Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

REMAX Franchise Bedeli Ne Kadar? RE/MAX Bayilik Şartları

REMAX franchise bedeli 2021 için ne kadar? Remax bayilik başvurusu nasıl yapılır? Bayi olma şartları nelerdir?

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük emlak firmalarından biri olan Re/max, bayilikler vererek ağını güçlendirmeye çalışıyor. Remax’ın sahip olduğu bayi sayısı ciddi anlamda fazla. Sizde bu bayilerden biri olabilirsiniz.

Profesyonel gayrimenkul piyasasında Türkiye’de yer alan birkaç firmanın içinde yer alan Remax, gayrimenkul arayanların ve mülklerini satmak isteyenler güvenilir olarak başvurduğu ilk adreslerden biridir.

Neden Remax Tercih Edilmeli?

  • Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi olan ve size yoğun şekilde kurslar, seminerlerle eğitim verip, güncel emlak piyasası hakkında bilgiler verebilecek bir markadır.
  • Düzenli olarak bilginiz ölçen ve kendinizi geliştirmenizi sağlayan bir markadır.
  • Oldukça kapsamlı bir müşteri portfoyü vardır.
  • Marka bilinirliği olarak Dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markasıdır.
  • Teknolojik altyapı olarak günceli her zaman takip eder.

Remax Franchise Şartları 

Remax Türkiye’nin sunduğu bayilik şartları bölgeden bölgeye ve lokasyondan lokasyona göre değişkenlik gösterir.

  • Minimum 100 bin TL ile 200 bin TL arasında bir sermaye sahibi olmak
  • Remax franchise başvuru formunun imzalanması
  • Remax kriterlerine uygun bir işletmede faaliyet gösterilmesi
  • Kredi notunun en az “İyi”’ olması gerekir.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan prensip sahibi biri olması gerekir.

Yukarıdaki şartları taşıyan bireyler çok kolay bir şekilde bayilik alabilirler.

RE/MAX Franchise Bedeli Ne Kadar?

RE/MAX franchise bedeli 2020 yılında alabilmek için hemen yukarıda belirttiğimiz ortalama 150.000 bin yatırımın hazırda olması gereklidir. Bu en az 3 ay ayakta kalabilmeniz ve personel giderleri, dükkan kurulumu için gerekli olan bir tutardır. Franchise bedeli olarak da 100.000 TL kadar bir tutar ödemeniz gerekiyor. Ayrıca marka royalty olarak komisyon gelirinin %9’unu almaktadır. Bunun

Remax Franchise Kar Marjı ve Ciro Miktarı

Genelde bir emlak bayisi kurmak için yüksek sermayelere ihtiyaç yoktur. Fakat Remax, sıradan bir emlak bayisinin çok üzerinde çalışmaktadır. Türkiye çapında onlarca şubesi bulunan Remax, diğer pek çok emlak şirketi gibi ev satışlarından %4, ev kiralamalarından ise bir kira bedeli kadar komisyon alırlar. Girişiminizin tahmini yıllık cirosu ise ev satışları ve kiralamaları dahilinde, 4-5 milyon TL civarında olacaktır.

Remax Bayileri Çalışma Saatleri

Remax bayileri sabah saat 09’da açılırlar ve akşam 19’a kadar kapanırlar.

Remax Bayileri Aylık Ne Kadar Kazanır?

Ortalama bir Remax bayisinin aylık karı 15 bin TL ile 25 bin TL arasında değişmektedir. Yıllık ev satışlarına ve kiralamalarına göre kar miktarı ve oranı sürekli değişir.

Tabi ki açacağınız emlak ofisinde yer alacak danışman sayısı, sahip olduklar emlak portfoyü ve en önemlisi de lokasyon aylık kazançta en önemli kriterledir. Kimi zaman sadece 1 mülk satışından yukarı da bahsettiğimiz 25 bin TL kazanırken kimi zaman 1 ay içerisinde 10 bin TL kazanabilirsiniz.

Remax Franchise Başvurusu

Remax franchise başvurusu için resmi internet sitesi üzerinden dolduracağınız başvuru formu sonrası, bölge yöneticileri sizleri arayarak detaylı bilgi vereceklerdir. Siz de mutlaka 2020 ya da 2021 için güncel franchise bedeli ve şartlar hakkında detaylı bilgiyi istemeyi unutmayın.

RE/MAX Bayilik Başvuru Formu :Franchise Başvuru

Ayrıca sitede daha önce yer verdiğimiz Ne Dükkanı Açabilirim Diyenlere 9 İş Fikri konusu da ilginizi çekebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar