Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Spor Yaparak Para Kazandıracak 10 Yöntem  

Spor Yaparak Para Kazandıracak 10 Yöntem  

Spor yaparak para kazandıracak 10 yöntem Spor yaparak para kazanan web siteleri Bedava para kazanmanın yollarından biri de spor yaparak kazanmaktır.

Yürüyerek para kazanmayı duymadınız! Yürüyerek para kazandıran uygulamalar arasında yer alan başarı, bu spor ile düzenli gelir elde etmenizi sağlar. Her yürüyüş egzersizi için belirli bir puan kazanırsınız. Toplamda 10 bin puana ulaşırsanız, hesabınıza 10 dolar yatırılacaktır. Dilerseniz bu tutarı daha sonra banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Uyanma saatleri, kilo değişimi, aktiviteler gibi çeşitli durumları da uygulamaya ekleyerek daha fazla puan kazanabilirsiniz. Uygulama ayrıca yüzme, koşma ve bisiklete binme gibi farklı aktiviteleri de kaydederek bu bağlamda puan kazanmanıza ve belirli bir gelir elde etmenize neden oluyor. Öte yandan Başarı bölümündeki anketleri doldurarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Spor Yaparak Para Kazandıracak 10 Yöntem  
Spor Yaparak Para Kazandıracak 10 Yöntem

Lympo

Lympo uygulaması egzersizi teşvik ederken, egzersizler yoluyla da kazanımlara yol açar. Düzenli olarak Lympo üzerinden yürüyerek para kazanabilir ve kripto para kazanabilirsiniz. Öte yandan spor ürünleri veya hediye çeki gibi farklı seçenekler üzerinden kripto paraları değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Uygulamada bazı görevler günlük olarak verilirken, bunları yaparsanız kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Hareketi teşvik eden Lympo, aynı zamanda applehealth ile entegre çalışır.

Pk Parası

Bu iOS tabanlı uygulama, çeşitli fiziksel aktiviteler yoluyla jeton kazanmanıza olanak tanır. PK Coin sayesinde ne kadar çok egzersiz yaparsanız kazancınızı o kadar arttırabilirsiniz. Apple watch ve diğer akıllı saatler ile entegre çalışan uygulamada günlük para limiti bulunmuyor. Özellikle Premium üye olarak uygulamanın sunduğu çeşitli özelliklerden faydalanabilir ve kazançlarınızı daha kısa sürede hesabınızda görebilirsiniz.

Stepbet

Fitness konusunda kendinize daha yüksek hedefler koyduysanız stepbet sizin için daha uygun olabilir. Stepbet’te belirli fitness hedefleri belirler ve bunlara bahis yaparsınız. Başka bir deyişle, ayda üç kilo veremiyorsanız, para kazanmak yerine para kaybedebilirsiniz. Hedefinize ulaşırsanız, 40 $ kazanabilirsiniz. 

Rover 

Köpek gezdirme için Rover sayesinde düzenli olarak yürüyerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede köpeklerini gezdirmek isteyenlere ulaşabilir ve yarım saatlik bir yürüyüşün ardından yaklaşık on dolar kazanabilirsiniz. Rover, bir puanlama sistemi yerine iş başına ödeme yapar. Yani ne kadar çok köpek yürüyüşe çıkarsa o kadar çok gelir elde edersiniz.

Kilo Verme Uygulaması

Bitwalking sanal para sistemi hem cebe hem de vücuda hitap etmesiyle öne çıkıyor. Bir bakıma insanları hem yürümeye hem de kazanmaya teşvik ediyor. Uygulamayı cihazlarına ne kadar çok kişi yüklerse, o kadar fazla para biriktirebilirler. Bu nedenle kullanıcılar her gün adımlarını artırmaya çalışırlar. Cihaza yüklenen uygulama, her 8 kilometrede 1 dolar kazanmanızı sağlıyor. Kazançlar bölümünde biriken bu tutarlar internetten alışveriş yapmak için tercih edilebilir. Cep telefonları üzerinden kullanılan bu uygulama her geçen gün geliştirilmeye devam etmekte ve farklı türde özellikler kazanmaktadır. Bu bileklik sayesinde kullanıcı adımlarını saymak mümkün olacak, aynı zamanda bileklik alışveriş sırasında da ödeme kolaylığı sağlayacak.

Mapmyfitness

MapmyFitness’ta her gün belirli görevler verilir. Günde yarım saat yürüyüş, sabah yedide koşu vs. gibi şeyler bu işler arasında. Bu görevleri başarıyla tamamlayanlar hediye çeki kazanacak. Bu hediye çeki, Under Armor markasından ürünler satın almak için kullanılabilir. Egzersizi düzenli hale getirmeyi hedefleyen bu uygulama aynı zamanda akıllı saatler ile entegre çalışıyor.

Sweatcoin Uygulaması

Sweatcoin, 10 milyondan fazla indirmeye sahip bir yürüyüş etkinliği uygulamasıdır. Gün içinde attığınız adım sayısına göre kazanç sağlar. Yürümenin yanı sıra spor ve egzersizleri de ödüllendirir. Kazançlar doğrudan nakit olarak verilmez, bir kripto para birimi olan Sweatcoin olarak hesabınıza yatırılır. Ayrıca kazandığınız Sweatcoin’lerle mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Bu uygulamayı düzenli olarak kullanırsanız yılda ortalama 350$ kazanabilirsiniz.

Pedometre

Diğer yürüyüş uygulamalarının aksine GPS gerektirmez. Bu sayede daha az şarj tüketir. Pedometre yürüyüş uygulaması ücretsizdir, yapacağınız spor egzersizlerine göre hediyeler verir. Sunulan anketleri cevaplayarak ve görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Günde maksimum 10.000 adım kabul edilir ve 100 adımda 1 jeton verilir.

LifeCoin

Dışarı çıkarak para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama olan Lifecoin, adımlarınızı sayıyor. Nakit ödeme yoktur, ancak indirim kodu ve hediye kuponu gibi ödüller kazanabilirsiniz.


1 yorum
  1. Ayşin diyor

    Merhaba ISTANBUL/Eyüpsultan-Güzeltepe de oturuyorum. 33 yaşındayım ev hanımıyım evimde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Spor yapmayı seviyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar