Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar | 14+ Firma

Ücretsiz bayilik veren firmalar, herhangi bir imtiyaz hakkı talep etmeden, isim hakkı istemeden bayilik veren firmalardır. Bu firmalar genelde daha yüksek müşteri sayılarına ulaşmak için böyle bir yol tercih ederler. Ücretsiz bayilik veren firmaların yüzde 70’inden fazlası, satışı yapılan ürünlerden para kazanırken, isim hakkı talep eden firmaların büyük bir bölümü ise genelde satıştan alınan komisyonlarla para kazanmaktadır. Bu nedenle ücretsiz bayilik veren firmalar, hızlı bir şekilde büyümek ve bir işletmeyi zarar etmeden yürütebilmek için önemli bir yoldur.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmaların Avantajları?

1- Ücretsiz bayilik veren firmalar, genel olarak sizi pek çok zahmetten kurtarır. İsim hakkı bedeli, bazen yaptığınız yatırım tutarına denk olur, bu da yaptığınız yatırıma karşılık elde ettiğiniz kar miktarın düşük kalmasına neden olur.

2- Ücretsiz bayilik veren firmaların büyük bir bölümü büyüme gayretindedirler, bu nedenle size her anlamda destek olacaklarına emin olabilirsiniz.

3- Ücretsiz bayilik veren firmalar, kar amaçlı değil, marka odaklı firmalardır. Bu da kısa sürede büyümeyi beraberinde getirir.

4- Ücretsiz bayilik veren firmalar, sizden yüksek yatırım bedelleri talep etmez. İsim hakkı ödeyerek kurduğunuz bir işletme genelde en az 100-200 bin lira yatırım bedelleri gerektirir. Bu firmalarda genelde böyle şeyler olmaz.

5- Ücretsiz bayilik veren firmalar ile birlikte başladığınız girişimcilik projeniz isim hakkı vermemeniz sayesinde tahmininizden çok daha az maliyetle gerçekleşir.

6- Bütçesi 10 bin TL ile 100 bin TL arası olanlar için uygun bir iş seçimidir.

7- Çok yüksek iş yükü altına girmeden rahat bir şekilde para kazanmak isteyenler için uygun bir iş modelidir.

8- Kendi işini kurmak isteyen ama yeterli sermayeye sahip olmayan kişiler için uygun bir iş modelidir.

Nanoplus Hydroson Bayiliği

Nanoplus Hydroson, temizlik ve bakım ürünleri satan firmalardan biridir. Su yalıtım ürünleri, kaymaz zemin ürünleri satmaktadır. Türkiye’de son zamanlarda popüler olmuş ve bayi sayısını artırmışlardır. Yaklaşık 20-30 bin TL arası bir sermaye ile sizde çok kolay bir şekilde bayilik alabilirsiniz. Sermaye isim hakkı için değil, işletmenin kurulması için harcanacak bir paradır, bunu unutmayın.

İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0312 544 20 30

Mail Adresi: info@nanoplustr.com

Hortum Matik Bayiliği

Hortum matik, Türkiye çapında tanınan bir ürün aynı zamanda bir markadır. Biliyorsunuz ki günümüzde hala alaturka tuvalet bulunmayan evler var. Bu evlerde taharet ihtiyaçları bir maşrapa ve musluk ile gideriliyor. Fakat maşrapalar ve tuvalet musluğu sürekli kirleniyor ve pisleniyor. Hortum matik size bu konuda avanta sağlıyor.

Uzayan hortumu sayesinde kolayca kullanabiliyor, aynı zamanda bıraktığınız anda otomatik olarak kendisini topluyor ve yere değmiyor. Bu sayede temiz bir taharet ihtiyacı giderilmiş oluyor. Türkiye çapında ciddi anlamda satışı yapılan bir üründür.  Bayiliğin alınması için 1,500 lira gibi bir rakam yeterlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0545 881 42 48

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayiliği

Triples, oto bakım ürünü satan bir firmadır. Bildiğiniz gibi oto bakım ürünleri, araç sahipleri için son derece önemli ve bu bakım malzemelerin son derece kaliteli olması, araç sahiplerinin hayatlarını önemli ölçüde kurtarıyor. Triples markasının ürünlerini satmak için 10 bin TL gibi bir masraf yapmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Telefon Numarası: 0553 108 0900

Çay Taze Bayiliği

Çay Taze, Türkiye çapında kaliteli çay satan nadir firmalardan biridir. Firma, genelde AVM’lerde sranda olarak kurulmaktadır. Fİrma yöneticileri ortalama 30 bin lira gibi bir yatırım tutarıyla, standın kurulabildiğindne bahsediyor, eğer ilgilenirseniz sizlerde çay ve türevi ürünlerin satışıyla güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

İletişim: 0553 851 1616

Pierre Cassi Giyim Bayiliği

Pierr Cassi, giyim üzerine odaklanmış bir firmadır ve genel olarak erkek kıyafetleri satmaktadır. Ücretsiz bir şekilde bayilik veren bu firmadan bayilik alabilmek için yapmanız gereken şey oldukça basit. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçmek ve başvuru yapmak olacaktır.

Telefon Numarası: 0212 233 0910

Paspas Matik Bayiliği

Paspasmatik, son derece basit ve kolay bir şekilde araç sahiplerinin yıkama sonrası ıslaklığın araca geçmesini engellemek için kullanabilecekleri bir paspastır. Normal şartlarda aracın sürekli paspas bulundurması ayağını kirletecek ve paspasta bulunan kir de arabaya bulaşacaktır. Paspasmatik ile araç sahipleri bu sorunun üstesinden geliyor ve herhangi bir problem olmadan, sadece 1 TL’ye aldıkları paspaslarla araç kuruyana kadar herhangi bir kir veya leke vermiyorlar. Firma ücretsiz bir şekilde bayilik veriyor olup herhangi bir bedel istememektedir.

Telefon Numarası: 444 38 69

Köftey’s Bayiliği

Köfte’ys firması son derece büyük ve köklü firmalardan biridir. Taze köfte ve muadili ürünleri üreten bu firma, şu anda büyümek istedikleri için herhangi bir bayilik bedeli talep etmiyor. Firmadan bayilik alabilmek için yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçmek olacaktır.

Köftey’s İletişim: 0850 441 1881

Oba Döner Bayiliği

Oba Döner, Türkiye çapında hizmet veren ve 10’dan fazla bayiye sahip olan bir döner firmasıdır. Ücretsiz bayilik vererek daha çok şubeye ulaşmayı planlayan Oba Döner firmasından sizlerde hızlı bir şekilde bayilik alabilir ve hemen iş yerinizi kurabilirsiniz. Firma ile ilgili bilgi almak veya başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telefon Numarası: 0506 507 5089

Anadolu Çiğ Köfte Bayiliği

Henüz yeni açılmış çiğköfte bayilerinden biri olan Anadolu Çiğköfte, Türkiye çapında bayilik vererek büyümeyi hedeflemektedir. Anadolu Çiğ Köfte’den bayilik almak için aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

(0212) 543 75 82

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Çiğ köfte sektöründe bir bayilik alma hedefiniz varsa, Hacıalioğlu çiğ köfte bu alanda lider bir firma denilebilir. Hacıalioğlu Çİğ Köfte, TÜrkiye’nin en büyük 100 çiğköfte firmasından biridir. Türkiye çapında pek çok bayiye sahip olması nedeniyle, hızlı bir şekilde işletme kurulabiliyor ve işletmeye hazır hale getirilebiliyor. Firmanın en önemli avantajı sadece 10.000 TL gibi bir bedelle hemen işletmenizi kurabiliyor olmanızdır. Hacialioğlu çiğ köfteden bayilik almak istiyorsanız, aşağıda yer alan iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

Tahmini Aylık Gelir: 4.000-6.000 TL

Gerekli Finansal Güç: 10.000-15.000 TL

İletişim Bilgileri: 0 212 515 9 444

Kuru Temizleme Sepeti

Türkiye’de kuru temizleme kültürü git gide yaygınlaşıyor. Bu da firmanızın iş yapma olanağını artırıyor. Kuru temizleme sektörüne harcanan paralar her sene döviz bazında da TL bazında da ciddi rakamlara ulaşıyor. Sizlerde Kuru temizleme sepeti firmasından bayilik alabilir kolay ve hızlı bir şekilde kendi işinizi kurabilirsiniz.

Kuru temizleme sepeti, Türkiye çapında hizmet veren bir kuru temizleme firmasıdır. Herhangi bir isim hakkı talep edilmemekle beraber yaklaşık 100-150 bin lira arası sermaye ile hemen iş kurulabiliyor. Kuru temizleme Sepeti firmasından bayilik alabilmek için aşağıda yer alan iletişim numaralarından firmaya ulaşabilirsiniz. Hemen firmanızı kurabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tahmini Aylık Gelir: 7.000- 10.000 TL

Gerekli Finansal Güç: 100.000 TL ile 200.000 TL arası

İletişim Bilgileri: 08502591461

Moda Pasta Bayilik

Moda Pasta, 1972’de küçük bir pastane olarak faaliyetlerine başlamış bir firmadır. Bugünlerde ciddi bayi sayılarına ulaşmış ve günde 25 bin adet üretim yapabilecek kapasiteye ulaşmışlardır. Firmadan bayilik almak veya firma ile iletişim kurmak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Fİrma, bayilik masraflarının yaklaşık 70-90 bin TL tutacağını tahmin etmektedir.

Tahmini Aylık Gelir: 6.000-8.000 TL

Gerekli Finansal Güç: 70.000 TL ile 90.000 TL arası

Ortalama Kar Marjı: %50-70

İletişim Bilgileri: 05352141559

Ayneş Kahve Bayilik

Kahve zincirlerinin her geçen gün artması, Ayneş Kahve gibi pek çok firmanın da iş yapma olanağını kolaylaştırıyor. Üstelik Türkiye’de kahve tüketimi çay tüketimine her geçen gün yaklaşıyor ve pek çok uzmana göre kahve çayın yerini alacak.

Türkiye çapında 4 şubeye sahip olan Ayneş Kahve, son derece popüler ve büyük markalardan biridir. Yüksek kar marjı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile her geçen gün büyümeye devam etmektedirler. Bu yıl içinde şube sayılarını 10’a ulaştırmayı hedefleyen Ayneş Kahve, bayilik alınması gereken önemli firmalardan biridir. Firmanın bayilik sistemi hakkında bilgi almak veya bayilik başvurusunda bulunmak için, aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Tahmini Aylık Gelir: 5.000 tl-8.000 tl

Gerekli Finansal Güç: 2.000-10.000 tl

Ortalama Kar Marjı: %50-70

İletişim Bilgileri: 05380520053

Sosyete Çiğ Köfte Bayilik

Türkiye’de oldukça yüksek sayıda bayilik veren firmalardan biri olan Sosyete Çiğ Köfte, ciddi bayi sayısına ulaşmış ender firmalardan biridir. Çİğ köfte alanında iddiali bir firma olma yolunda giden Sosyete Çiğ Köfte, 8 bin liralık başlangıç sermayesi ile işinizi kurma imkanı veriyor. Sizde bayilik alıp işinizi kurmak isterseniz, aşağıda yer alan iletişim numaraları üzerinden firma ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tahmini Aylık Gelir: 4.000 tl- 6.000 tl

Gerekli Finansal Güç: 8.000 tl-20.000 tl

Ortalama Kar Marjı: %60

İletişim Bilgileri: 05380520053

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz bayilik veren firmalar herhangi bir isim hakkı talep etmeden, kolay bir şekilde bayilik veren firmalardır. Büyümek isteyen firmalar, herhangi bir isim hakkı talep etmezler ve büyümelerini sürdürebilmek için bayiliği alacak girişimcilere ihtiyaçları vardır. Bu nedenle bayilik talep etmez ve büyük bir firma olma yolunda ilerlemeye çalışırlar. Bayi sayısı 10’dan fazla olan firmalar kısmen başarılı sayılabilir, bu nedenle bayilik alırken bu firmalardan korkmanıza veya çekinmenize hiç gerek yok.

İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız ve yine ücretsiz franchise alabileceğiniz yer arıyorsanız, sitede daha önce yer verdiğimiz XML Bayilik Veren Firmalar konumuza göz atabilirsiniz.

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar