Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Vakıfbank esnaf kredisi konusunda başvuru nasıl yapılır? Hangi şartlar aranıyor? Kredi alabilmek için neler gerekli? Sıfır faizli olarak kredi kimlere verilir? Hepsini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

36 aya varan vadeler ve cazip faiz oranları ile 20.000 TL den 50.000 TL’ye kadar Vakıfbank Esnaflara özel olarak kredi kullanma imkânı sağlıyor. Ayrıca esnaflara özel 3 farklı geri ödeme seçeneği de bulunur. Bu ödeme seçenekleri;

1. Sabit taksitli ile ödeme planı

2. Değişken taksitli ile ödeme planı

3. Taksit ertelemeli ile ödeme planı

4. Seçenekler ile ödeyebiliyor

Bu Vakıf bank esnaf destek kredi adlı kampanyasından kredi kullanılabilmesi için bunlardan ayrı olarak  Businesscard ve Kredili Bankomat ürünü alarak sahip olması ve bankanın kredi müşterisi olması haricinde bankanın müşterisi olma mecburiyeti da bulunur.

Vakıfbank Esnaf Kredi Müracaatı Nereden Ve Nasıl Yapılır?

Vakıfbank esnaf kredisi için müracaatlar bankanın web sitesinden veya şubelerinden direkt şekilde yapılmaktadır. Şube veya web üzerinden yapılan müracaatlarda müracaat formunu eksiksiz doldurduktan sonra ileriki günler içerisinde kredi müracaatında bulunan kişinin kredi verilmesi için değerlendirmeler yapıldıktan sonra müracaatınızın olumlu bulunması halinde tarafınıza bilgilendirme mutlaka yapılacaktır.

Size olumlu ve ya olumsuz bildiri yapıldıktan sonra olumlu sonuç yapılan bilgilendirmenin ardından şubeye gitmeden,  İnternet Bankacılığı, Vakıfbank Mobil, ve Çağrı Merkezi aracılığı ile kredinizi kullanarak  hesabınıza anında aktarabileceksiniz. Yapmış olduğunuz başvurunuzun olumsuz bulunması durumunda de ayrıca yine tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Vakıfbank Esnaf Candır Kredisi Nedir?

Esnaf Candır Kredisi, esnafın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır ve  100.000 TL’ye kadar avantajlı faiz oranları ile kullandırılan bir sistemdir. 36 aya dayanan vade ve buna istinaden 3 aya kadar ödeme kolaylığı sunan Esnaf Kredisi Candır kampanyası size bunu sunmakla kalmayıp ödeme olarak ayda bir ve ya 3 ayda bir aynı miktarda ödeme kolaylığı sunuyor.

Bunların haricinde, kıymetli kâğıt bedeli hariç 1 adet 10’luk çek karnesi de müşterilere bedava dağıttığı olarak sunulacaktır.

Vakıfbank Esnaf Kredisi Koşulları Nelerdir?

Vakıfbank’ın düzenlemiş olduğu esnaflar için iki çeşit kredi sistemi bulunmaktadır. Mini paket ve standart paket olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her bulunan iki kredi paketi içerisinde de vade süresi 36 aya kadar sınırlandırılmıştır. Vakıfbank esnaf destek kredisi de 36 ay olarak vadelendirilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar