Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Veren 5 Yer

Peşinatsız senetle cep telefonu nereden alabilirim? Kredi kartı kullanmadan ve kredi çekmeden 2021 yılında İstanbul içi elden senetle telefon alabileceğiniz yerleri listeledik.

Cep telefonu, günlük iletişim ihtiyaçlarımızın giderilmesi için çok önemli bir aygıt. Cep telefonları, elde taşınabildiği için ilk zamanlar çok büyük bir kolaylık olarak görülürlerdi. Su an ise cep telefonu iletişim ihtiyacından çok daha fazlası için kullanılıyor. Son model cep telefonlarının pahalı olması, nakit parayla telefon alamayacak kadar işimizi zorlaştırmaya başladı. Bu nedenle cep telefonu alabilmek için kredi kartı limiti de yetmeyen kişiler genelde cep telefonlarını senetle almaya çalışıyor. Peki hangi yerler, senetle cep telefonu satıyor, senetle cep telefonu veren yerler neresi?

Operatör Firmalar

Bazı operatör firmalar faturanıza ek olarak senetli bir şekilde sizlere cep telefonu satabilmektedir. Söz konusu işlem, faturalı hatta geçen müşterilere yapılıyor. Müşteriler faturalı hatlara geçiyor ve karşılığında cep telefonu alabiliyorlar. Üstelik cep telefonlarını faizsiz bir şekilde alıyorlar. 12 aya kadar taksitlendirilebilen söz konusu işlem ile kredi kartı ile uğraşmadan cep telefonu alabiliyorsunuz. Eğer telefon faturalarınızı düzenli ödüyor ve eski bir hat sahibiyseniz kolaylıkla isteidiğiniz telefonu satın alabilirsiniz. Ancak daha öncede düzenli fatura ödemesi yapmıyor ya da telefon aldıysanız biraz zor olacaktr. Taksit devam ediyorsa puanınız düşük olacaktır. Bu şekilde de telefon tutarı için limite takılabilirsiniz.

Evkur

Herhangi bir kredi notu veya benzeri bir belge talep etmeden senetle cep telefonu alabilirsiniz. Evkur sayesinde sizler de hızlı bir şekilde cep telefonu satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden de alışveriş yapabildiğiniz Evkur’da pek çok telefon 3 taksitten başlayan vade seçenekleri ile satılmaktadır. Senetle Evkur’dan senetle ve taksitle cep telefonu alabilmeniz için gereken tek şey, sigortanızın var olması ve bir işte çalışıyor olmanızdır. Evkur’dan bu şekilde oldukça kolay bir şekilde taksitli cep telefonu alabilirsiniz.

Pek çok kredi kartı olmayan ya da kredisi çıkmayan kişi Evkur üzerinden yıllardır cep telefonu satın almaktadır.

Bayraktar Mağazası

Bayraktar Mağazası, senetle cep telefonu satan, herhangi bir şekilde peşin ödeme talep etmeyen bir mağazadır. Eğer SGK’lı bir işte çalışıyorsanız, oldukça kolay ve hızlı bir şekilde senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bayraktar Mağazası sizlere bu konuda hızlıca destek sağlayacaktır. Söz konusu mağaza Bahçelievler’de bulunmaktadır. Bahçelievler şehrin merkezinde olduğu için sizlerde hızlı ve kolay bir şekilde erişerek ulaşabilirsiniz.

Mutlu Evim

Mutlu Evim, Türkiye’nin pek çok noktasında senetle araba, beyaz eşya, telefon gibi pek çok ürünün satışı yapan bir mağazadır. Mutluevim mağazasından oldukça kolay bir şekilde alışveriş yapabilir ve dahi pek çok şey alabilirsiniz. Satın aldığınız söz konusu ürünler 1 peşinat olmak üzere 3 taksit ile verilmektedir. Satın alımda yani peşinatı saymazsanız toplam 6 taksitle ürünleri satın alabilmektesiniz.  Sizlerde senetle cep telefonu veren yerler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, Mutlu evim mağazasını ziyaret edebilir veya internet üzerinden satılan ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Arçelik Senetle Cep Telefonu

Peşinatsız ve senetle cep telefonu alabileceğiniz bir diğer alternatif ise Arçelik mağazalarıdır. İstanbul’da tüm Arçelik mağazaları olmasa da bazı Arçelik bayilerinden senetle cep telefonu alabilirsiniz. Tabi ki Arçelik’ten elden senetle cep telefonu almak için bir takım şartlar olacaktır. Burada en belirleyeci unsur ise kredi notunuzdur. Şayet kredi notunuz güvenilir bir limitteyse Arçelik bayilerinden de senet karşılığı telefonu alabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Telefon İçin En Güvenilir Yer Neresi?

Senetle alışverişte uzun zamandır faaliyet gösteren ve piyasada bulunan diğer firmaların aksine nispeten dahi cazip faiz ile satış yapan EVKUR markası aralarında tercih edilebilecek bir seçenektir.

Peşinatsız Senetle Telefon Faiz Oranı Nedir?

Mevcut durumda örneğin; iPhone 11 64GB ın 2021 Ocak ayı fiyatı 7.799 TL olarak gözüküyor. Ancak Evkur üzerinden senetle 3 taksit olarak almak istediğiniz fiyatı 9.499 TL olarak güncelleniyor.

Bu şekilde aldığınızda yaklaşık %20 kadar bir faiz ekleniyor. Daha telefonlarda taksit süresi daha uzun olduğundan küçük rakamlarla telefon almak mantıklıydı ancak şu an 3 taksit ile %20 kadar olan bir faizle telefon almak bütçeleri epey zorlayacaktır.

Teknoloji Firmalarınden Senetle Telefon Almak

Son olarak ise mediamark, teknosa, vatan bilgisayar gibi teknoloji mağazaları elden senetle telefon ya da herhangi bir beyaz eşya satışı yapmamaktadır. Bu markalardan cep telefonu satın almak için ancak banka üzerinden kredi çekeren anlaşmalı mağazalarından telefon satın alabilirsiniz. Aslında fiyat olarak senetle alacağınz cep telefonu tutarı arada banka olmadığı için epey yüksek bir fiyat olacaktır. Bu sebeple eğer banka üzerinden kartla ya da krediyle telefon alma şansınzı varsa kesinlikle senet işini hiç girmeden banka kredisi ile satın almanız çok daha mantılı olacaktır.

Senetle araba almak ve senet nasıl doldurulur konuları da ilginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar