Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Stand Açarak Kazanç Elde Etmek

Çeşitli yerlerde stand açarak ve bu standlarda çeşitli ürünler satarak ek gelir elde etmek ister misiniz? Bu soruya cevabınız evet ise bu yönde girişim düşünen kişiler için yazımız oldukça yönlendirici olacaktır.
Özellikle sektörüne göre çok önemli satış rakamlarına ulaşabilir, çok iyi paralar kazanabilirsiniz. AVM’lerde hangi sektörlerde stand açabileceğinizi inceleyecek olursak:
– Bardakta Mısır
– Hazır kitap ve dergi satışları
– Seyyar kuaför (Fön ve makyaj yapımı)
– Saat satışı
– Telefon kılıfı ve telefon, tablet ürünleri

Hangi Sektörde Stand Açmalıyım

Özellikle telefon, tablet ürünleri satışlarında ve bardakta mısır ürünlerinde güzel kar marjı sağlanıyor. Ayrıca herkes tarafından da alındığı için sürümden de kazanç sağlıyor. Diğer yandan açık parfüm satışları da şu son dönemde patlamış durumda. Artık insanlar orjinal parfümlere o kadar çok rağbet göstermezken, açık parfümlerin de kendi markaları oluşmaya başladı. Bazı açık parfüm markaları gerçekten orjinalini aratmıyor ve koku olarak da kalıcılık sağlıyor.

AVM’de Ne Kadar Kazanabilirsiniz

Standın işlek yerde olması ve AVM’nin popülerliğine göre gelirde de büyük değişimler yaşanabiliyor. Örneğin İstanbul Cevahir gibi bir AVM’de açılacak olan standtan ayda 5 Bin TL’ye kadar net kar sağlayabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz sektör çok daha kar marjı yüksek bir kategori ise ayda 10 bin TL kazanmanız işten bile değil.

AVM’lerde Stand Kiraları

Stand kiraları daha çok metrekare üzerinden hesaplanıyor. Ortalama bir fiyat verecek olursak da işlek bir AVM’de 5 metrekarelik bir standın ortalama kira fiyatı 1500 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar