günde Gelir?

Başvuru sırasında verdiğiniz adrese ortalama 10 gün içerisinde kartınız gönderilmekte. Ancak genelde ortalama 3 gün içerisinde kart elinizde olmuş olacaktır.

Satın Alma Nasıl Yapılır?

Öncelikle hesabınız üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Bunun için de Papara Card -> Yeni Kart Ekle -> Black Card İste yolunu takip ederek uygulama üzerinden Black Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yaş Sınırı Var Mı?

Papara hesabı için en az 13 yaş sınırı bulunmakta. Black Card için de yine 13 yaş sınırı bulunmakta. Ancak kurye tarafından teslim edilip sözleşme imzalama zorunluluğu olan bu kart tipi için bazı kuryeler 18 yaş altı kullanıcılar için aile bireylerinin yanlarında olmasını istemekte.

Ücreti Ne Kadar?

Papara hesabı olanlar için Black Card tamamen ücretsiz bir kart tipidir. Papara Lite Card D&R, Hepsiburada, Teknosa vs. gibi mağazalardan 5 TL ücrete alınabilirken Black Card, isme özel basıldığı için sadece uygulama üzerinden talep edilmekte ve ücretsiz olarak adresinize gönderilmekte.

Diğer kart tiplerine göre aslında 3 önemli avantajı vardır. İlki ATM’den ücretsiz para çekme özelliği bulunmakta. ikinci olarak da 500 TL’ye kadar para çekmek ücretsiz. Son olarak da Lite Cart’da 50.000 TL olan hesap limiti Black Card’da 500.000 TL olarak belirlenmiş.

Ancak 500 TL üstü para çekme işlemlerinde çektiğiniz para tutarına göre komisyon alınmakta yine.

Ayrıca diğer kart tipine göre siyah renkli olması ve kartın arka kısmında kart sahibinin ismi, kart numarası yazması kişisel olarak kullanımında ayrıcalık yaratıyor.

Detaylı bilgi için daha önce yer verdiğimiz konumuzda inceleyebilirsiniz.

Papara Kart – Papara Black Kart Nedir? Avantajları Nelerdir ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZwizpJuibS8

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar