Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar – 10 Farklı Marka

Ücretsiz bayilik veren firmalar ve franchise bedeli olmayan firmalardan farklı sektörlerde 10 tanesini sizin için derledik.

Ücretsiz bayilik veren firmalar var mı? Bayilik ya da franchaising, son 5 yılda oldukça popüler olmuş, kendi işini kurmak isteyen ancak kendi yaratacağı marka ile başarılı olamayacağını düşünen girişimciler için gerçekten de çok iyi bir fırsattır. Günümüzde ücretsiz bir şekilde bayilik veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında en popülerlerini birazdan aşağıya listeleyeceğiz, biliyorsunuz ki bayilik genelde ücretli olarak verilir, yani marka adının kullanılması karşılığında ilgili firma sizden bir miktar ücret talep eder. Ancak ücretsiz bayilik veren firmalar, herhangi bir isim hakkı talep etmemektedir.

Dominos Pizza Bayilik Nasıl Alınır? Fiyatları Nasıl?

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Tam Liste

  1. Simitçi Dünyası
  2. Tatlıses Çiğ Köfte
  3. Ekomini
  4. Hot Döner
  5. Çaytaze
  6. Dream Home Mobilya
  7. Bamera Lukens Mobilya
  8. Marmara Mantar 
  9. Meal Box
  10. Paspasmatik

Simitçi Dünyası

 Ücretsiz bayilik veren ve herhangi bir isim hakkı talep etmeyen firmalardan biri de Simitçi Dünyası firmasıdır. Söz konusu firma, oluşturacağınız herhangi bir simitçi dünyası dükkanı için isim hakkı talep etmeyecektir. Oldukça kaliteli ve hijyen standartlarına uygun bir şekilde simit üretimi yapmaktadırlar. Tüm bunlara ek olarak, simit dünyası sadece simit değil, içecek, tatlı ve dahi pek çok ürün satışını da yapmaktadırlar. 

Tatlıses Çiğ Köfte

Tatlıses çiğköfte özellikle 5-10 sene önce çok popülerdi, rakiplerine göre daha lezzetli, daha kaliteli ve daha pahalı çiğ köfte satışı yapmaktadırlar ancak tüm bunlara rağmen gerçekten de çok müşterisi ve bayisi olan bir firmadır.  Söz konusu firma, bayilik için herhangi bir ücret talep etmemektedir. 

Ekomini

Ekomini, son derece rekabetçi fiyatlarla satış yapan marketlerden biridir. Türkiye’de 400’ü aşkın marketi bulunmaktadır. Ekomini bayisi olduğunuz zaman, ne kadar kar elde ettiğiniz veya zarar elde ettiğiniz umrunuzda olmaz. Size bir kar marjı verirler ve o kadar marjı oranında kar elde edersiniz. Dükkan masraflarınız ürün alımlarınız tamamen ekomini marketler tarafından karşılanıyor. Ekomini market açtığınız zaman, size ortalama yüzde 6 veya 7 kar marjı veriliyor ve ne kadar ciro yaparsanız o kadar kar elde ediyorsunuz. Gün sonu tüm satışlarınızı, Ekomini banka hesabına yatırıyorsunuz ve ay sonu cironuz çıkartılıp, karınız size ödeniyor.

Hot Döner

Hot Döner de son zamanda moda olan Hatay usülü soslu döner ürünün pazarlamasını en iyi yapan firmalardan biridir. O kadar lezzetli bir şey ki bir yiyen bir daha yemek isteyecek bir alan bir daha almak isteyecek. Söz konusu firma, bayilik için herhangi bir isim hakkı talep etmiyor.

Çay Taze

Çay Taze firması da ücretsiz bayilik veren firmalar arasındadır. Sadece çaylar için para ödersiniz, başka hiçbir şey için para ödemenize gerek yoktur. 

Dream Home Mobilya

Söz konusu firma da ücretsiz bayilik veren firmalardan biridir. Oldukça eski ve kaliteli bir mobilya firmasıdır.

Bamera Lukens Mobilya

Yine bir mobilya firması, bayiliğini aldığınız an itibarıyla hiçbir bayilik ücreti ödemezsiniz. Son derece karlı ve kazançlı bir iş fikridir.

Marmara Mantar

Mantar üreterek para kazanmak ister miydiniz? Kar marjının inanılmaz yüksek olduğu mantar üretimi son derece basit bir şekilde yapılıyor. Ürünlerinize Marmara mantar logosu bastığınız andan itibaren çok yüksek satışlar yapabilir ve ürettiğiniz mantarları oldukça fazla bir şekilde satabilirsiniz.

Meal Box

Diyet yemekleri hazırlayan bir firma olan Meal Box, yüksek kar marjı vadediyor ve bayilik veriyor. Meal box abonesi olmanız halinde, son derece uygun fiyatlarla aldığınız yiyecekleri yüzde 100 karla satarak kar elde edeceksiniz. Meal box bayinizde, müşteri aramayacaksınız. Meal box, kendi bünyesinde siparişlerini oluşturacak ve siz ve elemanlarınız, motokuryelerle siparişleri evlere teslim edecek.

Paspasmatik 

Araçlar yıkandıktan sonra, ayakkabınızdaki kirle araç içini kirletmek istemezsiniz değil mi? Pasmasmatik firması bu soruna bir çözüm bulmuş ve paspas otomatları yapmıştır. Kağıt paspasları arabanızın hemen ayağınızı koyduğunuz alt bölümüne yerleştiriyor ve kirlendikçe atıyorsunuz. Paspasmatik hemen her oto yıkamacıda ve benzin istasyonunda bulunuyor ve sizlerde pasmaspatik otomatlarının satışını yaparak ciddi karlar elde edebiliyorsunuz. Firma, söz konusu iş için herhangi bir isim hakkı talep etmiyor ve paspas makinelerini yüksek karla satmanıza olanak sağlıyor. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar