Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanmak

PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanmak

Son yıllarda oyun sektörleri arasında çok oynanan oyunları arasında PUBG Mobile oynayarak para kazanmak çok kolay ve eğlenceli olmaktadır.

Oyun sektörleri son yıllarda çok fazla gelişmiş olup amatör ve tecrübeli pek çok oyuncu PUBG Mobile oynayarak para kazanmaktadırlar. Özellikle genç ve çocuklar da oyun oynayarak para nasıl kazanılır soruları çok fazla sorulmakta ve cevabını araştırmaktadırlar.

PUBG Mobile oynayarak para kazanılır mı? Sorusuna cevabımız tabi ki evet olmaktadır. Bu oyunu YouTube ile yapabilirsiniz. PUBG Mobile oyununun videolarını çekerek çektiğiniz bu videoları YouTube’da paylaşarak para kazanabilirsiniz. Çektiğiniz bu videoları fazla izlenmelere olabileceğinden dolayı çok fazla paralar kazanabilirsiniz. PUBG Mobile’de oynadığınız maçları birer seri şekline getirerek ve bununla birlikte en güzel atışlarınızı yine birer seri şekline getirerek videolar halinde yayınlayarak PUBG Mobile oyunundan rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

PUBG Oyunu  Oynayarak Gerçek Para Kazanmak İçin Yollar Nelerdir?

Geçtiğimiz yıllarda çıkmış olan PUBG  oyunu oynayarak gerçek para kazanmak çok mümkün olmaktadır. Tabi ki para kazanmanız oynadığınız oyunun süresine ve oynadığınız başarıya göre değişmektedir. PUBG oyununu oynayarak çok ciddi yüksek  paralar kazanmak isterseniz normal bir işiniz varmış gibi gününüzün çok büyük bir kısmını bu oyunla oynayarak zamanınızı harcamanız gerekecektir.

Online hayatta kalma oyunu olarak bilinen PUBG (Player Unknown’s Battlegrounds) ilk çıktığı günden bugüne dünyanın her yerinde oyun oynayanların çok sevdiği ve ilgi odağı oldukları oyunların arasına girmiştir. İlk başlarda bilgisayarlarda masaüstünde oynanabilen oyun olmaktaydı. Daha sonraları ücret ödemeden cep mobil telefonlar ile oynanmaya başlamıştır. Fakat PUBG oyunu oynayarak para kazanmak isterseniz ücret ödemeden oynamaktan ise Steam ile satılan gerçek masaüstü oyununa ihtiyaç duymaktasınız.

PUBG oyunu oynayarak gerçek para kazanmak için 8 yol olmaktadır. Bunların en başında İTEM satışı, hesap satışı, Twitch yayını yapmak, Youtube yayını yapmak, blog oluşturmak, turnuvalara katılmak, oyun koçluğu yapmak ve sosyal medya sayfalarınızı büyümeniz gerekmektedir.

1.İTEM Satışı

PUBG oyununu oynayarak çeşitli hediyeler elde edilmektedir. Hediyeleri Steam’ın açık artırma sayesinde satabilmektesiniz. Tabiki item kazanmak için PUBG oyununu çok fazla oynamanız gerekmektedir. Hediyeleriniz için kutu adı verilen kısmı açarak çok ciddi bir şekilde gelir sağlayabilir ve dönüştürme şansınız olmaktadır. Tabi bu tamamen bir şans işi olmaktadır.

2.Hesap Satışı

PUBG oyununu ister mobilde isterseniz de masaüstünde para kazanmanızı sağlayacak yada başka bir önemli yol olan hesap satışı olmaktadır. Bu oyunu oynayanlar sıfırdan başlamak yerine belirli bir seviyeye gelmekte olan hesaplara çok daha fazla para ödemektedirler. Hesapları internet üzerinden veya arkadaşlarınıza sunabilirsiniz. Bu hesap seviyesi ne kadar ise ona göre hesap ücretleri de artacaktır.

3.Twıtch Yayını Yapmak

Dünyada ve her yerde Twitch ile PUBG oyununu oynayarak çok kolay para kazanabilirsiniz. Yapacağınız işlemler; eğlenceli ve başarılı videolarınızın yayınlarını yapmaktır. İnsanlar sizlerden haz alırlarsa yani hoşlanırlarsa Twıtch ile çok önemli paralar kazanabilirsiniz. Twitch ziyaretçilerinin bütünü çok güzel bir yayın izlemek istemektedirler. Bu sebepten ötürü takipçi kitlenizi çoğaltmak hiç de zor değildir.

Internet’ten Dolar Kazanmak

4.Youtube Yayını Yapmak

Aynı Twitch gibi oyunlara yönelik Youtube’da de canlı yayınlara ilgi çok fazla olmaktadır. Youtube’de her video izlenmesi sizlere para kazandırmaktadır.

5.Blog Oluşturmak

PUBG oyunu ile ilgili Blog oluşturduğunuzda çok daha rahat ve kısa sürede çok fazla ziyaretçilere sahip olabilirsiniz.

6.Turnuvalara Katılmak

Bu yöntem ile oyunu en iyi oynayanlardan olabilirseniz turnuvalara katılıp çok fazla paralar kazanabilirsiniz.

7.Oyun Koçluğu

PUBG oyununda iyi seviyelere gelmek için oyunculara koçluk yapabilirsiniz. Tabi bunun için tanınmanız gerekmektedir.

8.Sosyal Medya Sayfalarını Büyütmek

PUBG oyunundan para kazanmak için en önemli yol sosyal medya hesabı kullanmanız gerekmektedir. Sosyal medya hesapları sayesinde Youtube ve Twitch gibi uygulamalarda izleyici ve takipçilerinizi artırabilirsiniz ve bu sayede çok daha rahat para kazanabilirsiniz.

PUBG Oyunu İçinde Karşılaşabilecek Tutumlar Nelerdir?

PUBG oyunu içinde karşılaşabileceğiniz tutumlar olmaktadır. PUBG oyununda bütün herkes birbiri ile yazılı ve sesli iletişim kurulabilmektedir. PUBG oyunun içinde yazılı iletişime geçtiğiniz zaman uygunsuz olan kelime ve cümleler sansürlenmektedir. PUBG oyunun içinde sesli iletişim ise bazı kişiler genellikle çocuklar uygunsuz konuşmalara ve siberin zorbalığına çok kolay maruz kalabilmektedirler. Bu sebepten dolayı yapılmış olan uygunsuz davranışlara çok rahat karşılık verebilmektedirler. Bu sesli iletişim özelliği isteğinize göre kapatılabilmektedir.

Valorant Oynayarak Para Kazanmak


6 Yorumlar
 1. Atal Ahmadzai diyor

  Nice one

 2. Joker diyor

  Çok iyi

 3. Yasin diyor

  Nasıl katılıcam ben buna

 4. Grim turk diyor

  Nasıl kayıt olacaz

 5. Grim turk diyor

  Nasıl kayıt olacaz

 6. KaosōōUTKAN diyor

  İyi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar