Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

XML Bayilik Veren Firmalar | Ücretsiz 250+ XML Bayiliği

Günümüzde e ticarete sıfırdan atılmak gerçekten zor bir iştir. Sıfırdan e ticarete girmek yerine, hali hazırda marka olmuş ve ürünleri satan şirketlerin bayiliklerini almak çok daha mantıklı olacaktır. XML bayilik kısaca bir firmanın ürünleri ve ürünlerine ait tüm bilgileri eşzamanlı olarak kendi sitenize aktarmanızı sağlayan bir kısa yol yazılımıdır. Bildiğiniz üzere, bir markanın yüzlerce hatta binlerce ürününü sitenize entegre etmeniz, hepsini tek tek girmeniz, stoklarını günlük ve hatta eşzamanlı olarak takip etmeniz imkansızdır. XML yazılımıyla bunları çok kolay yapabilirsiniz.

XML Bayilik Nedir?

XML Bayiliği, sıfırdan bir şirket kurmanıza gerek kalmadan bayilik alabilmenizi sağlayan çok önemli bir sistemdir. XML Bayiliği alarak kısa sürede satış yapmaya başlayabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ücretsiz XML bayilik alarak, sıfırdan bir e-ticaret girişimi kurmanıza gerek kalmadan, var olan bir firma üzerinden işlerinizi yürütme olanağı tanımaktadır.

XML Bayilik Avantajları Nelerdir?

XML Bayiliği size pek çok açıdan avantaj sağlar. Her şeyden önce, sıfırdan bir iş kurmamış olur, hızlı bir şekilde satışa başlayarak firmanızın satışlarını artırabilirsiniz. XML bayiliği aldığınızda, bir firmanın ürünlerini kendi sitenize otomatik olarak yüklersiniz. Sipariş geldiğinde, sipariş bilgisi XML aldığınız firmaya iletilir ve siparişiniz hazırlanır. Siz sadece satışlarınız ile ilgilenirsiniz.

XML Bayiliği alarak sizlerde ticaret yapabilir ve stoksuz satış ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

XML Bayilik Verilen Popüler Sektörler

Günümüzde online bir e-ticaret sitesi kurmak istediğinizde bu sandığınızdan çok daha zor olabilir, fakat XML bayiliği, herhangi bir şekilde sıfırdan bir iş kurmadan, online olarak tedarikçi firmanın ürünlerini kendi sitenizde satabilmenizi sağlar. XML yazılımı sayesinde, online olarak ürüne ait stok, fiyat ve sipariş bilgileri sizin sitenize gelir ve otomatik olarak firmanın ürünlerini kendi sitenizde satmaya ve karınıza bakmaya başlarsınız. Peki XML bayiliğini hangi firmalar veriyor? Hangi sektörde XML bayiliği alabiliriz.

Peki hangi firmalar XML bayiliği veriyor? En popüler sektörlerde ücretsiz ya da ücretli olarak stoksuz e-ticaret sitelerine XML bağlantısı veren firmaları sektörleri alfabetik olarak listeliyoruz.

Ayakkabı

Ayakkabı XML bayiliği veren firmaların birçoğu satış üzerinden iskonto alrken bazı markalar senelik belirli bir ücret talep eder. Ancak XML entegrasyonu öncesi yapacağınız pazarlıklarla bunu makul bir seviyeye çekebilir ya da tamamen ücretsiz olarak ayakkabı satışında XML servisi alabilirsiniz.

Kadın ayakkabısı ve erkek ayakkabısı için XML veren ve stoksuz olarak e-ticaret sitenizden satış yapmana olanak sağlayan başlıca firmaları aşağıda bulabilirsiniz. Tüm bu listedeki firmaları ayrıntılı olarak da inceleyeceğiz.

 1. AyakkabıXML
 2. Ayakland
 3. Awon Ayakkabı
 4. Ayakkabı Adresi
 5. Ayakkabiks
 6. Ayakkabım Elimde
 7. Bayi Ayakkabı
 8. Bueno Shoes
 9. Bulin Ayakkabı
 10. Estarubon
 11. Hash Tag Ayakkabı
 12. Hayalimdeki Ayakkabı
 13. İnce Topuk
 14. Limoya
 15. Matilla
 16. Modagon
 17. Ozpa
 18. Serenze
 19. Suuet
 20. 37 Numara

Bu listedeki ayakkabı sektöründe e-ticaret sitelerine bayilik veren firmaların ayrıntılı incelemesine alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı XML Bayiliği Veren Firmalar

Bebek Ürünleri

Bebek ürünleri, anne ve anne adayları için binlerce ürünü stoksuz ve ücretsiz olarak e-ticaret sitenize ekleyerek satış yapmak isterseniz alttaki firmaları inceleyebilir, size uygun olan bir ya da birden fazlasıyla hemen XML üzerinden ürünlerini alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

 1. Aktif Bebek
 2. Ay Baby
 3. Bebegim Olacak
 4. Bebek Avm
 5. Bebek Bayi
 6. Bebek Reyonu
 7. BebekXML
 8. E-Bebek
 9. E-Toker
 10. Evdigo
 11. Freesure Shop
 12. İlke Bebe
 13. Joker
 14. Locopoco
 15. Mini Koli
 16. Miny Baby
 17. Moda Kids
 18. Mutlu Bebe
 19. Nokta Big
 20. Ördek Bebek
 21. Picabo
 22. SNG Tedarik
 23. Zet Zeka
 24. Zeyland

Bilgisayar

Bilgisayar ve bilgisayar donanımlarına ait ürünler için XML servisi sağlayan ve stoksuz olarak satış yapabilmenize olanak sağlayan firmaların güncel listesi alttaki gibi. Kar marjı bakımından aslında diğer sektörlere göre daha düşük rakamlar olsa da, döviz kurunun artışı ile ürünlerin satış fiyatı bir anda fırlayabiliyor. Bu yüzden XML alacağınız alttaki bilgisayar tedarikçileri ile çalışma koşullarınızı da buna göre belirlemenizde fayda var.

 1. Aksel
 2. Arena Bilgisayar
 3. Aris Bilgisayar
 4. Armada
 5. Biosis Bilgisayar
 6. Çözüm Bilgisayar
 7. Datagate Bilgisayar
 8. Denge Bilgisayar
 9. Despec Bilgisayar
 10. Eksen Bilgisayar
 11. Exa Bilgisayar
 12. Gold Master
 13. Güneş Bilgisayar
 14. Index
 15. Kadıoğlu Bilgisayar
 16. Koyuncu Bilgisayar
 17. Netex Pazar
 18. Ocak Elektronik
 19. Oksid Bilgisayar
 20. Penta
 21. Piranha
 22. Pc Bayi
 23. Sebil Bilgisayar
 24. Segment Bilgisayar
 25. Tesla Teknoloji

Cep Telefonu Aksesuar

İnternet üzerinden en çok talebin olduğu sektörlerin başında gelen cep telefonu aksesuarlarında kar marjı %100’ün üzerinde olabilmekte. Özellikle kılıf, şart aleti ve ekran koruyucuları düzgün bir pazarlama taktiğiyle ciddi rakamlara satabilir ve ürünler stoğunuza girmeden ürün fiyatının üzerinden kar elde edebilirsiniz.

 1. Delta İthalat
 2. Depom Online
 3. Elma Sepeti
 4. Erkas Bayi
 5. Genpa
 6. Go İthalat
 7. Linktech
 8. Moda GSM
 9. Seta GSM
 10. Ti-mesh
 11. Telpa
 12. Tesan İletişim

Çanta

Aslında ayakkabı sektöründe XML bayilik veren bir çok tedarikçi, kadın çantaları da ürettiğinden çanta için XML sağlamaktadır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz firmaların dışında çanta için XML veren firmları aşağıda listeledik.

 1. Çanta Mall
 2. Lafaba
 3. Modatap Çanta
 4. Moda Vega

Giyim

Giyim sektörünün e-ticaret pazarında hatrı sayılır derece hacminin büyük olduğunu düşünürsek, bu sektörde de oldukça fazla firma mevcut. Ürün tedariği konusunda çalışabileceğiniz farklı 20’nin üzerinde giyim firmasını aşağıda bulabilirsinz. Erkek ve bayan giyim üzerine XML veren firmaların internet sitelerinde ya da direkt arayarak komisyon oranlarını ve ürün çeşitliliği konusunda mutlaka önceden bildi almanızı öneriyoruz.

 1. Bonjey Giyim
 2. Climbolic
 3. Cotton Gömlek
 4. David Gerenzo
 5. Eka Tekstil
 6. Erbilden.com
 7. Gönül Kolat
 8. Repp Bayan Giyim
 9. Haydi Giy
 10. Hepsinden Biraz Tr
 11. İfondi
 12. Lafaba
 13. Laluce Giyim
 14. Lukas Giyim
 15. Moda Vivoza
 16. Motto Beyoğlu
 17. Newear Giyim
 18. Poniba.com
 19. Sümeyra Küçük Şahin
 20. Tarzgo Giyim
 21. Twister
 22. Yokyok.net

Gözlük

Gözlük üzerine bayilik veren pek fazla tedarikçi firma bulunmuyor. 2021 Yılı için güncel olarak XML bayiliği veren gözlük tedarikçisi firmaları altta bulabilirsiniz.

 1. Gozluk Xml Bayiliği
 2. Gözlük Adası
 3. İmaj Optik

Elektronik

Elektronik ve elektrikli aletler, beyaz eşya ve diğer elektrikli ev eşyalarının satışını yapıp XML olarak ürün veren firmaları aşağıda bulabilirsiniz. Her birinin binlerce ürün kataloğu bulunmakta olup, kar marjları ürüne göre değişiklik gösterebilir.

 1. Alkayaelektronik
 2. Avrupatr
 3. Dur Buldum
 4. Elektra Enerji
 5. E – Yazıcı
 6. Nilavm
 7. Zinet
 8. Web Tedarikciniz

Ev Tekstili

Ev tekstili konusunda halı, nevresim, yastık, mutfak ürünleri, züccaciye, dekorasyon vs. gibi ev tekstili ve ev dekorasyonu ile ilgili onbinlerce ürünü bulabileceğiniz XML veren firmalar aşağıdaki gibi.

 1. Apex Halı
 2. Banyo Marka
 3. Büyük Züccaciye
 4. Dekorpark
 5. Desenlio
 6. Eft Tekstil
 7. Ews
 8. Halı Satış
 9. İrya
 10. Keramika Shop
 11. Model Halı
 12. Nevresim Dünyası
 13. Taç
 14. Turuncu Elma
 15. Yastık Minder

Hediyelik Ürünler

Hediyelik ürünler için XML bayiliği veren pek fazla bir marka bulunmuyor. Bulabildiğimiz 5 markayı aşağıda listeledik ve hediyelik ürün bayiliği veren farklı markalar da olursa buradaki listeyi güncelleyeceğiz.

 1. Bundesign
 2. DurBuldum
 3. E-Hediyeci
 4. Hediyepaketim
 5. Hediyemgelsin

 

Hırdavat

Hırdavat ürünleri için XML bayiliği veren firmaları aşağıda bulabilirsiniz. Buradaki firmaların ürün teslimat süreleri ve ürün stoğu bakımından başvuru sırasında mutlaka iyi araştırılması gerekmektedir.

 1. Freze
 2. Kargolat
 3. Modatools
 4. Yapımarket XML

İç Giyim

İç giyim sektöründe özellikle kadın iç giyim tedarikçisi bulup buradan stoksuz ürün satışı yapmak çok yüksek kar getiren bir satış yoludur. Pijama, gecelik, korse, iç çamaşırı gibi standart iç giyim ürünlerinin dışında babydoll ve fantezi ürünlerinin de satışını gerçekleştirmek için XML veren firmalarla çalışabilirsiniz.

 1. Angels Passion
 2. Berceste İç Giyim
 3. Çamaşır City
 4. Geceincisi
 5. İçgiysim
 6. İfondi
 7. İç Giyim Rüzgarı
 8. Jartiyer Takım
 9. Liona
 10. Marlo and Marco
 11. Marry See
 12. Moonlight Underwear
 13. Pamuk Tenim
 14. Pierre Cardin
 15. Pijama.com.tr
 16. Simisso
 17. Sistina İç Giyim
 18. Vixson

Kitap ve Kırtasiye

Kırtasiye ürünlerinin satışını yapmak için XML bağlantısı ile ürün bulabileceğiniz firmaları aşağıda listeledik. Kitap satışı için de bazı yayınevlerinin verdiği XML servisleri ile binlerce kitabı anında sitenizde satışa hazır hale getirebilirsiniz.

 1. Aksel
 2. Başarı Dağıtım
 3. Garanti Ofis
 4. Gümüş Kalem
 5. Kalemlik
 6. Merve Yayınevi
 7. Nelerneler
 8. Ufuktanitim.com.tr
 9. Zet Zeka

Kamp ve Av Malzemeleri

Kamp ürünleri ve av malzemeleri için XML bayilik veren, stoksuz e-ticaret yapmanıza olanak sağlayan markaları aşağıda sıraladık. Her birinini 2021 yılı güncel değerlendirmeler sonrasında listemize aldık. Kart marjı en yüksek ürünler arasında olan kamp malzemeleri ve outdoor ürünleri için XML desteği alarak sermayesiz şekilde binlerce ürünü internet sitenizde sergileyebilir, iyi bir pazarlama ile kısa sürede ciddi cirolara çıkabilirsiniz.

 1. And Outdoor
 2. Atlas Kamp
 3. Av Stok
 4. Bahriyeli
 5. Efe Av Ticaret
 6. Effe Balık
 7. Extreme Outdoor
 8. Lodos Balıkçılık
 9. Meydan Kamp
 10. Sav Market
 11. Remixon

Kozmetik

Kozmetik ürünleri e-ticaret sektöründe giyim ve elektronik sektörleri ile birlikte en yüksek hacme sahip alandır. Kozmetik ürünleri XML bayilik veren yerler listemizde, farklı alanlarda binlerce kozmetik ürününü stoksuz olarak sitenize entegre edip yayınyalabilirsiniz.

Perakende veya toptan kozmetik ürünlerini stoksuz ve ücretsiz olarak XML çekebileceğiniz firmaların listesini aşağıda listeledik.

 1. Dermokozmetika
 2. Dilay Kozmetik
 3. Famer Kozmetik
 4. İva Natura
 5. Kozmela
 6. Kozmetikbox
 7. Kozmetikcim
 8. Kozmo Bayi
 9. Mavi Kozmetik
 10. Tahta Tarak
 11. Tanaçan Kozmetik
 12. Thalia
 13. Toptan Çözüm

Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri XML bayilik veren firmalar listemizde mutfak ürünleri XML ile binlerce ürünü stoksuz olarak sitenize çekebileceğiniz firmaları listeledik. Mutfak ürünleri XML bayilik veren firmaları kullanarak ücretsiz şekilde sıfırdan başladığınız e-ticaret sitenizi onlarca alt kategoride binlerce ürünü kısa sürede kullanabilirsiniz.

 1. Büyük Züccaciye
 2. Çamlıca Home
 3. Emin Ticaret
 4. EWS
 5. Epavm
 6. Moda Tools
 7. Neistersentikla
 8. Toptancı Kapında
 9. Toptan Perpa
 10. Züccaciye Tedarik

Müzik

Müzik aletleri için XML bayilik veren yerleri altta verdiğimiz listeden inceleyebilirsiniz. Kar oranı oldukça yüksek olan müzik aletleri için ücretsiz XML veren yerlerle iletişime geçerek satış sözleşmesi yapabilir ve hemen ürünleri sitenize çekmeye başlayabilirsiniz.

 1. 4cmusic
 2. Akalın Müzik
 3. Do-re Music
 4. goldmaster
 5. Korgtr
 6. Kuğu Müzik
 7. Müzik Aletleri
 8. Senkop
 9. Ses Müzik Aletleri
 10. Zuhal Müzik

Oyun

Bilgisayar oyunları için XML bayilik veren yerler listemizde sadece bir adet mağazaya yer verebiliyoruz. Bunun dışında XML veren başka bir firma olursa onu da listemize ekleyeceğiz.

 1. Aral Game

Oyuncak

Oyuncak XML bayilik veren yerler listemizde hem perakende hem de toptan oyuncak XML bayiliği veren yerleri bulabilirsiniz.

 1. Alex Oyuncak
 2. Erkol Oyuncak
 3. Gürbüz Oyuncak
 4. Güven Oyuncak
 5. İndirimcik
 6. İstoçtan Toptan
 7. Neco Toys
 8. Stickershop
 9. Oyuncakmatik
 10. Oyuncak Marketim
 11. Oyuncak Tedarik
 12. Samatlı Oyuncak
 13. Zet Zeka

Oto Aksesuarı

Oto aksesuarları için XML bayilik veren firmaları aşağıdaki listeden bulabilirsiniz. Otomobil yedek parçaları için XML veren toptancılarla anlaşarak internet siteniz üzerinde binlerce oto akseuarını paylaşabilirsiniz.

 1. Burak Oto
 2. Demircioğlu Oto
 3. E & Pavm
 4. Go İthalat
 5. İnternet Tedarikcisi
 6. Mototas
 7. Oto Aksesuar Toptancısı
 8. Oto Aksesuar
 9. Özyurt Oto Aksesuar
 10. Yeni Toptancı

Petshop

Petshop ürünleri için XML bayilik veren yerler son dönem de oldukça popüler olan bir sektör. Toptan petshop ürünleri alabileceğiniz ve stoksuz, dropshipping yöntemi ile satış yapabileceğiniz bayilerin listesi aşağıdaki gibi.

 1. Evcil Besinleri
 2. Fatih Pet Market
 3. Formpet
 4. Hızlı Mama
 5. Juen Pet Market
 6. Mama Deposu
 7. Mama Toptancısı
 8. Marka Pet
 9. Pet Besinleri
 10. Pet Garden
 11. Pet cango
 12. Pet zanya
 13. Pet Burada
 14. Pet Getir
 15. Pet İhtiyaç
 16. Snopy Pet

Sağlık

Sağlık ürünleri XML bayilik veren firmalar listemizde medikal ürün bayilği için ücretsiz ve stoksuz satış yapabileceğiniz bayilerin bilgilerini verdik. Özellikle pandemi döneminde talep patlaması yaşanan bu sektörde bayilik almak isterseniz şu an satışların tavan yaptığı bir dönemdeyiz ve ciddi derecede hacim mevcut olduğundan bu sektöre giriş yapabilirsiniz.

 1. Aksu Vital
 2. Anka Medikal
 3. Creamol
 4. Toptan Medikal Maske

Spor Ürünleri

Spor ürünleri için XML bayiliği veren firmalarla birlikte toptan olarak ürün tedarik edebileceğiniz, stoksuz olarak satış yapabileceğiniz binlerce ürüne erişebilirsiniz.

 1. Accell Bisiklet
 2. Barçın
 3. Betsi Spor
 4. Emek Spor
 5. Fin Spor
 6. Gözde Spor
 7. İnter Spor
 8. Kar Spor
 9. Macera Cumhuriyeti
 10. Spor Servis

Takı ve Aksesuar

Kadın aksesuar ve takıları için XML bayiliği veren ve stoksuz e-ticaret yapabileceğiniz tedarikçi firmaları aşağıda sizler için listeledik.

 1. eBijuteri
 2. eJoya
 3. Else Silver
 4. Gümüş Dünyası

XML Bayilik veren firmalar yazımızda birçoğu ücretsiz olarak XML veren elektronik, bayan giyim, iç giyim, petshop, pijama ve bunlara benzer toplamda 23 farklı sektörde 270’den fazla firmayı listesledik.

 


10 Yorumlar
 1. Hüseyin Karagöz diyor

  Ücretsiz XML Bayiliği vermekteyiz. XML veren firmalar listenize bizi de eklerseniz çok seviniriz.

  İyi çalışmalar

  1. tolga sert diyor

   firma bilgisi alabilirmiyim hüseyin bey
   benim e mail adresim ( alegreaksesuar@gmail.com ) tolga SERT ismim

 2. AYÇA diyor

  yollarmisin.com ailesi olarak 50.000 ürünle xml bayiliği veriyoruz.

  1. Komedi diyor

   Çok belli 50 bin ürünle iş yaptığınız siteniz muhteşem çalışıyor…

 3. Ahmet diyor

  Köpek çiğneme ürünü tedariği yapmaktayız.

  1. İlkay Pektaş diyor

   Ücretsiz E- Pazar Yeri Arayan Drop Shoping Satışı İle Para Kazanmak İsteyen Herkes Sahibinden Tarzı İlan Sitemizde Ürünlerini Satabilir..
   Hebugi.com | Hepsi Burada Gidiyor

 4. Hasan diyor

  Onbinalem.com Olarak xml Bayiliği veriyoruz ek iş yapmak isteyenler

 5. Ahmet Fazlı diyor

  Merhabalar,
  Bence xml veren firmalara aldimgeldi.com u da ekleyen gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar. ve tamamen ücretsiz

 6. aykut diyor

  hüseyin bey 05413871631 nolu numaradan ulaşabilirmisiniz xlm için

 7. Oktay diyor

  Ama hiç satılmıyor ürünleri hepsi plastik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar