Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Papara Kart – Papara Black Kart Nedir? Avantajları Nelerdir ?

Papara Kart nedir? Kimler bu kartı alabilir? Papara Black Kart nedir ve avantajları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır? Şartları nelerdir?

Papara kartın tüm avantajlarından haberdar olmak için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Ön ödemeli kartlardan bir diğeri olan Papara Kart bankamatiklerden veya havale yolu ile bakiye yüklemesi yapılmaktadır. Bu kartın on beş banka ile anlaşması bulunmaktadır. İşlemler gerçekleştirildikten sonra 5 ile 15 dakika arasında karta aktarılmaktadır. Havalelerin gerçekleşmesi için ise kart kullanıcısını adına bir hesaptan gelmesi gerekmektedir. 

Kartın bir diğer özelliği ise başka hesaplara para gönderebilme özelliği olmaktadır. Üstelik bu kartlardan yapılan gönderimler için her hangi bir ücrette talep edilmemektedir. Bu karttan para göndermek için gerekli olan bilgiler ise parayı göndereceğiniz kişinin telefon numarası, e-posta adresi veya kart numarası olmaktadır. Karın bir diğer özelliği ise para gönderilecek kişilerin bu karta sahip olmasına gerek olmamasıdır. Bu kart ile para gönderebilmek için üst limitler bulunmaktadır. Bu limitler ise 3’e ayrılmaktadır. Onaysız hesap sahibi olan kişiler 750 TL havale yapabilmektedir. Onaylı hesaba sahip kişiler ise 50 bin TL’ye kadar para gönderebilmektedirler. Son olarak sözleşmeli hesaba sahip kişilerin 250 bine adar para göndermeleri serbest olmaktadır. 

Papara kart cashback avantajları ile kazandırmaya devam ediyor.

Papara Kart kullanıcılarına hem internette hem de fiziki mağazalarda alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Eğer alış veriş yaptığınız sanal mağaza bu kartın üyesi ise o zaman kartınıza para yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartlarınızı ve banka kartlarınızı hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Bu kart ile yapılan alış verişlerde işlem ücreti ödenmemektedir. Bu kartta para bitmesi durumunda ise hesabınıza tanımladığınız banka ve kredi kartları ile alış verişe devam edebilirsiniz. 

Papara Kartın Avantajları

  1. Papara Kart ilk özelliği hesaplı olmasıdır. Bu kartta hesap açmak, para yüklemek, para göndermek ve ödeme almak ücretsiz olmaktadır. 
  2. Kartın diğer bir özelliği ise hesap açmanın kolay olmasıdır. Kartın internet sitesinden telefon numaranızı ve e-posta adresinizi girerek üye olabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabı üzerinden de bu kartta hesap açılabilmektedir. 
  3. Bu kartta hesap açmak için alt yaş sınırı 13 olmaktadır. 13 yaşın üzerinde ki her birey kolaylıkla karta sahip olabilir ve hesap açabilir. 
  4. Son olarak bu kart ile ödemelerin oldukça hızlı olmasıdır. Türkiye’nin önde gelen alış veriş sitelerinden ve oyun sitelerinden tek bir tıklama ile alış veriş yapılabilmektedir. 
  5. Kartın bir diğer avantajı ise MasterCard güvencesinde olması ve tüm dünyada kullanma özelliği olmasıdır. 
  6. Karın avantajlarının içerisinde çipli kartlar için her hangi bir kart ücreti alınmamaktadır. Çipsiz kartlar için ise kart ücreti alınmakta olup ilk bakiye yüklemesinde geri ödenmektedir. Ayrıca her iki kart için de herhangi bir aidat ödemesi olmamaktadır.
  7. Kart yurt dışı kullanımlarında kur farkından etkilenmemektedir. 

Papara Karta Nasıl Sahip Olunur?

Kartınızı sadece alış veriş için kullanacaksanız o zaman çipsiz kart sizin için yeterli olacaktır. Bu kartları N11’den, hepsiburada’dan, gittigidiyor’dan ve kartın mağazasından sahip olunabilir. 

Bu kart ile bakamatiklerden para çekmek de istiyorsanız o zaman çipli kartlardan edinmelisiniz. Bu kartlar ise kartın sitesi üzerinden hesap açılarak alınabilmektedir. Hesap açıldıktan sonra da kart başvurusu yapmak gerekmektedir. Kartın teslim edilmesi gereken adresi girip başvurunuzu onayladıktan sonra kartınız 4-7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. 

Kartlarınızın kullanmaya başlayabilmeniz için teslim aldıktan sonra aktif hale getirmeniz gerekmektedir. 

Papara Kart ile yapılan alış verişlerde herhangi bir işletim ücreti alınmamaktadır. Yurt dışında yapılacak para çekimlerinde ise 500 TL üzerinde ki miktarlarda 5 Tl işletim ücreti kesilmektedir. 500 TL üzerindeki para çekimlerinde ise %1 oranında işlem ücreti alınmaktadır. 

Papara kart Cashback nedir ?

Harcadıkça anında nakit kazandıran cashback sistemi ile kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, Cashback ile sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazanırsınız.

Cashback üye işleri ve nakit kazandırma oranları :

Tüm eczaneler %50 anında nakit
Spotify %50 Anında Nakit
Youtube%50 anında nakit
Netflix%50 anında nakit
Teknosa %3 anında nakit
Lidyana %7.5 anında nakit
İsteGelsin : %5 anında Nakit

ve birçok firmada harcadığınız tutarın belirli bir oranı hesabınıza anında geri yatmaktadır. Hiçbir şart olmadan geri yatırılan tutarı anında tekrar kullanabilir veya banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Papara.com ‘a gitmek ve kart başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar