Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Sopsy Nedir? Komisyon Oranları ve Avantajları Neler?

Sopsy nedir? Komisyon oranları ve avantajları nelerdir? Sopsy ile nerelerde ödeme yapılabilir? 2021 güncel bilgilerle anlattık.

Ödeme sistemlerinden Sopsy Nedir?, farklı araçlar sayesinde artık dijital ortamda da güvenilir bir hale geldi. Özellikle de Sopsy gibi araçlar sayesinde artık işletmeler dijital ortamlarda ödeme alabiliyor. Binlerce dükkan sahibinin merak ettiği Sopsy nedir? Gelin avantajları ve diğer sorularıyla bir göz atalım.

Sopsy Nedir?

Sopsy, işletmeler için bir online ödeme sistemidir. Sopsy sayesinde kullanıcılarınızın internet üzerinden alışveriş ve ödeme yapmalarına olanak sağlarsınız. Bir nevi sanal pos olarak da düşünebilirsiniz. Sopsy sayesinde, kullanıcılarınıza farklı sitelerden değil de kendi siteniz üzerinden ödeme yöntemleri sunmuş olursunuz. Bu sayede farklı sitelere yönlendirilmeyen kullanıcılar, akıllı ödeme sistemlerinin tadını çıkarır ve güvenle internet üzerinden alışveriş yapabilir. 

İpara Nedir Komisyon Oranları Ne Kadardır?

Sopsy, işletmeniz için akıllı çözüm önerileri sunmaktadır. Size aylık bazlarda raporlamalar sunar ve işletmenizin gidişatı hakkında yorum yapmanızı kolaylaştırır. Yaşanabilecek tüm ödeme sorunlarını ortadan kaldıran bu uygulama sayesinde artık daha güvende olabilirsiniz. 

Sopsy, farklı türde paketlere sahiptir. Bu paketlerin ise farklı alanlarda ekstra hizmetleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen paketler arasında ise Direct ve Picnic paketleri yer almaktadır. Bu ürünlerden birini seçtiğiniz taktirde aylık üyelik ücreti ödemeden kullanım yapabilirsiniz. Ek olarak akıllı özelliklere sahip şık bir dükkan yönetimi sistemi kurmak istiyorsanız Sopsy Fox ürününü de tercih edebilirsiniz. 

Sopsy Nedir

Sopsy, 8000’den fazla müşterisi bulunan bir sistemdir. %100 güvenli pazar yeri alışverişi hizmeti sunan Sopsy sayesinde işletmenizi 7/24 alışveriş yapılabilir bir mağazaya çevirebilirsiniz. Ek olarak tüm kredi kartlarına taksit seçeneği de sunan bu uygulama, tamamen müşteri dostu bir sistem olarak bilinmektedir. 

Sopsy’de müşteriden alınan para, ertesi iş günü hesabınıza komisyon oranı kesilerek yatmaktadır. Böylece günlerce beklemeden ödemelerinizi en kısa süre içerisinde alır ve işletmenizi daha hızlı büyütebilirsiniz. Görüldüğü üzere Sopsy, kullanıcılarına ve müşterilerine en güzel ödeme imkanlarını sunmaktadır. 

Sopsy Komisyon Oranları

Her online ödeme sisteminde olduğu gibi belirli bir komisyon ücreti almaktadır. Ödeme sonrası alınan komisyon %2.5 + 0.5 TL’dir. Yani 100 liralık bir ödemede 3 lira gibi bir tutar komisyon olarak kesilmektedir. Sonrasında ise paranız ertesi iş günü içerisinde hesabınıza yatar. Sopsy, kurulum ücreti ya da gizli herhangi bir ücret kesintisi yapmaz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde güvenilir alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz. 

Sopsy paketlerinden Picnic ve Direkt, ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Yalnızca ödemeler üzerinden komisyon ücreti almaktadır. Fox e-ticaret paketi ise yıllık 600 liralık bir bedele sahiptir. Ancak Fox paketiyle işletmenizi daha kısa sürede ve daha hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Sopsy’e üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece gerekli bilgileri doldurmaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra ödeme almaya başlayabilirsiniz. Artık günümüzde ödeme yöntemlerinin ne kadar kolay ve basit olduğunuz Sopsy ile rahatlıkla görebiliyoruz. Eğer gerçekten gelişmiş ve düşük komisyonlu bir ödeme sistemine ihtiyaç duyuyorsanız o halde dükkanınızı internete taşıyın ve Sopsy ile güvenli alışveriş imkanın sunun. Böylece hem ödemelerinizi güvenle alırsınız hem de gereksiz masraflardan ve harcamalardan kurtulmuş olursunuz.

Bu yazımızda, hemen hemen tüm dükkan sahiplerinin merak ettiği Sopsy hakkında genel bilgiler sunduk. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız Sopsy resmi web sitesini ziyaret edebilir ve müşteri destek hattıyla iletişime geçerek daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz bir sistem olan Sopsy, 7/24 müşteri destek hattına sahiptir ve bu sayede yaşanan tüm sorunlarda muhatap alabileceğiniz birilerini daima bulabilirsiniz. Yeni nesil online ödeme sistemleri arasında yer alan Sopsy, tüm kullanıcılarının memnun etmeye devam etmektedir. 


1 yorum
  1. […] Sopsy Komisyon Oranları Nedir? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar